Esimi aldatiyorum

Annemin babamı aldatmasindansa boşanıp hayatini bekar yaşamasını istediği ile flört edip gezip yazmasını tercih ederdim. Ve sırf ben varım diye evli bi adam ile gayrı meşru ilişki yaşayan anneyi öğrendikten sonra ben yok sayardim

Bu konu hakkinda fikirlerinizi almak için uye oldum.
Evliyim bir cocugum var
Esimle cok anlasamiyoruz cocuk ve kurulu duzen icin evliligimizi devam ettiriyoruz.
Ben calistigim yerde biriyle tanistim birbirimizden hoslandik ve gorusuyoruz o da evliliğinde mutsuz ve bir cocugu var.
Bazen cocugum gozumun onune geliyor vicdanim rahat birakmiyor ve ilişkiyi sonlandırmak istiyorum fakat karsi taraf ayrilmak istemiyor tam unutacagim tekrar kafami karıştırıyor. Benden kadinligimdan faydalanmak istedigini dusunuyorum fakat cinsellik konularına girmek istemediğimi soyluyorum kabul ediyor hic acmiyor bile. Bana duygusal olarak bagli oldugunu soyluyor (yaşı 39 benim 31 ) bu yasta ne duygusalligi diye dusunmuyor degilim.evliliğim veya bu iliskim hakkinda saglikli bir karar almam gerekiyor fikirlerinizi nedir. Görüştüğüm adamin niyeti ne olabilir ?
(Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim )
Niyeti ciddi denirse devam mı edeceksiniz yani?

Selam yol yakınken ayrılın dua edin ki burdaki insanlara sordun bir güzel seni kendine getirdiler yakın tanıdıgım aynı senin durumda iken bı tanıdık görüyor kocasına söyluyor takip edip yakalıyor kocası; adı afedersın o... çıktı herkez duydu yüzü eğik dolaşıyor şimdi yuvası düzeni herşeyı bozuldu 4 ×-4 lük hayatı vardı oysa bin pişman şimdi biran önce ilişkini kes

Bu konu hakkinda fikirlerinizi almak için uye oldum.
Evliyim bir cocugum var
Esimle cok anlasamiyoruz cocuk ve kurulu duzen icin evliligimizi devam ettiriyoruz.
Ben calistigim yerde biriyle tanistim birbirimizden hoslandik ve gorusuyoruz o da evliliğinde mutsuz ve bir cocugu var.
Bazen cocugum gozumun onune geliyor vicdanim rahat birakmiyor ve ilişkiyi sonlandırmak istiyorum fakat karsi taraf ayrilmak istemiyor tam unutacagim tekrar kafami karıştırıyor. Benden kadinligimdan faydalanmak istedigini dusunuyorum fakat cinsellik konularına girmek istemediğimi soyluyorum kabul ediyor hic acmiyor bile. Bana duygusal olarak bagli oldugunu soyluyor (yaşı 39 benim 31 ) bu yasta ne duygusalligi diye dusunmuyor degilim.evliliğim veya bu iliskim hakkinda saglikli bir karar almam gerekiyor fikirlerinizi nedir. Görüştüğüm adamin niyeti ne olabilir ?
(Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim )
Boşan bence

Adam diyeceğim ama laf icabı yani yoksa adamlık ona kalmamış, niyetinin ne olduğundan çok sizin niyetinizi ney, hem evli hem sizinle, boşanmaya niyeti yok ama gönül eğlendiriyor tıpkı sizin yaptığınızı gibi!

Birde ayrılmak istiyorsunuz ama bırakmıyor diye kandırmayın kendinizi, çocuğunuz gözünüzün önüne gelse gercekten 1 yıldır eşinizi aldatabilir misiniz? Birde çocuk için evli kalıyorum diyorsunuz ya komik gerçekten başka adamla görüşüp ama hala evli kalıp çocuğunuz için evli kaldığınızı söylemeniz, hangi çocuk böyle bir anne ister!

Yani cocugunu bahane edenlere hep kizarim ama sizinki iyice absurt olmus
Yahu cocugunuz o evlilikte ne kadar mutlu olabilir? Babasini aldatan bir anne var ortada , yok artik
Bu kadar mi cahilsiniz gercekten??
Acin biraz cocuk psikolojisi uzerine kitaplar okuyun , cocugun mutsuz bir evlilikte ne hale gelecegini ogrenin
Allah akil fikir versin sizin gibilere gercekten , olan o cocuklara oluyor hep

Yani cocugunu bahane edenlere hep kizarim ama sizinki iyice absurt olmus
Yahu cocugunuz o evlilikte ne kadar mutlu olabilir? Babasini aldatan bir anne var ortada , yok artik
Bu kadar mi cahilsiniz gercekten??
Acin biraz cocuk psikolojisi uzerine kitaplar okuyun , cocugun mutsuz bir evlilikte ne hale gelecegini ogrenin
Allah akil fikir versin sizin gibilere gercekten , olan o cocuklara oluyor hep

yeme bunu ya sallıyor ilk nicki chpnin seçim sloganıydı aklınca mesaj verecek millete kendini akıllı zannediyor.

Erkekte olsan kadinda olsan hiç kimseyi aldatmaya hakkın yok bosanir sin kimle ne yaşamak istiyorsan yasarsin karşıdaki adamda aynı şekilde boşanıp sana gelse tamam ama adam aksam karısının koynuna girip sabah sana geliyor bunuda kabul etmen bi tuhaf demekki esin sana evde ilgi sevgiyle gösterse ama dışarda başka kadına gitse sıkıntı etmiceksin sonuç buna geliyor ilgi veren adamı değilde güven veren adamı sev.birgün aldattigin çıkacak ortaya o cocuk büyüyecek demicekmi sana bosansaydin niye ahlaksizlik yaptın diye. Çocuk için boşanma ama iki kişiyi idare eden anne ol şimdi sen iyi annemi oldun

Nasıl kınanacak bir davranışla ilgili kınanmayacak bir yorum bekliyorsunuz? Yaptığınız ahlaksızlık,biz ahlak bekçisi değiliz fakat ahlak dışı davranışı görmezden gelecek kadar kör de değiliz. Hadi evlenmeden ilişki yaşarsın derim inancı farklı hoş görüp saygı duyarım. Bu her inançta ve inançsızlıkta, her kültürde terbiyesizlik. Az kendinize saygınız olsun. Çocuğum için diyorsun ama bı çocuğuna bile saygısızlık.

Ben yargılamaya gelmedim insanların şartlarını bilemeyiz.Sadece şunu söyleyeceğim çok kötü sonuçlar doğurur eşin duyar zaten gözden çıkarmışsın boşver duymasını mahkemece beni aldattı ahlaksız kadın deyip çocuğunu elinden alabilir.Insanlar duyar herkesin gözünde kötü kadın olursun kimse sana anlayış göstermez hatta çapkın geçinenler etrafında ciğerci kedisi gibi beklerler.

Yani nasıl desem: çocuğunu bosanmamak için bahane ediyorsun, ama eşini aldatıyorsun. Kadin gibi gidip boşansan ileride çocuğuna "mutsuzdum bitirdim" diyebilirsin ve yoluna bakarsın. Ama hiç düşündün mü yarın ortaya çıksa hem sana hem çocuğa boşansan bile ne olur? Ömür boyu ikinize de damga vuracaklar. Sen yaptığının bedelini çekersin ama çocuğunun günahı ne? Siz aldatmak için bahaneleri sıralamis siniz ama bir satırda "evliliğimi kurtarmak için şunu bunu yaptım" diye birşey yok. Cok cok yalnis bir yoldasınız ve yarın ortaya çıksa o kişi eşini 100/100 sizin için bırakmaz. Bundan da emin olun. Ilk önce bosanin ve sonra ne yaparsanız yapın. Başkasının kocasını ne kalbinize nede yatağınız Alin

Bence işten ayrıl belli ki boşanmaya cesaretin yok o adamı unutacaksın telefon numarası değiştir yerini mekanını değiştir zamanla unutursun çocuğuna odaklan

Boşanınca babasıyla görüşmeyecek mi? diye düşünüyorsun yanılıyorsun
çocuğunuz sizi taklit edecek örnek alacak ve ileri ki hayatlarında mutsuz olacak
böyle çocuk mu eğitmek istersiniz
mutlu sağlıklı düşünen birey mi
sevgilinle olan mutluluğun geçici ve adam ayrılmak istemiyor diyorsun
Sevgiline sor bakalım boşanmayı düşünüyor musun evet se seni seviyor - hayır sa sevmiyor bir süre sonra ayrılır
peki bu durumu eşin öğrenince ne olacak düşündün mü?
öğrenirse ayrılır çocuk için dediğin senden alınır babasına verilir
ben seni kesinlikle yargılamıyorum ama aldatmaya hem cinsime hem karşı cinsime yakıştıramıyorum
acizlik olarak buluyorum ve çözüm üretmenizi isterim tavsiye ederim
çift terapistine gidin lütfen istanbulda yaşıyorsanız eğer beyaz masanın ücretsiz var

X