Esimi aldatiyorum

Nasıl vicdanınız var ya. Sevdiğim adam defalarca aldattı diye başka birini sevmediğim halde evet dedim nişanlandım.arada açıp profiline bakıyorum diye hemen nişanlım arayıp onu nekadar sevdiğimi söylüyorum. (nişanlımı sevmeye başladım) aynaya baktığınızda utanmıyormusunuz. Yada iki adam aynı anda sizinle siz basit misiniz

Evet cok haklisiniz ama beni kucuk düşürecek leke getirecek bir seyi olmadi. Ben niyetini cozebilmis degilim kendime de cok kiziyorum bitiriyorum ama sonra yokluğunu hissediyorum cok zor geliyor.
Nasıl olmadı bir başka erkekle konuşmak ondan hoşlanmak dışarıya değil ama kendinize leke diğer kadını düşündünuz mu yazık evde kocasinin kahrını çekiyor yemeğini yapıyor çamaşırını yıkıyor kadınlık yapiyor. Ya aklım almıyor bir kadın nasıl olur da kendini kullandirir. Adam bosanmaz. Ne diyecekti size karımı seviyorum ama farklılık istiyorum bosanmam da ondan demesini mi. Siz de bu koca yalana inandiniz öyle mi Allah akıl fikir versin Allah i kadının yüzüne bakar da sizin gibi onun duygularıyla oynayan yuvasını bozan kişilerden uzak etsin. Ben bilmiyorum demeyin hiç sizinle zaman geçiren adam evde karısına melek gibi davranmiyordur. Sebebi siz ve kocası olacak adam. Sizin başınıza gelse ne hissedersiniz acaba açın aldatılan kadınların yaşadıklarını okuyun. Gözünüz çocuğu görse zaten onunla ilgilenirdi biz. Elin adamıyla değil

Bekar olup namusluluk taslayanlar a cevap vermeyeceğim! !! Sesli güldüm bu lafiniza. Kurban ol sen o bekarlara kurban.
İlerde ilişkin duyulur çocuğun senden nefret edince anlarsın. Dilerim eşlerini z öğrenip sizlerden kurtulur. Cok amin.
medeni durumla namus arasında bağ kurması da ayrı enteresan
ben bekarım ama bekar olmamın sebebi 'namussuz bir hayat sürebilmek için değil!'
Allahın işine karışılmaz ama bu mantıktaki insanlara da Allah çocuk veriyor gerçekten garip

Yarasın tosunuma. Aman ne namusu allasenn boşver sen bak keyfine. Yemişim aileyi çocuğu namusu.... O adam sana aşık seni çok mutlu edecek yarın birgün karısından da boşanacak seni alacak. Almasa da olur gerçi kimin şeyi aman eli kimin cebinde oynarsınız. Bir gün onla öbür gün senle. Aman canım sen de bitiyor mu .... Ohhhh sefan olsun yarasın yeni kırığın amaaan sevgilin diyecektim.

Bu konu hakkinda fikirlerinizi almak için uye oldum.
Evliyim bir cocugum var
Esimle cok anlasamiyoruz cocuk ve kurulu duzen icin evliligimizi devam ettiriyoruz.
Ben calistigim yerde biriyle tanistim birbirimizden hoslandik ve gorusuyoruz o da evliliğinde mutsuz ve bir cocugu var.
Bazen cocugum gozumun onune geliyor vicdanim rahat birakmiyor ve ilişkiyi sonlandırmak istiyorum fakat karsi taraf ayrilmak istemiyor tam unutacagim tekrar kafami karıştırıyor. Benden kadinligimdan faydalanmak istedigini dusunuyorum fakat cinsellik konularına girmek istemediğimi soyluyorum kabul ediyor hic acmiyor bile. Bana duygusal olarak bagli oldugunu soyluyor (yaşı 39 benim 31 ) bu yasta ne duygusalligi diye dusunmuyor degilim.evliliğim veya bu iliskim hakkinda saglikli bir karar almam gerekiyor fikirlerinizi nedir. Görüştüğüm adamin niyeti ne olabilir ?
(Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim )
Boşanmak diye bir şey var ve çekişmeli boşanma diye de bir şey var . Evlilik kurulu düzen için devam ettirilmez

Kisiliginizi bilmiyorum,ne yasiyorsaniz da sizi ilgilendirir.evlisiniz,cocgunuz da var.dinamiklerinizi degerlendirip karar verebilirsiniz AMA ben aldiginiz isme cok takildim neden acaba su anda dahil oldugum cogunlugun pozitifligini simgeleyen tag’ini kullanip negatif bir konu actiniz??
Mart kedisiyim demek istemiş olabilir malum Mart ayı pozitif olayla alakası yok olamaz

onu cok dusunuyorum kac kez ayrilmak istedim bitirdim gunler sonra yine aklimi karıştırdı. Herhangi bir sey paylaşmadim 1 yildir lakin gercekten dedigi gibi duygusal bir bağlılığı olabilir mi
Ben ona diyorum evli bir kadina sürekli israr etmeyi nasil yapiyosun haklisin engel olamiyorum diyor. Ne desem haklisin ama yine bırakmıyor pesimi bende hoslaniyorum engel olamiyorm kndime
Boşan o zaman! Sizin gibiler yüzünden insanlar katıl oluyor!!

Boşansanız bile o hoşlandığınız adamla olamayacaksınız biliyorsunuz değil mi? Çünkü iş ciddiye binince o adam da size tekmeyi basacak.

Kotu bir niyetim yok kesinlikle cok hizli actim o geldi aklima
Lütfen siyasi provokasyon amacında değilseniz aldığınız bu ismi değiştirin ben şu an yönetimimizide ekliyorum konuya. Mutlaka gerekli hassasiyeti göstereceklerdir. Benim için gayet pozitif olan ve siyasi bir slogan olan bu ismi alma amacınız bu kadar iğrenç bir konu açmanız bence provakasyon dur. Mune Mune K Kazen

Şimdi dikkatli okudum da siz yaptigimdan pişmanım dememissiniz duygusal mi değil mi diye soruyorsunuz. Allahimmmmm 49 yaşında adam mum ışığı ayıcık hediyesi mi verecek sanıyorsun.cinsellik yok diyorsun tabi olmaz evde ihtiyacını gördüğü karısı var ay yok çok pis küfür edesim var ama bir de siz gibiler yüzünden senin ve sevgilin gibiler yüzünden etmiyor Allah sizin gibilerden uzak eylesin .

Evliyim bir cocugum var
Esimle cok anlasamiyoruz cocuk ve kurulu duzen icin evliligimizi devam ettiriyoruz.
Ben calistigim yerde biriyle tanistim birbirimizden hoslandik ve gorusuyoruz o da evliliğinde mutsuz ve bir cocugu var.
Bazen cocugum gozumun onune geliyor vicdanim rahat birakmiyor ve ilişkiyi sonlandırmak istiyorum fakat karsi taraf ayrilmak istemiyor tam unutacagim tekrar kafami karıştırıyor. Benden kadinligimdan faydalanmak istedigini dusunuyorum fakat cinsellik konularına girmek istemediğimi soyluyorum kabul ediyor hic acmiyor bile. Bana duygusal olarak bagli oldugunu soyluyor (yaşı 39 benim 31 ) bu yasta ne duygusalligi diye dusunmuyor degilim.evliliğim veya bu iliskim hakkinda saglikli bir karar almam gerekiyor fikirlerinizi nedir. Görüştüğüm adamin niyeti ne olabilir ?
(Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim )
Bazıları anne olmayı haketmiyor.

Böyle bir iğrenclikten sonra cocuğunuzun gözlerinin icine utanmadan bakabiliyorsanız biz ne söylersek söyleyelim boş.

Çocuğunun aynı şeyi yapmasını ister miydin? Ya da çocuğunun eşinin ona senin yaptığını yapmasını ister miydin?

Şimdiii tazecik bir üye.

Konunla bilgilerin uyuşmuyor.
Konuda yaş 31 bilgi de 29
Konuda çalışan bilgi de ev hanımı
İsim desen zırt
Konu desen tırt
Buralar fake kokuyor buram buram.
Bence konu fake değil.bilgiler yanlış verilmiş olabilir ama hiç şu açıdan düşündünüz mü "çalışıyorum derken ev kadını olarak evde çalışıyorum,aynı yerde çalışan bir erkek hem de evli hem de konu sahibi gibi 1 tane çocuğu var ne kadar ortak nokta,bu kişi de eşi olabilir.":KK45: dalga geçmeyelim ciddi cevaplar verelim lütfen :KK48:

Evliyim bir cocugum var
yasak ilişkilerde erkeğin kaybedeceği hiç birşey yoktur, duyulsa bile onun için çapkın der geçerler...ama kadınınki duyulursa, bir ömür leke gibi alnında kalır...bunun yanısıra kadınlar daha duygusal olduğu için, analık duygularıda olduğu için, daha çok yara alırlar, vicdanları her daim sızlar...ama erkekler duyguları olmasada, rahat rahat ilişki yaşarlar...
öncelikle acilen karar vermen lazım, adam evli senle bir gelecek düşünmez sanırım, sende mutsuzsan eşinden ayrıl, ama bu adamdanda ayrıl, onunda eşine yazık...sen artık bir annesin, çocuğunun geleceği için, duygularınla değil, mantığınla hareket etmelisin...ayrıca gören , bilen , duyan olursa eşlerin kulağına giderse, çok acı şeyler yaşanabilir...

X