esimi bana ve dünyaya bagisladigi icin ALLAH´ima sonsuz tesekkur ediyorum

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
esimin kanser hastaligi bir sene icinde ortaya cikti ve erken tani oldugu icin hemen tedavi edildi cocugumuz olmayacak belki ama yinede Rabbime sonsuz sukurler ve tesekkurler ediyorum onu benden almadigi icin.......

• Konu Sahibi EU1
gecmis olsun canim allahim bi daha yasatmaz insallah esini sana bagislasin allahim hersey gonlunce olsun canim sekerim hersey guzellikle dolsun

• Konu Sahibi EU1
çok geçmiş olsun canım rabbim sizi birbirinize bağışlamış,kimbilir -belki olmayacak diyorsun ama-bir yavruylada sevginizi taçlandırır.rabbim bir daha yaşatmasın inşallah.............

• Konu Sahibi EU1
gecmis olsun canim allahim bi daha yasatmaz insallah esini sana bagislasin allahim hersey gonlunce olsun canim sekerim hersey guzellikle dolsun

amin bitanem hepimizin hayati senlikl huzurla dolsun hepimiz mutlu olalim
suancok mutluyum cunku son tahlilleride temiz cikti
benden mutlusu yok artik
zaten hic bir zaman kendimi ve moralimi bozacak birsey yapmadim iyiki bulmusum kkyi

• Konu Sahibi EU1
çok geçmiş olsun canım rabbim sizi birbirinize bağışlamış,kimbilir -belki olmayacak diyorsun ama-bir yavruylada sevginizi taçlandırır.rabbim bir daha yaşatmasın inşallah.............

sanada cok tesekkur ederim canim bana nekadar ictensen allahta sana bi okadar yakin ve icten olsun canim
doktorlarin dedigi bu tabi onlarda bilemez herseyin ilahi kudreti yüce rabbimdedir o ne derse odur oyuzden uzulmuyorum bile her gunumu gulerek geciriorum mutluyum

• Konu Sahibi EU1
Cok büyük gecmis olsun canim. Allah daha büyük aci vermesin, Insallah

• Konu Sahibi EU1
esimin kanser hastaligi bir sene icinde ortaya cikti ve erken tani oldugu icin hemen tedavi edildi cocugumuz olmayacak belki ama yinede Rabbime sonsuz sukurler ve tesekkurler ediyorum onu benden almadigi icin.......

offf ,şükürler olsun ki atlatmışsınız..
kendimi senin yerine eşini de sevgilimin yerine koydum da Aman Allah 'ım ..
geçmişler olsun canım..
hep huzurlu,mutlu ,sağlıklı olun.. cicek

çook geçmiş olsun canım..............................

çok geçmiş olsun canım şükürler olsunki atlatmışsınız.sağlıklı,huzurlu,mutlu daha nice seneler dilerim canı gönülden.

geçmiş olsun Gülseminim...
Rabbim yardımcınız olsun
cocuk sahibi de olursunuz inşallah, inanıyorum buna tüm kalbimle :teselli:

canım çok büyük geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır.olsun üzme canını allah sizi hiç ayırmasın

ayni tehlikeyi bu sene bizde atlattik.Doku testi sonuclari iyi geldi.Seni cok iyi anliyorum.Insan ne yapacagini sasiriyor aklina her türlü sey geliyor.Sanada esinede cok gecmis olsun.Cocuk konusuna gelince Allah ol deyince gerisi bos hikaye.Arkadasim da kanser tedavisi gördü tedaviden sonra korunmadi cocugum olmaz diye simdi bir kizi var.Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler.

canım çok geçmiş olsun inş çocuklarında olur allahtan ümit kesilmez hayatın ne getireceği belli olmaz a.s.a.s.

bana destek veren tum arkadaslarima cok cok tesekkur ediyorum hepinizi cok seviyorum gurbaamm senide cok seviyorum canim ikrar neyse sende osun öptüm canimm

kuzumm; yeni okudum kusura bakma,bende kızıp duruyodum yoksun diye,çookk geçmiş olsun bitanem,işallah bebişinde olur canım benim :teselli:

geçmiş olsun canım hayırlısı olsun inş bebeğin olurr yaa

çokkkkkk geçmiş olsun gülsemincim şimdi okudum mesajı rabbimden umut kesilmez bebişinde olur inşallah,eşinin tahlillerini temiz çıkmasına çok sevindim,bende diyodum hatta didse bu kız nerelerde diye gel topige özledik seni canımm..hem ikrar la gurbaaa ne bu sevgiiii biz neciyiz kız ..gel topige kesicem seniiiiiii.....

canım benim, Allah sevenlerine bağışlamış geçmiş olsun iyilikler diliyorum sana da bol bol sabır diliyorum onun sana şimdi çok ihtiyacı vardır. Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…