esimi bana ve dünyaya bagisladigi icin ALLAH´ima sonsuz tesekkur ediyorum

geçmiş olsun canım Allah birbirinizden ayırmasın siziiiiiii

yok bitanem yanlis anlama hemen sen ve dids te apayri benim icin hepinizi cok seviyorum bitanem ikrar benim yavuklum =):smiley-cool::smiley-cool:

güzel allahım eşini sana bağışlamış çok geçmiş olsun cnm

geçmiş olsun canım Allah birbirinizden ayırmasın siziiiiiii

canım benim, Allah sevenlerine bağışlamış geçmiş olsun iyilikler diliyorum sana da bol bol sabır diliyorum onun sana şimdi çok ihtiyacı vardır. Sevgiler

geçmiş olsun canım hayırlısı olsun inş bebeğin olurr yaa

Gülsemin çok geçmiş olsun.Rabbim ayırmasın.Çocuk niçin olmasın olur inşallah,böyle tedaviden sonra çocuk sahibi olanlar var.Gülseminciğim bi ömür boyu mutluluklar sizinle olsun.

kizlarr hepinize cok amacoook tesekkur ediyorum desteginizle beni inanin cok duygulandiriyorsunuz allah hepinize iyilik sihhat versin

çok geçmiş olsun canım. Allah sizi birbirinize bağışlasın.

esimin kanser hastaligi bir sene icinde ortaya cikti ve erken tani oldugu icin hemen tedavi edildi cocugumuz olmayacak belki ama yinede Rabbime sonsuz sukurler ve tesekkurler ediyorum onu benden almadigi icin.......

çok geçmiş olsun tatlımm
Allah başka acılarda sınamasın inşallah bizleri
beterin beteride vardır,allah onlardan korusun bizleri

Cok zor bir sinavdan gecmissiniz,cok cok gecmis olsun cANIM...
Allah daha beterlerinden saklasin insallah.. Allah herkese hayat arkadasini yaslanasiya dek bagislasin,BERABERCE ölmeyi nasip etsin insallah...

çok büyük geçmiş olsun.
inşallah allah bir evlatta nasip eder merak etme allahın gücü kudreti doktorlar herzaman haklı çıkmaz.
ne güzel yenmişsiniz allah bundan sonra sağlık sıhhat versin..
mutlu olun hep.

gulsemın sen cok guclu bır kadınsın hıc bellı etmedın buraya hep guldun Allah ta senın yuzunu guldursun Allah esınle senı hıc ayırmasın her zaman mutlu olun ınsallah hakedıosun

çok geçmiş olsun canım. Allah sizi birbirinize bağışlasın.
cok sagoll canimm arkadasimm artii ablamm
çok geçmiş olsun tatlımm
Allah başka acılarda sınamasın inşallah bizleri
beterin beteride vardır,allah onlardan korusun bizleri
aminn aysecimmm allah kimsenin basina vermesinn

Cok zor bir sinavdan gecmissiniz,cok cok gecmis olsun cANIM...
Allah daha beterlerinden saklasin insallah.. Allah herkese hayat arkadasini yaslanasiya dek bagislasin,BERABERCE ölmeyi nasip etsin insallah...
sanada cok tesekkur ederimm canimsinizz yaa

aminn mavisimmm ya esim iyi oldu ve kötü bir sey olmadi ya suan o beni mutlu ediyor gerisi yalann bos benim icin
geçmiş olsun gülsemin umarım herşey gönlünüzce olur.
temennileriniz icinhepinize tek tek tesekkur ayrica kucak dolusu sevgi öpücük gönderiyorumm

gulsemın sen cok guclu bır kadınsın hıc bellı etmedın buraya hep guldun Allah ta senın yuzunu guldursun Allah esınle senı hıc ayırmasın her zaman mutlu olun ınsallah hakedıosun
canimsin yaa cok sagoll hastaligina direndikk ama yendik yani insallah yenmisizdir ben gülmeyi eglenmeyi eglendirmeyi cok severimm neseli insan derler yaa aha o benim=))
hepinize cani gönülden sevgilerr hepinizi ayri ayri seva.s.a.s.iyorumm

Canım benim daha yeni gördüm ve nasıl sevindim anlatamam gözlerim doldusenağlama Allah bir ömür boyu sağlık versin inşallaah iyi düşünmeye devam o zaman a.s.

Canım benim daha yeni gördüm ve nasıl sevindim anlatamam gözlerim doldusenağlama Allah bir ömür boyu sağlık versin inşallaah iyi düşünmeye devam o zaman a.s.

canimm ya cok sagolunn yaa varya beni cok duygulandiriyorsunuz ama böylee
ben cok mutluyummm ŞenizŞeniz
kizlar dua edinde martta son tahlilleri yapilcak cunku kanseri kötü huylusunun en iyisiymis tekreayabilirmis oyuzden son tahlil martaa insallah birsey cikmicak allahin izniylee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…