eşimi anlayamıyorum

:KK19::KK19::KK19: hemfikiriz kanka

Evet canım.. :KK19:

Birde bence o yemeğe gidin eşinizle.. Sıkılmayacağınızı, kaynaşabileceğinizi, kızınıza da annenizin bakacağını, hem size de değişiklik olacağını söyleyin...

Hem gidip arkadaşlarını tanımış olursunuz hem de fikir edinmiş.. Kadınların eşinize nasıl davranışlar sergilediğini en önemlisi eşinizin kadınlara nasıl davranışlar sergilediğini gözlemlemiş olursunuz.. Sonra duruma göre eve gelince kavga çıkartırsınız :KK14:

empati yaptım ben konu için. semanın yerinde olsam ve byle bir eşim olsa neler yapardım diye. konunun dışına da çıkmadım.

konu sahibinin ve eşinin ihtiyacına göre yorum yaptım canım. :KK34:

düzelme çabası var adamda.

kazanmak lazım adamı. iyice salıvermek değil.

bende empati kurdum
ve ben onun yerinde olsaydım onu ignore ederdim
kendim için yaşardım
eğlenirdim, çıkardım, gezerdim, o yokmuş gibi davranırdım.
onsuzda çok güzel yaşayabileceğimi ima ederdim.

Son düzenleme:
empati yaptım ben konu için. semanın yerinde olsam ve byle bir eşim olsa neler yapardım diye. konunun dışına da çıkmadım.

Benim anlamadığım; bana hakaretler edecek ve konu sahibine yapılan bilumum şeyleri yapacak; ama kazanmaya çalışan ben olacağım?!

neden adamı kazanmak zorunda gerçekten merak ettim

Hımmm.. Son yorumlara şöyle bi baktım da

Yine şu kadınlığını kullan muhabbeti :KK19:

Yahu niye hep kadın birşeyler yapmak zorunda bende bunu anlamıyorum

Adamın zihniyeti bozuk olduktan sonra istediğin kadar değişik gecelikler al süslen püslen boş

Hımmm.. Son yorumlara şöyle bi baktım da

Yine şu kadınlığını kullan muhabbeti :KK19:

Yahu niye hep kadın birşeyler yapmak zorunda bende bunu anlamıyorum

Adamın zihniyeti bozuk olduktan sonra istediğin kadar değişik gecelikler al süslen püslen boş
bencede...şuan önemli olan tek şey adamı iyice sinir etmek olmalı :KK1:
gez eğlen toz alışveriş yap arkadaşlarınla takıl evde sadece kızınla ilgilen onun anlattıklarıyla hiiiç ilgilenme :KK76:

Çok uzattım özür ama işin esasına geleyim. Bunları kafama takmam aslında ama dedim ya eşimin bana karşı tavırları çok değişti. Sürekli daha iyi bir işe giremedim diye beni aşağılıyor, ücretsiz izindeyim ya bana sen diplomanı yak, ev kadınlığını sevdin sen vs. tarzı hakaretler ediyor, maaşım çok değil die sürekl, strese giriyor, arkadaşlarına işimi söylerken kendini kötü hissediyormuş, giyidiğim kıyafetler nasılmış, konuşmalarım dedikoducu boş kadınlar gibi olmuş, ben kadın mıymışım, ne biçim anneymişim, amele gibiymişim, çok ezikmişim vs.vs. adam giyim kuşam manyağı, marka ddelisi oldu çıktı. benim özümde yok bu tarz şeyler. esasında ben de bakyorum kendime ama inanın kızım çok zor bir çocuk, sadece o uyurken ev işi yemek ve kalan zaman da kendime psikolojik terapi yapıyorum ki delirmeyeyim diye.
eşimin başkasıyla ilşkisi olmadığından(somut manada) eminim ama kafamı karıştıran; acaba yeni iş yerinde gönlünü birine mi kaptırdı diye düşünüyorum hep. ona dediğimde saçmalama, nerden çıkarıyorsun diyor, sebeplerini söylüyorum, hayır sadece sen varsın olacaksın diyor ama tavırları hiç öyle değil. ve psikolojimi inanılmaz derecede bozdu, geçenlerde alışveriş merkezinde kendime bir baktım ki, cidden ezik ezik yürüyorum. acaba neden yapıyor bana bunları.çok uzattım farkındayım ama yardım edin bana akıl verin ltfn kızlar.

aradan keserek yapıştırdım kızlar. şu anki durumumu anlatayım; eşimle aramız düzeldi ev aldıktan sonra çok şükür ama bende bişeyler bitti tükendi sanki. eşimi hala çok seviyorum ama için için kızıyorum ona gece yanına gidip sarıklıp uyumak gelmiyor içimden. gıcık oluyorm ona. içinde olduğum bunalımdan stresten çıkamıyorum. ücretsiz iznimi bitirip işe başladım, eşim biraz daha düzeldi ben işe başladıktan sonra. ne yalan söliyim ben de giyinip kuşanıp süslenip geliyorum işe. davranışları belirgin şekilde iyi. ama o son bahsettiğim 20 dk konuştuğu bayanla hala gün içinde konuşuyorlar. arama kaydını siliyor ama ayrıntıdan eşimin aradıklarını görüyorum bakınca. işyerindeki arkadaşları yarın ailelerle beraber dışarda iftar yapalım demişler. annem de kızıma bakabileceğini eşimle gitmemizi söyledi, eşim önce tmm dedi ama bugün fikir değiştirdi. yemeğe gitmek istiyorum çünkü ordaki insanların beni görmesini, aptal salak cahil çirkin bi kadın olmadığımı görmelerini istiyorum. ama eşim de orda kimseyle samimi olmadığını sıkılacağımızı söylüyor ve kızımı bahane edip gitmeyelim diyor. ben de üstelemedim tamm dedim gitmeyelim. tek gidecek olsa koşa koşa giderdi. daha önce çalıştığı şehirde de beni götürmedi yannda hiç.
kızlar inanın çirkin olsam kötü olsam toplumda nasıl davranması gerektiğini bilmeyen bir kadın olsam anlarım ama böyle değil. sizce eşim beni neden iş ortamındaki arkadaşlarıyla aynı ortama sokmak istemez? o bayan görmesin diye mi yoksa!!! yoksa kendinin mi kompleksleri var! anlamıyorum onu. beni kıskanıyor desem, hiç olamaz anlamadım:KK43:((
uzun oldu kusura bakmayın

pardon ama iş yerindeki bi erkeğe kaç haftalık hamile olduğunu, kaynanasorunlarını anlatan kadınlar çok mu dolu, çok mu entellektüel konuşuyormuş, ayrıca sana bunca hakareti etmesine rağmen nasıl katlandın birde geleceğe yatırım yapıp ev borcuna girdin ki
afedersin buna halk dilinde gö.ü kalmış deniyor, ve bi süre sonrada yere inecektir neticesi
bir erkek gün boyunca bi kadınla ne konuşur, o çok dolu konuşan kadın kek tarifi falan mı veriyo eşine

ayrıca seni iftar yemeğine götürmemesi kesinlikle ve kesinlikle art niyetli
teşhisi kendin koymuşsun eşin komplexli, bence seni götürmemesinin sebebi iş yerindeki o kadınlarla laubali konuşmalarına tanık olmaman
sanırsın ki nasa da astronot seni beğenmiyor pööh

bence sen kendin için bakımına giyimine özen göster, bunun kocanla bi alakası yok, yine kendin için genel kültürüne özen göster, kitaplar oku, ingilizce öğren, sohbet etmek için bi konu açıldığında kendi ezikliğine yansın o zaman

ama bunları kendin için yapmalısın, yoksa aslında kendi ezik olan kocan için değil

böylece kaybettiğin özgüvenin de yerine gelecek, seni beğenmeyen eşininde seni beğenip beğenmemesi pek umrunda olmayacak, önemli olsa senin kendini her açıdan beğenmen

hayır adamın ukalalığına bakın, giydiğin kıyafetlere bak, diyor amele gibisin diyor
ver o zaman o kadar biliyosan kredi kartını sınırsız karına, bak bakalım giyinmeyi bilir mi bilmez mi bi kadın

canım ya bu yazdıklarını yapabilmeyi isterdim en azından bi kısmını yapabilirdim imkanım olsa ama eşimin işyerine kimliksiz almazlar. ziyaretçi diye gitsem illa yanıma gelip onun içeri aldırması gerek beni. bunu da eşim yapmaz maalesef çünkü çok uğraştırıyolar. inanın daha önceki yaşadığımız yerde işyerinin kapısının yerini bilmedim 3 sene. burda yine kapısını biliyorum ama içeri girmem zor. yani böyle rahatça girmenin imkansz olduu biyer.

sanki bizi tarif etmişsin. ben de eşimin önceki çalıştığı yerin kapısını bile bilmezdim. fabrikadaydı. şimdi ofise geçti. azıcık daha rahat. fabrika askeriye gibiydi ama. 30 sene çalışıp bugün emekli ol, ertesi gün evrak işi için içeri almıyolar adamları.

hayır adamın ukalalığına bakın, giydiğin kıyafetlere bak, diyor amele gibisin diyor
ver o zaman o kadar biliyosan kredi kartını sınırsız karına, bak bakalım giyinmeyi bilir mi bilmez mi bi kadın

Ve böyle bir adam için gitceksin iç çamaşırı alışverişi yapacaksın :KK9:"seni bekliyorum yakışıklım" ahesteliğinde...:KK53:
Hee; diğer beyleride büyüleyeceksin.
Çözüm bu yani:KK53:
Buyur burdan yak :KK14:

Benim anlamadığım; bana hakaretler edecek ve konu sahibine yapılan bilumum şeyleri yapacak; ama kazanmaya çalışan ben olacağım?!

her zaman kadın yuvasını kurtarmak zorunda çünkü bu empoze ediliyor bu ne ki dayak yiyip oturuyor millet hemde bunu yapanlar çalışan hanımlar .yani ekonomik özgürlüğü elinde olan bir kadın .akıl veriyolar bide poşt şıkırdat herkesi büyüle iç çamaşırı al vs vs .böyle ucuz şeylerle hangi evlilik kurtulmuş acaba ben örneğini görmedim .allah korusun böyle adamlardan diyorum ben .

Ve böyle bir adam için gitceksin iç çamaşırı alışverişi yapacaksın :KK9:"seni bekliyorum yakışıklım" ahesteliğinde...:KK53:
Hee; diğer beyleride büyüleyeceksin.
Çözüm bu yani:KK53:
Buyur burdan yak :KK14:

bu arada ben eşimin iş yerine gitsem böyle poşetleri şıkırdatsam akşam sana süprizim var sevgilim bak bak yapsam heralde oracıkta katil olur benimki ahhahaha

X