Eşimi aldattım, planlı olmadı. Ne yapmalıyım?

Sadakatli olamadın da sözümde durmak lazım diye şimdi insanlık dersimi veriyorsun.....ne yedin içtinde o hale geldin acaba karşı taraf tabi aramaz seni evli olduğunu biliyorsa tek gecelik ilişki olduğunun farkındadır....esinle bi sorunun yoksa unut ve hayatına devam et bide bunu itiraf edince düşeceğin pozisyonu düşün

Yaptığınız hata için eminim kendinizi yeterince suçlamışsınızdır. Artık geçmişi degistiremeyeceğinize göre yeni bir sayfa açmanız lazım.
Önünüzde iki seçenek var.
1.eşinize bu olaydan asla bahsetmeyecek ve evliliğinizi oturtmanın yollarını arayacaksınız.
2.yine eşinize hiç bunlardan bahsetmeden evliliğinizi bitireceksiniz.

Artık altından kalkamayacak kadar korkuyorum ve üzülüyorum. Çünkü adet olmadım üstünden 3 gün geçti. İdrar testi yaptım negatif ama dojtora gitmeye korkuyorum. O kadar büyük çıkmazdayım ki

Artık altından kalkamayacak kadar korkuyorum ve üzülüyorum. Çünkü adet olmadım üstünden 3 gün geçti. İdrar testi yaptım negatif ama dojtora gitmeye korkuyorum. O kadar büyük çıkmazdayım ki
Pişmansanız ve eşinizi seviyorsanız hiçbir şey soylemeyin ve eşinize bağlanmanın yollarını arayın,ama eşini seven birimisiniz onu da bılmıyorum,sevmiyorsanız ve sogumussanız o zaman düzgün bir dille bu konuyu dile getirmeden ayrılın.

Hemen korkmayın stresten adet gecikmesi olmuş olabilir.
Hastaneye gidip kan testi yaptırın.

Ne kadar güzel yazmışsınız

Ister darıl, ister gücen.

Aldattım, ama planlı değildi? Planlasaydın bir de? Eşinin de seni aldattığını düşünerek mi yanaştın bu psikolojiyle o kişiye?

Ama ki eğer eşin seni aldatmadıysa, yeltenmediyse, her ne olursa olsun bilmeye hakkı var. Ne kadar boşanma aşamasına gelinse de, bilmeli. olacaklara kendin katlanırsın. Seni rezil mi eder, dayak manyağı mı yapar, birşey demeden çekip mi gider, o an ki ruh haline bağlı.

Şu zıkkımı ağzıyla içemeyenler yanından dair geçmesin. Yok sarhoştum, yok kendimde değildim. Palavra bunlar.

5 dakikalık zevk için aylar belki yıllar önce kurduğunuz yuvayı dağıtıyorsun.

Ha noldu simdi? Adam işini gördü, seni kapıya koydu. Sen de kara kara düşün artık.

İnşallah düşündüğünüz gibi olmamıştır. Yani kullanılıp kapıya konuşmamışımdır inşallah. Evet bunları yaşadıüım kişi bana profesyonel ol dedi. Çok zoruma gitti ama işte silinmiyor beynimden.

Bunu yaşadığınız kişiyle bidaha hiç bi şekilde bi araya gelmeyin ve size ders olsun. Unutun ve ilişkinize eşinize sahip çıkın ya. Sanki senin aklın o kişide kalmış. Beni aramadı falan dediğine göre. Profesyonel ol demiş bide. Olduu :)

Olayın üzerinden 2 ay geçmiş. Ne yaptınız, konuştunuz mu eşinizle?

Son düzenleme:
İnsan en çok direndiğine teslim olur. Keşke olmasaydı ama olmuş. Tövbe et. Bir daha yapma.

Madem içki içen birisin ve içtiğinde bunları yapabilme kapasiten var,ayrıl gitsin adama yazık

Madem içki içen birisin ve içtiğinde bunları yapabilme kapasiten var,ayrıl gitsin adama yazık
Diğer konusunda yazmıştı adamla içkisiz hali ile tekrar buluşup birlikte olmuş. İçkiyle alakası yok ilk ben de öyle düşünmüştüm evlilik dışı heyecan aramakla alakalı. Buluştuğu adam bir de profesyonel ol kaptırma kendini demiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…