Esimi aldatiyorum

Yuh yaaa!!
Az edep edep!
Birde beni yargılamayın diyorsunuz sizin normal görünen bi yanınız mı var?
Yazık o eşlerinize evlatlarınıza ?
Sakin bir yorum yapamicam size....
Söyleyebiliceğim tek şey eşinize üzüldüm.
Adam resmen aldatılıyor ve karşısında belkide bunu yüzü bile kızarmadan yapan biri var yazık çok yazık.
Utanma duygusu alınmış sizden!!!

Evliyim. Çocukluyum. Üstelik 3 tane.
Ama esimi aldatmaya meyilim olduğunu hissedersem bosanirim.
Çok netim bu konuda.
Eşi aldatmak çok şeref yoksunu bir hareket.
Boşanmak dünyanın sonu dEğil.
He boşansam da beni evliyken kabul eden kişi ile asla isim olmaz.
Yapacak şey çok belli, yanlış Doğru diye sorulacak soru bile yok.

Olabilir bu benim tercihim yani bekar birinden yorum almamak. Bu onlari kucumsemekle alakasi yok hayatin dogrularini onlardan duyariz ama evli birini evlenmeden asla anlayamazlar
Ben evliyim
Hem de iki evlilik yaptım
Hala da seni anlamıyorum
Hepimizin sorunları oluyor ama böyle iğrenc işlere kalkışmıyoruz
Milletin koynuna giren adamla birliktesin farkında misin ?
Senle buluşup gece belki karısını....
Neyse sen böyle devam et , çocuğum var diye düşünüyorsun boşanmıyorsun girdiğin yola bak
Kocana da adamin karısına da yazık

Olabilir bu benim tercihim yani bekar birinden yorum almamak. Bu onlari kucumsemekle alakasi yok hayatin dogrularini onlardan duyariz ama evli birini evlenmeden asla anlayamazlar

Küçümsediğiniz aklımın ucundan geçmemişti. Medeni hal nedeniyle küçümsemek/küçümsenmek bende tanımlı kavramlar değil zaten. Alakasız bir cümleydi, o yüzden sordum.
Çünkü yaptığınız şey sadece evliliğe değil var olan bütün değerlere aykırı bir durum. Konunuza şu ana kadar yazanların çoğu evli bu arada.
Ben bekarım ama ben de gidiyorum zaten. Linç başladığında uğrarım belki :KK14:

Yanlis yapiyorsun.Allah tan korkmuyor musunuz hic? Kocanizin yuzune bakip yatagina nasil giriyorsunuz, aldigi ekmek bogazinizdan gecebiliyor mu gercekten? Madem ikinizde mutsuzsunuz bosanin evlenin.Sanma ki mutlu olursun arkasindan hancerledigin o adamin hakki seni yerle bir eder.f

Bu konu hakkinda fikirlerinizi almak için uye oldum.
Evliyim bir cocugum var
Esimle cok anlasamiyoruz cocuk ve kurulu duzen icin evliligimizi devam ettiriyoruz.
Ben calistigim yerde biriyle tanistim birbirimizden hoslandik ve gorusuyoruz o da evliliğinde mutsuz ve bir cocugu var.
Bazen cocugum gozumun onune geliyor vicdanim rahat birakmiyor ve ilişkiyi sonlandırmak istiyorum fakat karsi taraf ayrilmak istemiyor tam unutacagim tekrar kafami karıştırıyor. Benden kadinligimdan faydalanmak istedigini dusunuyorum fakat cinsellik konularına girmek istemediğimi soyluyorum kabul ediyor hic acmiyor bile. Bana duygusal olarak bagli oldugunu soyluyor (yaşı 39 benim 31 ) bu yasta ne duygusalligi diye dusunmuyor degilim.evliliğim veya bu iliskim hakkinda saglikli bir karar almam gerekiyor fikirlerinizi nedir. Görüştüğüm adamin niyeti ne olabilir ?
(Aşağılayıp kinayanlar hakaret edenler hatta bekar olup namusluluk taslayanlar çıkacaktır cevap vermeyeceğim )

Evliligini sürdürmek istiyormusun? Bence önce ona odaklan. Yani sirf kurulu düzen diye.. kendine ve esine bunu yapmaya hakkin varmi bunu bi düsün?!

Diyer tarafdan.. Evli bir erkeyin.. senden beklentisi olmadigini düsünmüyorum.. biz kadinlar fazlaca duygusaliliz.. erkekler bize göre farkli ama oda evli oldugu icin cinsellik anlaminda daha sabirmidir cünki bu ihtiyacini giderebiliyor.. bence uzak dur evliligin bitseye dahi o adamdan hayir gelmez..

sen şey misin lan hırsını alamayıp burada “iştee bu pis cehape zihniyeti” dırdırı yapmak için mi açtın bu konuyu chp’nin seçim sloganıyla?
aaaa nicke dıkkat etmemısım resmen algı yapıyor konu sahıbı gercekten
bukadar tesaduf olamaz cunku

onu cok dusunuyorum kac kez ayrilmak istedim bitirdim gunler sonra yine aklimi karıştırdı. Herhangi bir sey paylaşmadim 1 yildir lakin gercekten dedigi gibi duygusal bir bağlılığı olabilir mi
Ben ona diyorum evli bir kadina sürekli israr etmeyi nasil yapiyosun haklisin engel olamiyorum diyor. Ne desem haklisin ama yine bırakmıyor pesimi bende hoslaniyorum engel olamiyorm kndime
çocuğum için evliliği devam ettiriyorum diyorsunuz emin misiniz?
bari çocuğunuzu bahane etmeyin kocasız yapamıyorum daha iyisini bulana kadar yedekte tutuyorum diyin
gerçekten mide bulandırıcı bir konu

Asil çocuğunuzu düşünüyorsanız boşanıyor olmanız gerekirdi. Yeni bir olay degil bir senedir böyle gidiyormuş. Bu arada bir senedir eşinizin eli armut mu topluyor ?

Anladık Allah’tan utanmıyorsunda, hiç mi korkmuyorsun ya eşim çocuğum öğrenir çocuğuma lakap takarlar eşim onu benden alır, sevgilim cinsellik yaşamam için beni tehdit eder ortalık karışır diye...

fakesin veya degilsin ister cevap ver ister verme. yaptigin namus kismini asan birsey. ikiyuzluluk serefsizlik adilik yalancilik. bu hikayede aldatilan en az 4 kisi var. esin onun esi ve cocuklariniz. fakesen bile fantazin bile kotu.
33 yasindayim evli 2 cocukluyum esimle anlasamazsam gider bosanirim cocugumu oyle bir ortamda buyutmem. sonra da ne yasarsam yasarim.
asik olmamissin zaten oylesine takiliyorsunuz. kirli ve tatminsiz ruhunuzu birlikte avutuyorsunuz...
neden bosanmiyorsun sorusuna cocuk.var diyecek kadar dar goruslu ama aldatacak kadar koca midelisin.
sana zerre uzulmuyorum herkes elbet kalbinin ekmegini bir sekilde yiyor. esin o kadin ve cocuklar bu kokusu uzaktan bile duyulan bataklik iliskinin icinde bulunmayi haketmiyorlar.

Mune Mune konu siyasi olmayabilir ama konu sahibinin sectigi kullanici adi ve olusturulan cagrisim oldukca sikintili. Ben cok rahatsiz oldum.

Birkac uyenin de dikkatini cekmis zaten bu durum. Ilgilenebilir misin rica etsem?
hic farketmemistim :) ne acayip troller var... zeka desen yok fantazi dersen cok...

Tanidigim boyle biri var yeni dogum mu yaptin?ya eger o kadinsan adam bana da yuruyo ben reddediyorum.askindan ölüyor sanirsin ama biliyorum ki hasta.eski sevgilisine de aynisini yapiyor flortune de.gerci o adamin 2 cocugu var.adam agir manyak uzak dur derim bela olur

Peki eşinde seni aldatıyor mu ?
Bu kadar rahat bi sekilde uzaklasamıyorum ayrılamıyorum hop geri dönüyorum diyebiliyorsun ya hani
Eş kişisi bunca duyguların arasında nerede hiç mi farketmiyor hic mi yakalamıyor yakalasa ne yapar size ki eminim günün birinde olacak ?
Eşine veya cocuguna saygı duymuyorsun belli
Kendine nasıl saygı duymayıp aldatan kadın, metres hatta çok daha kötü sıfatlarını yakıştırıyorsun ?

X