eşimi kediye ikna edemiyorum🥲

Hala maruz birakin bilmemne diye akil veriyorsunuz adam istemiyorum korkuyorum demis daha ne desin .
Hala maruz bırakın dediğiniz yer benim ilk cümlem siz neden bu kadar uçup yükseldiniz onu anlamadım size ne? İkincisi de konu sahibine şunu soyluyorum adam sevip istiyor korkusunu asamiyorsa bu yöntemle korkusu geçebilir. Onun harici hayvan sevmiyorsa ona tabi bişi yapılmaz .

Hala maruz bırakın dediğiniz yer benim ilk cümlem siz neden bu kadar uçup yükseldiniz onu anlamadım size ne? İkincisi de konu sahibine şunu soyluyorum adam sevip istiyor korkusunu asamiyorsa bu yöntemle korkusu geçebilir. Onun harici hayvan sevmiyorsa ona tabi bişi yapılmaz .
Uzmanligin nedir ? psikologmusun korkular nasil asilir cat cat yaziyorsun 😂adam hayvan sevmiyor degil kedi korkusu var .ayy cinnetliksin valla .neden adamin fikirlerine saygı duymasini ogutlemiyorsun yok olmaz ama her sey sizin dogrunuz .

Uzmanligin nedir ? psikologmusun korkular nasil asilir cat cat yaziyorsun 😂adam hayvan sevmiyor degil kedi korkusu var .ayy cinnetliksin valla .neden adamin fikirlerine saygı duymasini ogutlemiyorsun yok olmaz ama her sey sizin dogrunuz .
Senden daha çok bildiğim kesin ilave olarak öneri vermek için bir bölümün 4 senelik lisansini okumak ne zamandır gerekiyor burda amerikayi mi kesfediyoruz ? İki kuruşluk bilgi için uzmanlığın nedir diye bana sorma hakkını ve cüretini sen nerden buluyosun üzerine gevrek gevrek guluyosun. Cümlelerimde bunu bunu yapacaksın zorunlusun diye birşey demedim öneri verdim sana mı sorucaz ? Kalkıp bana uzmanligin nedir yok saygı duy yok rahatsiz etme diyemezsin önce bence haddini öğren . Sonra kalkıp burda lisans sor. Senden uzmanlık icazeti mi alacaz Cat çat yazarken sen iletisim daire başkanı falan misin ?

Son düzenleme:
Benzer şey çok yakımın başıma geldi. Karşı taraf huylanıyorsa huylanıyor. Korkuyorsa korkuyor. İlerde sever, alışır mantığı hiç olmadı. Daha çok korkuyorlar ve huylanıyorlar. Korku nefrete dönüşüyor. Bu sefer "sen getirdin bunu, senin yüzünden" laflarına maruz kalma oluyor.

Ben de ailemi ikna edemiyorum :KK43: tüy döküyormuş, hayvan evde olur muymuş özgürlüğü kısıtlanırmış, hayvan olan ev pis kokarmış :KK43: tüy az döken kedi var mı

• Beğen
Reactions: Rey
Benzer şey çok yakımın başıma geldi. Karşı taraf huylanıyorsa huylanıyor. Korkuyorsa korkuyor. İlerde sever, alışır mantığı hiç olmadı. Daha çok korkuyorlar ve huylanıyorlar. Korku nefrete dönüşüyor. Bu sefer "sen getirdin bunu, senin yüzünden" laflarına maruz kalma oluyor.
Korku nefrete dönüşüyorsa o insan psikopattır. Hayvandan nefret edilir mi abartmayın

Hayvan düşmanı begonvil midir ne halttır o da damlamış konuya 😀 eksik kalsa şaşırırdım ruh hastası

Hayvan düşmanı begonvil midir ne halttır o da damlamış konuya 😀 eksik kalsa şaşırırdım ruh hastası
O yorumu bulamadım ama bayağı kedi dert gibi yazmışlar ona güldüm 😄
2 kedim var KAPI KAPATABILIYORUM. Mutfak ve tuvalet kapali. ( mutfak yanmasınlar diye tuvalet ise onların bakteri kapmamasi icin)
Gece eşimle yatagimiza gidiyoruz kapımız kapali kızlar kendi yatağında oturma odasında uyuyor oynuyor. Sabah 11 falan olursa e merak edip uyanmami istiyorlar. Sahipleriyim sonuçta
Tuvalete gidince de KAPIMI KAPATIYORUM. Çıkınca kapının önünde duruyorlar ama birsey yok bunda. Evet başlarda tül perde zarar görüyor ama büyüdüler artık az hareket ediyorlar. Tekir iki kızım var. Kedi sevmeyen kimseyle zaten muhatap olmuyoruz ailecek 😄 mama masrafı bin tl. Veteriner 2 ayda 2 bin. Rimel olmuş 600 tl yani çok düşük rakamlar. Abartmayın.
Kedi candır. Evimizin nesesidir

Bir zamanlar kedi görünce yolunu degıştiren eşim 2020den beri 4 kediyle yaşiyor ...Ben ikna edemedim ama kizimiza hayir diyemedi :KK66: önce evcilimiz geldi zor bela ona alışti sonra sokaktan hamile bi kedi bizi seçti ve sahiplendi:halay:anne kedimiz ve iki yavrusu yari evcil birde tamamen evcilimiz var. Hâlâ eşim kucağina alamaz ama yanina yatarlar sever. Tam alıştı mi derseniz ara ara söyleniyor ama çok seviyor hepsini çok şükür...

Merhaba, konu çok net; eşimi eve kedi getirmek konusunda ikna edemiyorum..

Sahipleneceğimiz kedişle tanıştık. 2 aylık, dişi, çok tatlı, çok hareketli, aşırı oyuncu ve uyumlu bir blue point.
Eşim de kediyi tatlı buldu, sevdi ama asla dokunamıyor ve çok korkuyor. Bu kedişle tanışmadan önce yaklaşık 3-4 aydır ikna etmeye çalışıyordum. Ama bir türlü ikna edemedim, ne yaptıysam olmadı..

Bu arada ben kediye maddi manevi sahip çıkabileceğimden eminim, ama onu ikna edemiyorum bir türlü.
Başına böyle bir şey gelmiş olan var mı? Geldiyse ikna için nasıl yöntemleriniz oldu? 🥲
Ben ağlamıştım ölmeden kedim olsun istiyorum diye 😂

X