Eşime ve bana şantaj yapıyorlar Allah rızası için yardım :(

blackout76

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2014
21
0
34
Nerden başlayacağımı bilmiyorum direkt ortadan giriyorum konuya eşimle bana şantaj yapıyorlar evet eşimin eski eşi ve ailesi :KK43:

Eşimle yaklaşık 5 sene önce ayrılıp 4 sene önce de boşanmışlar. Buraya kadar her şey normal ama bundan sonra eşimin peşine dedektif takmışlar. Yani onlar öyle diyorlar ama bence ve eşime göre kendi adamları. Dün de ceplerinde silah kayınvalidenin evine gelmişler ve eşimle ilgili bütün buldukları şeyleri göstermişler. Orada bir kadınla sarmaş dolaş fotoğrafı da varmış :KK43: Eşim müdürlük yapıyordu zimmetine para geçirdi şunu yaptı bunu yaptı vs diye suçlarız parayı vermezsen demişler onlara zamanında ettiği hakaretleri tehditleri ses kaydı yapmışlar buradan bir şey çıkmayabilir ama uğraşırsın yine de demişler :KK43: yani resmen eşimi batıracak bir dosya var ellerinde ve tehdit 7 yıldan başlıyor hapis cezası benim salak eşim boşandıktan sonra da bunların küfürlerine falan karşılık vermiş :KK43:

50 milyar vermezse de bunları ifşa edeceklermiş ancak 50 milyar yetineceklerini sanmıyorum ki sadece 50 milyar olsa keşke bu belgeleri ellerinden almadığımız sürece şantaj yapabilirler istedikleri zaman nasıl ellerinden alabiliriz :KK43:

Ben şimdi anlamıyorum ellerinde böyle bir koz olsa neden 4 yıl sonra ortaya koysunlar? Acaba eşim bir haltlar yedi de benden mi gizliyor? Yani bir haltlar yediği kesin ama kadınlar anlamında diyorum ve inanmıyorum bu yıl geçen yıl gibi yakın süreçte olmasa 4 yıl sonra neden ortaya çıkartıp tehdit etsinler diyorum, bilmiyorum onların kafaya koyduğu şey beni bitirmek nereden bileyim neden şimdi çıktı ben boşandıktan bir süre sonra zaten kimseyle olmadım ki 1-2 yıl kadar o zamanlar esip gürlerdim bela olurdum başlarına bir şey yapamadılar şimdi sen varsın diye böyle susuyorum seni korumak için yoksa yine yapamazlar kulak asmam ama yumuşadığımı görüyorlar üstüme geliyorlar o zamanın hıncını şimdi çıkartıyorlar diyor.. yani fotoğraf benden kısa bir süre öncesine aitmiş tabi başka fotoğraf var mı bilmiyorum :KK43: Bitiren 4 yıl önce de bitirmez miydi of bu şüpheyle yaşamak var ya hele nasıl iğrendim kocamı öyle düşünmekten barda kadınla sarmaş dolaş :KK43: ağlamak istiyorum sindiremiyorum ya yüzüne baktıkça ayyaş bir kadına sarılmış hali geliyor gözümün önüne! Ama eşim bunların benden önce olduğunu söylüyor ısrarla

Ve biz ne yapacağız başka ile mi tayin isteyelim, izimizi nasıl kaybettirelim sokağa çıkınca bile tedirgin oluyorum çünkü bu insanlar benim numaramı kimlik bilgilerimi de bulmuşlar beni telefonla birisi arayıp şu okuldan mı mezunsunuz şurda mı çalışıyorsunuz adınız blackout değil mi falan dedi siz kimsiniz bilgilerimi sizinle paylaşmayacağım dedim ben paylaşacağım birazdan sizle dedi dalga geçiyorsunuz sanırım iyi günler dedim kapadım o zaman anlamamıştım ama eski eşinin tarafının şivesine benzer bir şivesi vardı

Eşime soruyorum ne var diyorum açık söyle söylüyorum her şeyi diyor ben zimmetime para da geçirmedim, asla da seni aldatmadım senden önceki sevgilimle o fotoğrafım elimi omzuna atmışım alkollü ortamdayız diyor lütfen bunu bil ama evet hakaret de tehdit de etmiştim boşandıktan sonra rahat vermediler diye dedi. Ben inanmadım artık bitirmek istediğimi çok yıprandığımı söyledim neden arka çıkmadığımı hele ki böyle bir dönemde nasıl bırakabildiğimi sordu gitme yemin ederim bir şey yapmadım senleyken, yaşayamam falan diyor ama ben bıktım :KK43:

Evet biliyordum benden önce de birileriyle olduğunu ama bunu zihinsel olarak bilmek başka hortlaması başka fotoğrafının olması başka ya saçımı başımı yolasım geliyor kocama baktıkça tiksiniyorum saçından başından her şeyinden kendime yaklaştırmıyorum bile.. yakıştıramıyorum bile.

Kocam o kadar enteresan ki 2009 yılında o kadınla aramızda borç mevzusu oldu işte yarım saat oturduk havadan sudan konuştuk vs diye detaylı soğukkanlı anlatıyor ama dün gece diyor ki yoo ne borcu ev ödemeleri vardı onun içindi sabah diyorum aa sana borç mevzunu anlatmış mıydım e yok dedin diyorum öyle bir şey o zaman öyle dediysem öylemiştir diyor çıldıracağım. Ya o zaman neden soğukkanlı yalan söylüyorsun bir de onca detay veriyorsun değil mi anlamıyorum lafına güvenemiyorum, ya da şöyle bir kavgaya karıştım bıçaklar vs vardı diyor sonraki gün diyor ki şaka yaptım bu nasıl şaka bunlar hep yer ediyor bende ya neyi doğru söylüyor neyi yalan söylüyor nasıl anlayacağım bunca hengamenin arasında ben? Tek tek tanıştığımızdan beri konuştuğumuz şeylerin çetelesini mi çıkartayım burada doğru mu söyledin ne dedin diye? Nasıl güvenebilirim böyle sürekli laf değiştirirken?

Off şimdi anlıyorum eşime inanmazdım bu kadınla zorla evlendirildiğine ama nasıl bir aileymiş bir aşiretmiş şimdi anladım :KK43: ve inandım

Geceden beri 5. kez panik atak krizi geçiriyorum ki normal bir insandım artık kaldırmıyor kafam bittik mi biz nasıl yapacağız Allah rızası için bir akıl fikir verin ne yapayım 3 tane psikiyatrik ilaç kullanıyorum kafayı yedim bırakıp gideyim mi eşime mi inanayım nasıl inanayım of.. eşim haplarımı sakladı, bıçakları saklayıp kitliyor sen ölürsen ben de ölürüm diyor kendimi atacağım en son pencereden o da 3. kat ölmem sakat kalırım diye korkuyorum…

Siz olsanız eşinize mi inanırsınız yoksa inanmaz mısınız

Son düzenleme:
Kadının neden eşine kancayı taktığı belli, senle evlendiği için hazmedemiyor.
Ama bu durumda baya kötü ayrıldıkları belli,çünkü kadın ve ailesi kin dolu.
Peki seni tehdit eden var mı aramalarda falan?

Kadının neden eşine kancayı taktığı belli, senle evlendiği için hazmedemiyor.
Ama bu durumda baya kötü ayrıldıkları belli,çünkü kadın ve ailesi kin dolu.
Peki seni tehdit eden var mı aramalarda falan?

beni tehdit eden yok ama beni aramaya kadar cüret ettilerse ben çekiniyorum artık güvende hissetmiyorum
ve para yüzünden olduğunu düşünüyorum o zamanlar eşim astığım astık kestiğim kestik bir insanmış o yüzden çekindiler benden şimdi sen varsın öyle esip gürleyemiyorum sana bir şey olacak diye diyor yumuşadığımı gördüler diyor :KK50:

çünkü kanıt yok elimizde yüz yüze kayınvalideme yapmışlar ve onların elinde eşimin ses kaydı var onları tehdit eden hapis cezası 7 yıldan başlıyor :KK43:

anlattığınıza göre silahla eve gelmişler peki kayınvalideniz neden hemen polisi aramadı? eve nasıl girmişler zorla mı?

anlattığınıza göre silahla eve gelmişler peki kayınvalideniz neden hemen polisi aramadı? eve nasıl girmişler zorla mı?

yok zorla değil silahı ceplerinde görmüş canım çıkartıp ortaya koymamışlar ama görünüyormuş :KK43: bizi aradı zaten krize girmiş korkudan onun da ödü kopuyor oğluma bir şey yapacaklar diye

yok zorla değil silahı ceplerinde görmüş canım çıkartıp ortaya koymamışlar ama görünüyormuş :KK43: bizi aradı zaten krize girmiş korkudan onun da ödü kopuyor oğluma bir şey yapacaklar diye

neden kapıyı açmış peki? ayrıca cebinde gördüğü anda bitmiştir olay hemen polis aranır, benim evime cebinde silahlı adamlar gelecek anında polisi ararım ki silah taşımak suç illa anlıma dayaması gerekmiyor silahlımıydı silahlıydı..

neden kapıyı açmış peki? ayrıca cebinde gördüğü anda bitmiştir olay hemen polis aranır, benim evime cebinde silahlı adamlar gelecek anında polisi ararım ki silah taşımak suç illa anlıma dayaması gerekmiyor silahlımıydı silahlıydı..

ben de öyle düşünüyordum ama şu an öyle düşünemiyorum ellerinde ses kaydı varken evet onlar ceza alır ama benim eşim hapse girerse nolacak :KK50:

Karşı taraf oturup konuşulacak, anlaşılacak bir aile mi?
Hani bir araya gelseler, bir orta yol bulunsa :26:

karşı taraf aşiret
o belgeleri kayıtları ellerinden almak lazım yoksa piyon gibi oynatıp dururlar
istedikleri şeyleri alamadıkları için böyleler :KK43:
şimdi arada bir kadın yani ben varım ve böyle bir fotoğraf ortaya çıkarsa benim de adım lekelenecek
anlaşılcak olsalardı boşanırken anlaşırlardı
nefret ediyorum kendimden de hayatımdan da
yaşadıklarımdan da öyle pişmanım

ses kaydı ne ki ? bir suç mu işledi eşiniz onunla ilgili bir ses kaydı mı?

tehdit etmiş boşanma davası istedikleri gibi gitmemiş karşı tarafın dolayısıyla bazı tip kışkırtıcı laflar geçmiş telefonda eşim de tehdit etmiş muhtemelen vurdurum, öldürürüm, kırdırırım tarzı konuşmuştur

Bence eşiniz yalan söylüyor.
Masum olsa çoktan soluğu savcılıkta alırdı.

Zaten bir gün farklı, ertesi gün farklı konuşuyor.
Sakladıgı şeyler var...

Ses kaydında ne diyor? Allahaşkına telefonda tehditten hapis yatan var mı ya? Siz neden bu kadar korkuyorsunuz polise haber verin ve bir avukat bulun bu kadar basit bi iş. Eşiniz sadece tehdit ettiyse avukat onun kılıfını bulur zaten. Bu kadar drama hiç gerek yok.

Bir de emin misiniz eşinizin eski eşi ve ailesi olduğuna?
Başka birileri olmasın?
O konuda bile yalan söylüyor olabilir...

X