Eşime Söylemekle Doğru Yaptım Bilmiyorum...

BENCEDE SİZDEN KORUSUN .....

ben asla şiddeti savunamıyorum ne olursa olsun.evet adalet olarak çok yoksunuz ama yapılacakta birşey yok .şimdi bu tecavüz edilen çocukların anne babası katili adalete teslim ediyor.bunun zengini neyse fakiri de o.zengin istese katil içeride de cezasını verdirdir parayla adam tutar yaptırır yani ,ne kadar ünlü iş adamları öldürüldü herkes kendi mi versin cezasını,en azından tazminat davası açarak süründürürdünüz şimdi haklıyken haksız duruma düşeceksiniz

Çok geçmiş olsun hayatim boyunca korktugum bir konudur Alllah böyle serefsizlerden korusun cumlemizi evlatlarımızı ya bide hersey olabilir ne bileyim adi adam sana iftirada atabilir olayin ilk aninda kv ne soylemen çok iyi olmuş yoksa kimseye derdini anlatamazdin ama eşini ne olursa olsun oraya tek yollamasaydin keşke yani.ne bilim kendi kardeslerin olur onun kardesleri olur yani bu çok tehlikeli bi durum otokontrol filan hava civa erkekler bu konuda bir canavara dönüşür rabbim kimsye yaşatmasin kötü bir durum

Eşiniz Irlandali turiste rakip olur.
Cezasi hakkinda fikrim yok umarim en az zararla bu olayi atlatirsiniz.

Aynen katılıyorum söylediklerinize. Ayrıca milyonlarca vatandaşımızın tüm bilgilerinin deşifre edildiği günlerdeyiz. Ana adı baba adı oturduğu adres bile çıkıyor bildiğiniz gibi. Kaldı ki markette alışveriş yapıyor kredi kartıyla ödeme yapıyorsunuz diyelim. Slipte adınız çıkıyor ara 118 bilmemneyi bul telefonu çok mu zor bir sürü yolu var telefon bulmanın.

Enisteye bak beee tek basina uc tane adami yogun bakimlik etmis :d sana atilan mesajlarda agir tahrik var dukkanda cikan sopada mesru mudafa var sanirim ceza cok olmaz hukukcular daha iyi bilir ama keske o durumda kocani evden disari tek birakmasaydin ya da birilerini yollasaydin hic olmadi polisi arasaydin

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle hepinize tşk ederim destekleriniz için biraz önce kayınbabam aradı çok şükür eşim tutuksuz yargılanacak eşim mahkeme de çok güzel bir savunma yapmış mesajları göstermiş örnek verirsem ben oraya görüntülerde 22:03 de girmişim kavga 22:07 başlamış amacım onlara zarar vermek olsa girer girmez yaparım demiş ama tek amacım konuşmaktı onlar bir anda sopayı çıkarınca görüntülerde sabit ben kendimi savundum demiş hakim bu kadar ustaca nerden öğrendin demiş kendini savunmayı hakkarı dağ ve komando tuğayında askerlik yaptım eğitimim ordan gelir demiş ve çok şükür tutuksuz yargılanacak ama adli kontrol şartı felan getirilmiş tam nedir bilmiyorum şimdi eşimi bekliyoruz bugün artık giremem yarın gelişme olursa bildirim hepinize tekrar tşk ederim.

OHH HADİ GÖZÜN AYDIN....

Ohhh esinin ellerine saglik.cokcok iyi yapmissin.cesaretinden dolayi lutluyorum.kadinlarin suskunlugu yuzunden bu tecavuz taciz olaylari artiyir.tel nonuzu bile bulmus.sizi kacirabilirdi bile.cok iyi yapmissin.icin rahat olsun.esinde cikar allahin izniyle

ama onlar da kaşınmış sopa çıkarmış ki bu çok iyi olmuş
çok geçmiş olsun..

Yazdım yazdım sildim.
Eşine söylemen en doğrusu olmuş ama gerekli önlemi alıp soylemeliydin. Eline sağlık ana yogunbakimlik edene kadar da dövülmezki. Hak var hukuk var ülkemizde. Keşke gerekli mercilere basvursaydiniz. Şimdi hapse girse tüm hayatınız etkilenecek. Allah yardımcınız olsun

Aynısını yaşadım mahkeme günü belirlicekler sende mahkemeye çıkacaksın olay senin üstünden yürüdüğü için sana atılan mesaj işinize yarayabilir daha sonra para cezası veya hapis kararı çıkar benimkine yüklü para cezası çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…