Esimi aldatiyorum

Bayılıyorum bu konulara kınamayın yazanlara :)
Bak arkadaşım sana bir şey anlatayım. Oğlumu son iki aydır sürekli hastaneye götürüyorum. Bağışıklığı çok düşük ve alerji testleri yapılıyor. Hastanenin hemen karşısında bir eczane var. Eskiden beri hastaneden çıkar oradan alırdım ilaçları. Son gittiğim zamanlarda gözlerini hiç ayırmadan bakan bir çocuk dikkatimi çekti. Allah için taş gibi çocuk ahahshsh. Başlarda "aman ne alaka canavar gibi çocuğun peşinde koşuyorum eczaneye girince. Niye baksın çocuklu kadına" dedim. Son gittiğimde özel bir ilgi gösterdi ve diğer eczacı arkadaş ona sertçe bakıp "sen başka müşteriyle ilgilen bne bakarım buraya" deyince, hislerimde yanılmadığımı anladım.

Evliliğimde mutsuzum. Adam taş gibi ve benim ilgim olmadığı halde ilgili. Eşimle iletişimimiz neredeyse yok. Yani bana ilgili olan yakışıklı bir adama böyle boktan bir evliliğin içindeyken karşılık verebilirim. Bahanem çok çünkü.

Ancak ben o günden sonra bir daha o eczaneye gitmedim. Uzak olan bir başka eczaneye gittim. Çünkü evet insan hataya meyilli bir canlıdır. Özellikle mutsuz ve zayıf olduğu zamanlarda herhangi bir ilgiye yanıt verebilir. Ancak Allah akıl da vermiş değil mi sevgili kardeşim. O akıl ile hareket edince, hiçbir şekilde muhatap olmuyorsun karşı cinsle. Uzak duruyorsun ve sorun çözülüyor.

Eşlerini aldatmayan, ahlaka ve dürüstlüğe önem veren kadınlar başka erkeklerin ilgisini çekmiyor mu sanıyorsun? Ya da evlilikleri mükemmel mi sanıyorsun? Hayır değil. Aksine "lan ben güzelim zekiyim. Evdeki öküz niye bunu fark etmiyor da başkaları fark ediyor" diye düşünüyoruz zaman zaman. Ancak buna rağmen evlilik sözleşmesi varken, sadakat sözü vermişken NAMUSSUZLUK yapmıyoruz.

Yeterince açık olmuştur umarım yazdıklarım. Boşanın, sonra istediğinizle birlikte olun. Evet çocuk var. Özellikle bu yüzden boşanın. Çocuklarımıza, ahlakı dürüstlüğü öğretmeye çalışıyoruz. Anlatarak değil, örnek olarak. Bu durumda çocuğunuza bir faydanız olmayacak bu anlamda. Boşanırsanız en azından bekar bir annenin sevgilisi olabilir diye düşünür. Konu gerçek değilse bile yazdım. Zira bunu yapan çok kadın var bu ülkede.

Bu konu hakkinda fikirlerinizi almak için uye oldum.
Evliyim bir cocugum var
Esimle cok anlasamiyoruz cocuk ve kurulu duzen icin evliligimizi devam ettiriyoruz.
Ben calistigim yerde biriyle tanistim birbirimizden hoslandik ve gorusuyoruz o da evliliğinde mutsuz ve bir cocugu var.
Bazen cocugum gozumun onune geliyor vicdanim rahat birakmiyor ve ilişkiyi sonlandırmak istiyorum fakat karsi taraf ayrilmak istemiyor tam unutacagim tekrar kafami karıştırıyor. Benden kadinligimdan faydalanmak istedigini dusunuyorum fakat cinsellik konularına girmek istemediğimi soyluyorum kabul ediyor hic acmiyor bile. Bana duygusal olarak bagli oldugunu soyluyor (yaşı 39 benim 31 ) bu yasta ne duygusalligi diye dusunmuyor degilim.evliliğim veya bu iliskim hakkinda saglikli bir karar almam gerekiyor fikirlerinizi nedir. Görüştüğüm adamin niyeti ne olabilir ?
(Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim )

Bence eşlerinizi birbirleri ile tanıştırın. Böylece onlar da birbirlerinden hoşlanırsa notere gidin ve devir işlemlerini gerçekleştirin...
Şaka bi yana bir an önce ikiniz de boşanın ve ilişkinize devam edin. İçinde bulunduğunuz durumun sonuçları pek hayırlı görünmüyor.

Valla pes!!!!!!!!!
Aldatıyorum
Ama guvenemıyorum
Boşanamıyorum
Çocuk var
Üstüne cinsellık yok aranızda
Eşlerınızde sorun var
Siz iki yalancı plancı mukemmelsınız

Çok mutlu olursunuz çok yakışmıssınız bence bi an önce ortadan kaybolun kaçın. Ustelık bu tip adamlar sen mutlu ol diye bir üçüncüyü daha severler. En fazla cinsellık yasamazlar ne olacak ki.

Tövbe estağfurullah tövbe.

İğrençsin kadın. Net!

Al birini vur ötekine.Ikiniz de bosanmiyorsunuz ve bile bile 1 yıldir eslerinizi aldatiyorsunuz.Allah akil fikir versin.Çocuklara üzüldüm sadece.Size önerim de bosanın bosanin bosanın!

Aranızdan biriyle görüştüm ve allah razi olsun cok yardimci oldu silkelenmeme saglikli dusunmeme vesile oldu ilişkiyi bitirme karari aldim daha fazla yorum istemiyorum tesekkurler herkese

onu cok dusunuyorum kac kez ayrilmak istedim bitirdim gunler sonra yine aklimi karıştırdı. Herhangi bir sey paylaşmadim 1 yildir lakin gercekten dedigi gibi duygusal bir bağlılığı olabilir mi
Ben ona diyorum evli bir kadina sürekli israr etmeyi nasil yapiyosun haklisin engel olamiyorum diyor. Ne desem haklisin ama yine bırakmıyor pesimi bende hoslaniyorum engel olamiyorm kndime
Adamla birlikte olmak için boşanma ama eşini sevmedigin için boşan. Çocuğun için neden devam ediyorsun. Çok mu kucuk çocuğun yada çok mu düşkün babaya. Ekonomik gücün mü yok detay vermeniz gerekir

Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır

Ya nasıl bir cevap bekliyorsunuz ki? Pişmanlık desen yok, gayet durumu kafanızda normalleştirmişsiniz. Ne diyecek insanlar yani, bu durum ahlaklı bir durum değil ki zaten. Aldatmak, yalan söylemek, kandırmak... Bunlar zaten yanlış olan davranışlar. Tabi ki kınanacaksınız.

Adamın niyeti ne olabilir? Ne olabilir? Çok seviyor sizi ondan bırakamıyor? Sanmam. Yasak aşkın getirdiği adrenalin duygusu. İkiniz de ondan besleniyorsunuz. Sizi de bu anlamda çok iradeli görmedim doğrusu, bugün bitirseniz yarın yeniden başlarsınız.

KADIN duygusallık için aldatır,erkek ise sadece cinsellik için aldatır
sanmayın ki size çok aşık
elde edince biticek değeriniz
ahlaklı(!) olup bir an önce ayrılın ya eşinizden,ya da sevgilinizden

Aaa bu arada bunun ilk nicki CHP'nin seçim sloganıymış yeni fark ettim.

Algı oyunu mu yapıyorsun sen burada bakayım? Terbiyesiz seni, kibliyorum.

Evliyim bir cocugum var
Esimle cok anlasamiyoruz cocuk ve kurulu duzen icin evliligimizi devam ettiriyoruz.
Ben calistigim yerde biriyle tanistim birbirimizden hoslandik ve gorusuyoruz o da evliliğinde mutsuz ve bir cocugu var.
Bazen cocugum gozumun onune geliyor vicdanim rahat birakmiyor ve ilişkiyi sonlandırmak istiyorum fakat karsi taraf ayrilmak istemiyor tam unutacagim tekrar kafami karıştırıyor. Benden kadinligimdan faydalanmak istedigini dusunuyorum fakat cinsellik konularına girmek istemediğimi soyluyorum kabul ediyor hic acmiyor bile. Bana duygusal olarak bagli oldugunu soyluyor (yaşı 39 benim 31 ) bu yasta ne duygusalligi diye dusunmuyor degilim.evliliğim veya bu iliskim hakkinda saglikli bir karar almam gerekiyor fikirlerinizi nedir. Görüştüğüm adamin niyeti ne olabilir ?
(Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim )
Yanlış...Sen namusunu eşin için değil kendin için taşıyorsun.Boşanmadan başkasının nikahı altındayken biriyle görüşmen yanlış.Velevki boşandın.Karsıdaki adamla evlendin.Sana hic guven duyarmı sanıosun.Onlaykende başkasıyla görüşürsun.Bence kendini bir dinle.Ileride ortaya cikacak cocugun duyunca daha kötü olacak.Benim annem veya babam böyle birşey yapsa mesela asla yüzüne bakamam.Saygım sevgim biter.Dogru yolu bulman dilegiyle

Eşiniz size bunu yapsa ne hissederdiniz merak ediyorum. Boşanmıyorum çünkü çocuk var diyorsunuz. Saçmalığın daniskası. Çocuklu boşanan ne ilk insan olursunuz ne de son. Kocanızı aldatmaktan daha mı kötü çocuğunuz varken boşanmak. Boşanın sonra ne yapıyorsanız yapın. Çocuğunuza üzüldüm. Annesi başka adam ile beraber babanın ruhu duymuyor ne aile var ne bir şey. Boşanın bari de çocuğunuzun size bir saygısı kalsın.

Evliyim bir cocugum var
Namusluluk taslayan? Sizinle cinsellik düşünmediğini söylediyse iki seçenek var. Ya eşiyle gayet iyiler, böyle bir ihtiyacı yok. Ya da sizi duygusalmışçasına davranarak ikna etmek istiyor. Buradan size hak veren bir fikir çıkmaz. Herkesin söyleyeceğini ben de söyleyeyim. Bitirmelisiniz. Aksini mi beklemiştiniz yoksa..

Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim

Bile göre şöyle konu açıp, karşılığında ne okumayı planlıyorsunuz? "Çok güzel, hakkındır, aşkın gözü kördür" filan mı yazacak millet?

Siz birine sadakat sözü veriyor, bu sözün altına imza atıyor, yuva kuruyorsunuz. Sonra da bunu çiğniyorsunuz. Biz size namssz desek ne, demesek ne; yaptığınız şeyin adı, tanımı belli. İnsan, aynadaki sıfatından, kendisini yetiştiren ana babasından utanmıyorsa, en azından doğurduğu çocuğa bakar da ondan utanır, kendine gelir.

:halay:ahey anam aheyyyy valla beynim durdu kardeşim eger başkasiyla bi iliskin var ise boşan yada esine soyle istemedigi yada boyle bisi yaptığını nereye kadar boyle gidecek acaaba çocuğu bahane etme bence böyle bisi yasiyorsan o evliliğin bi manasi kalmamis demek

Medeni Kanun var çok güzel kullansanıza ikiniz de.
Ne diyor medeni kanun "boşarız" anacım diyor.

Keşke.. Başka bir adamla duygusal bağ kurmadan önce mevcut evliliğini bitirseydin. Hani genelde bu olay kadınların başına gelir de adama ağzımıza geleni saydırırız ya söz konusu hemcinsim olunca saydıracak söz bile bulamadım o derece.

X