EŞİMİN AİLESİ

E ben ne anlatıyorum siz susarsanız onlar da size yüklenmeye devam eder.şöyle bir düşünüyorum da eşim in bütün sülalesi toplansa kimse benimle başedemezGüçlü olun kimsenin sizi ezmesine izin vermeyin yoksa hep üzülürsünüz.

ya canım işte ne bileyim toyluk yeni evliyim bilmiyorum bu ilişkileri. dikiş tutturmaya çalıştım. anlamaya çalıştım ama kendim olmaktan çok onun istediği gibi olmaya çalıştım. doğru mu değil tabi ama ne bileyim işte

Yerinizde olsam şu cumleyi kurar bi dahada asla bu konuyu acmazdim."anne hep diyorsun ya sen aile nedir bilmiyorsun diye,cok sukur ki biliyorum ve ailenin ne demek oldugunu senin yaninda ogrenmedim.eger ogrenmis olsaydim kv lerin surekli gelinlerinin kalbini kirmak icin onlari aileleriyle vurduklarini ailede olmasi gerken bisey oldugunu zannederdim".aynen boyle soyleyin kirilirsa kirilsin az bile ona.

ama benimle iletişim kurulmuyor ki hiç. artık ben de bombaları patlatmayı düşünüyorum ama elimde sosyal medya dışında bir silah yok :) bir kanıtta yok. ya ben de öyle olmak istiyorum. azıcık yırtık olsaydım bunlar olmazdı. ama beceremedim öğretin bana bunu :)

Tamam o toyluk gitti. Artik sınır çizme vakti. Eşinde annemle kötü oldun diye sana tavır yapacak biri değilse yap gitsin.

evet bir bomba daha verdiniz bana teşekkür ederim bunuda söylicem. kendimi savaşa hazırlanan bi asker gibi hissediyorum şu an :) sayenizde iyi hissediyorum gerçekten herkese teşekkür ederim. bir tane bile kırıcı yorum yapılmaması beni çoook mutlu etti

Tamam o toyluk gitti. Artik sınır çizme vakti. Eşinde annemle kötü oldun diye sana tavır yapacak biri değilse yap gitsin.
yapıcam kız valla artık hakettikleri gibi olucam. ama işte tam da küslük girdi araya şimdi de. elimde bir tek sosyal mecra var.ordan mı bi bomba atsam :)

"Bir daha ailem hakkinda ileri geri konusmayin. Aileme yapilan saygisizligi kendime yapilmis sayarim, ona göre de bundan sonra davranirim" diyeceksiniz net. Öyle kiramam edemem felan gecin bunlari. Gerekmedigi sürece ne evinw gidin nede görüsün. Esiniz de biraz omurga göstersin bu konuda. Bizim eslerimiz hakkinda kimse konusamiyorsa bu bizim durusumuzla da ilgili birsey

Oyle uzuldum ki.. anne baba ayriligi sadece sizi ilgilendirir. Bununla hassas noktanizi bilip buna yüklenmek ne ayıp ne kırıcı.. cevap verin gercekten..sakin susmayın. Yazik degil mi size

Gerek yok bence yüzyüze daha etkili olur.
tmm canım :)

Oyle uzuldum ki.. anne baba ayriligi sadece sizi ilgilendirir. Bununla hassas noktanizi bilip buna yüklenmek ne ayıp ne kırıcı.. cevap verin gercekten..sakin susmayın. Yazik degil mi size
zamanında cevap veremedim. şimdi olaylar soğudu gitti. araya küslük girdi ama şimdi de yine ben kötüyüm görüşmüyorum dye.ama kimse kendine biz ne yaptık demiyor

eşimin en büyük tavrı onlarla görüşmeyi kesiyor önemli bir şey olmadıkça aramıyor gitmiyor. ama işe yarıyor mu ? hayır.. ben dolduruyo oluyorum.

Ailenle ilgili me derse desin basit bir cevap hazirla ve onu soyle yani o an dusunmek zorunda kalma .hatta onla gorusecegin zaman icinden 10 kere 40 kere tekrar et oyle git .ornek olarak
- ailemi kariştirmayin
-ailemden sizi ne
-ailemi agziniza almayin gibi

beni kendimi savunacak bir zaman bırakmıyorki kadın öyle bi sıkıştırıyor ki araya bu lafları.sonra hemen başka konuya geçiyor. diyeceğini diyor. hızlıca bana cevap bırakmadan başka konuya geçiyor..ben orda bozulup kaldığımla kalıyorum

Kv çok terbiyesiz sakın karşısında sessiz kalma , bir daha aile konusu açarsan görüşmem de , susarsan çok üstüne gelir , benim de annem babam ayrılmıştı, annem vefat etti benim k.peder bununla alakalı beni tehtit edercesine anne baba olmazsa o kişi evlilikte akıllı olacak çünkü gideceği yer yok vb konuştu, hemen hepsini payladim kıyameti kopardım, daha da adam yanimda konuşamıyor, sussaydım yüz bulurdu

bu sadece buraya anlatabildiğim bir de. çok afişe etmeyeyim diye sadeleştirdim konuyu inanın.. eşim güya eskisi gibi olmayarak onlara karşı, onları böyle cezalandırıyor. ben de anlatıyorum doğru yöntem bu değil diye. sen merak etme diyor. o iş ben de diyor. ama konuşmamak dışında hiçbir şey yapmıyor. eşimin pasifliği bu da işte. ama böylede olunca şartlar eşitleniyor biz küstük oluyoruz. onlara güç doğuyor. hak doğuyor. ama annesinin yaptıkları bulut oldu gitti.

aynı şeyi yaşadım canım. gideceğim yer yok olarak görülüyor. (gerçekten de yok) :) ama bunu iliklerimize kadar hissettirmeseler ne kaybederler acaba

ozman baska konuya geciyorsa cumleye soyle basla
Az once soyle bisey dediniz lutfen ailemi karistirmayin
Yarim saat once soyle bisey dediniz ...
Dun aksam soyle bisey dediniz ...
Diye basla sonrada ilk yazdigim cumlelerden birini kur isterse ustune 10 konu degistirsin farketmez boyle baslarsan abes durmaz
Bide bu cumleleri kurarken sakın cümleye anne falan diye baslama direkt sizli bizli soyle benim yazdigim gibi cunku kilit noktasi burasi bak gor ondan sonra .ama desigim gibi cumleleri pat diye ve ozguvwnli soyleywbilmwk icin icinden goruameden once 30 40 kere tekrat et laf ettigi an dusunmeden ozguvenle cevap verirsin bu sayede buda acayip etkili olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…