Eşime Söylemekle Doğru Yaptım Bilmiyorum...

Ne kadar saçma ya. Çocuk şiddet görüyor baba şikayetçi olunca devlet korumasına alınıyor şikayeti çekince anneye geri veriliyor. Yani çocuğun şiddet görmesi değil adamın şikayetçi olması mı etken. Yok ya anlam veremiyorum

Bence siz herşeyi yanlış anlıyorsunuz ve size açıklama yapmak da istemiyorum istediğinizi düşünün ben yazdığı m mesajlarda açıkça ne hissetiğimi yazdım kars dan gelen akrabaların adalet sağlamak gibi bir dertleri yok dertleri sahip çıkmak arkamızda olduklarını göstermek lütfen boş laf dalaşlarına girmeyelim ayrıca olayı nasıl çocuk gelinlere töre cinayetlerine bağladınız oda bir başarı tebrik ederim bilmediğiniz bir şehir hakkında kültür hakkında boş konuşmayın bence.

Bence insanın arkasında akrabaları olması çok güzel heleki böyle günlerde !!
Ya sahipsiz olsaydınız ,hiç kimseniz olmasaydı akrabaların gelme sebebi adamları tekrar yoğun bakımlık yapmak değil heralde yanlarında olmaları. Keşke herkesin böyle kalabalık arkası olsa...

boş laf ve dalaşı siz ve cinslerinize aittir hanımefendi .
boş konuşmakta size aittir zaten avukata verdiğiniz bir konu da sözde akıl almak istiyorum diyerek konu açıp eşinizin adam dövmesinde duyduğunuz gururu burda millete empoze etmeye çalışıp bir de üzülmüş gibi yapıp taraftar toplamanızdan belli

asıl bundan sonra dikkatli olun adamlar intikam falan ayağıyla eşinizle tekrar muhattap olmaya kalkışmasınlar ne bilim çok üzücü bi durum allah korusun yada taşının o muhitten eğer imkanınız varsa

Malesef ki öyle velayet annede anne çocuga şiddet uyguluyor ve babada anneden şikayetçi olunca çocuk devlet korumasına geçiyormuş.yani babada velayet olmadığı için alamıyormuş. kanun böyleymiş.bakmış çocuk yurda veriliyor adam şikayetinden vazgeçmiş ama çocuk 2 gece kalmış yurtta.. diyorum ya kanun hak hukuk yok artık.madem anne şiddet gösteriyor babası var çocuğun ver babaya ama kanun öyle demiyormuş....

zor bı durum gerckten böle bı durumda esıne sölemesen olmaz söleyncede durum bu. allah yardmcnz olun ınsallah esnz ewınıze gelr ve kmse byle seyler yaamaz dıcem ama dunya bu haldeyken malesef bu durumlar normal gbı gorunuyo artık.. allah bızıı cocluk cocugumuzu korusun esırgesın

adamların ölüp ölmeyeceği belli değil kocanızın hapse girip girmeyeceği belli değil
siz burdaki yorumlara mı taktınız bence daha büyük sorunlarınız var.

Ya diyelim ki babaya da verilemiyor. Ama devletin şiddeti öğrendiği andan ittibaren ortada siddet olduğu için çocuğu koruma altında tutması gerekmez mi. Çok saçma ya.

Ya diyelim ki babaya da verilemiyor. Ama devletin şiddeti öğrendiği andan ittibaren ortada siddet olduğu için çocuğu koruma altında tutması gerekmez mi. Çok saçma ya.
evet tutması gerekiyor fakat baba çocuk yetiştirme yurduna verilince delirmiş resmen.yurtta çok farklı çocuklar varmış... üzücü ama bazı gerçekler var işte.adam gidip savcı hakim kim varsa konuşmuş araya birilerini sokup hiç işlem olmamış gibi yapılmış ve çocuk evine geri dönmüş ama şimdi çocuk babada ama velayet annede dava açıldı bakalım hayırlısı.

Alkol bağımlısı baba n şiddet gösteren anne. Ve bir yetimhanenin soğuk duvarları. Keşke çok büyük imkanlara sahip olsam doğa üstü güçlere ve hepsini sarıp sarmalasam pamuklara o miniklerin.

Alkol bağımlısı baba n şiddet gösteren anne. Ve bir yetimhanenin soğuk duvarları. Keşke çok büyük imkanlara sahip olsam doğa üstü güçlere ve hepsini sarıp sarmalasam pamuklara o miniklerin.
baba alkol bagımlısı değil anne alkol bagımlısı o yüzden bitti zaten evllikleri.şiddettide anneden gördü.yavrum bir görseniz öyle mahsum öyle sessiz sakin bir çocuk ki ... ama işte şansı kötü.
bazen bende istiyorum elimde sihirli bir degnek olucak deydircem ve ortalık tozpembe ışıl ışıl iyilikler ve güzelliklerle dolucak...

Millet o kadar hırsızlık yapıp, adam öldürüyor da serbest kalıyor seninki iyi yapmış ellerine sağlık bişey de olmaz merake tme..

Y
Yok artık. Nasıl bir mantık alkol bağımlısı anneye velayet verir. Baba bunu hiç kullanmadımı. Nasıl iş bu. Ayyy yavrum ya nasıl üzüldüm.

Y

Yok artık. Nasıl bir mantık alkol bağımlısı anneye velayet verir. Baba bunu hiç kullanmadımı. Nasıl iş bu. Ayyy yavrum ya nasıl üzüldüm.
kullanamadı ispatlıyamadı çünki çocukda küçüktü boşandıkalrında direk anneye verdi mahkeme.bir ton harcamalar kredi kartı borçları adama kaldı adam sadece benden boşansın dedi ama çocuga zarar verceğini düşenemedi. bu arada da bayan çok iyi bir mevkide çok iyi maaaş alan kariyerli birisi...ama işte alkol maalesef

peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…