Esimi aldatiyorum

Beni yargılamayın sadece sizce adamın niyeti nedir diye sormuşsunuz. Başka bir yorumda bulunmadan ki gerek yok arkadaşlar gerekenleri yazmış, cevap veriyorum; adamın niyeti ciddi değil ve evet sizden faydalanıyor. Mutlaka cinsellik olacak diye bir kural yok, sizinle duygusal olarak kendini tatmin ediyor. Eğer ciddi olsaydı ben sana aşığım kocandan boşan derdi. Kendisi de eşinden boşanmayacak, sizinle sadece lisesli aşıklar gibi takılmak istiyor.

Seni kınamıyorum, nefsine uyup yaptığın şey çok yanlış umarım bu yanlıştan dönersin. Ama nasıl bir cevap beklediğini de anlamadım. Boşan demişler çocuk var diyorsun. Çocuk boşanmaya engel ama başkasıyla aşk yaşamaya, eşini aldatmaya engel değil mi? Karşılıklı sevgi saygı bittiyse ekonomik özgürlüğün de var bence boşan ve ne yapacaksan yap. Ama karşındaki erkeğin de karısını senin için boşayacağını zannetmiyorum. Adam seninle mesajlaştıktan sonra akşam karısının koynuna giriyor için alıyor mu bunu? Bunları düşünürsen ya karşındaki erkekle ya da esinle ipleri koparman gerekiyor. 39 yaşında adamın da sıfır beklentiyle bir kadınla duygusal yakınlık kuracağını sanmıyorum. O kadar aşk böceğiyse karısıyla romantizm yapsın. Belli ki değişiklik arıyor sen ya da bir başkası onun için farketmez atmış oltayı sen takılmışsın.

Hayata bir kere geleceğimizin farkındamısınız? Nasıl yaşamak istiyorsanız öyle yaşamalısınız kimse boşanmak için evlenmiyor,durum kötü ki duygusal boşluk oluşmuş ve birisi bunu dolduruyor.Cocugunuz yine sizin çocuğunuz olarak kalıcak ona daha sağlıklı bir gelecek sunmak için sizinde en az hata ile bir psikolojiye ihtiyacınız var.Oturun artıları eksileri ile düşünün en doğru kararı verin derim ben iyi günler 💐

Eşinizden boşanmaya niyetiniz yok, adamdan ayrılmaya da niyetiniz yok. Yorumlara verdiğiniz cevaplar en azından böyle düşündürüyor. Buradan size gelecek öneriler bunlar olacaktır, siz de bu önerilere kapalıysanız ne diye böyle bi konu açıp milletin sinirlerini hoplatırsınız anlamıyorum. Umarım çocuğunuz ahlak anlayışını sizden almaz ne diyim.

Kınamıyorum, yargılamıyorum, eleştirmiyorum.
Öncelikle şunu söyleyeyim ''Yakalanırsan nanayı yersin'' Net.

Boşanın evlenin madem bitsin bu akrobasi. Ailelerinize ve etrafa da hemen duyurmayın.
Çocukların duyması hiç iyi olmaz.

yeme bunu ya sallıyor ilk nicki chpnin seçim sloganıydı aklınca mesaj verecek millete kendini akıllı zannediyor.
Gerçekten öyleyse açsaydı bi görümce veya kv konusu millet zaten yazardı. Böyle çirkin bir konuyla insanların sinirini bozmaya ne gerek var yani.

Portakalezmesi bir psikoloğa git. Tedavini ol kendine gel. Seni yermek gibi bir niyetim yok fakat sonun pek hayra alamet değil. Yolun yol değil portakal ezmesi. Sirkelen sirkelendikçe açılırsın. Ferahlarsın. Şimdilik bukadar portakal ezmesi kendine iyi davran.

En çokta ikinizin eşlerine çok üzüldüm,eşiniz duyar diye hiç korkunuzdamı yok,yaa adamın karısı öğrenirse dünyası başına yıkılacak

Bu konu hakkinda fikirlerinizi almak için uye oldum.
Evliyim bir cocugum var
Esimle cok anlasamiyoruz cocuk ve kurulu duzen icin evliligimizi devam ettiriyoruz.
Ben calistigim yerde biriyle tanistim birbirimizden hoslandik ve gorusuyoruz o da evliliğinde mutsuz ve bir cocugu var.
Bazen cocugum gozumun onune geliyor vicdanim rahat birakmiyor ve ilişkiyi sonlandırmak istiyorum fakat karsi taraf ayrilmak istemiyor tam unutacagim tekrar kafami karıştırıyor. Benden kadinligimdan faydalanmak istedigini dusunuyorum fakat cinsellik konularına girmek istemediğimi soyluyorum kabul ediyor hic acmiyor bile. Bana duygusal olarak bagli oldugunu soyluyor (yaşı 39 benim 31 ) bu yasta ne duygusalligi diye dusunmuyor degilim.evliliğim veya bu iliskim hakkinda saglikli bir karar almam gerekiyor fikirlerinizi nedir. Görüştüğüm adamin niyeti ne olabilir ?
(Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim )
Onun karısı senin kocan bakalım önce kim yakalayacak suçüstü.

Iki çocuğun günahına girdiniz , iki habersiz insanı aldatıp günahına girdiniz, iki yuvayı yaktınız. Allah cezanızı versin.

Bu yanınıza kalmayacak bunu unutmayın. Ikinizde cezanızı bulacaksınız.

Ve hep yazıyorum yine yazacağım , bosanin ve iki karakterden yoksun insan olarak bir araya gelip birbirinizde boğulun.

Konu fake ya da değil bilemem ancak sizin gibi vicdansız ve bilmem ne kişiler var bu bir gerçek.

X