Eşime Söylemekle Doğru Yaptım Bilmiyorum...

Eşinizin ellerine sağlık çok iyi yapmış bu olay o pislikler ve onun gibiler için iyi bir ders olurda Milletin namusuna uzanmazlar eşiniz ceza fln aalırsada üzülmeyin onuruyla yatar çıkar cok bir ceza alacağını sanmıyorum

bu durumlarda yasa şöyle çalişiyor hastanedeki kişi yaşama durumu ölme riski varmi konuşabiliyormu hayati riski atlatmişmi bu önemli rol oynuyor

Geçmiş olsun..haklı iken haksız duruma dusmussunuz. .Ama o sapık herifin güzel bir dayak yemesine çok sevindim.Şiddet yanlısi değilim ama laftan anlamayan, milletin karısına kızına göz koyan pisliklerin dövulmesine çok sevinirim..
İnşallah eşiniz hayırlı bir şekilde bu beladan kurtulur..

Eşinin eline sağlık diyemiycem ben adamın akıbetinin nolucağı belli değil haklıyken haksız durumuna düşüp ya içeri girerse? O adamlar ölürse yada şikayetçi olurlarsa ? Yada o SAPIK sana iftira atarsa? Keşke kayınvalidene söylediğinde aynı Zaman'da kayınpederinede söyleseydinde onlarda Warken anlatsaydınız durumu eşini sakinleştirirlerdi eşini boşuna bu olaylar olmazdı we şikayet etmeye razı ederlerdi öfkeyle kalkan zararla otururmuş eşini tanıyorsan bilmen lazımdı gidip döveceğini bence böyle durumlarda eşe söylenmeden önce büyüklere danışıp hukuki yollardan halletmek gerek diye düşünüyorum.

Ben anlamadım bu ne cesaret yoldan çevirip nasıl mektup verebiliyor o kadar sokağın ortasında bu adam arad bir markete gelen birinin adını soyadını nasıl bilir de numarasını öğrenir ki kime sorabilir yani orada? Hadi buldu mesaj nasıl atar? bana hiç mantıklı gelmiyor anlattıklarınız resmen deli cesareti yani. Ayrıca mesajları gösterince zaten suçu ortaya çıkar bir şey olmaz eşinize. Ama dediğim gibi hiç inandırıcı da gelmedi bana.

O hayvan hala yoğun bakımdaymış fakat diğerlerini sanırım akşam yoğun bakımdan çıkaracaklarmış.

inşallah birşey olmaz adama..
bu adam evli mi peki? anası danası birileri yok mu?
kimse size gelipte ne oldu diye sormadı mı merak ettim..

O hayvan hala yoğun bakımdaymış fakat diğerlerini sanırım akşam yoğun bakımdan çıkaracaklarmış.

İnşallah o da toparlar, ve umarım şikayetçi olmazlar. Olay hemen kapanır üzülmezsiniz.

Bu arada, ellerine sağlık diyen hanımlar lütfen biraz sakin olalım. Böyle fevri davranışların, şiddetin gördüğünüz gibi kimseye faydası yok. Kanun adamları size "ellerinize sağlık, hadi gidin evinize" demiyor. Karakol, savcı, mahkeme hatta tazminat vs vs uğraşıyorsunuz. İstediğiniz kadar tahrik var deyin bazı şeylerin sicilinize işlenmesine engel olamıyorsunuz. Hassas bir işyeriniz varsa işinizden dahi olabiliyorsunuz, yeni iş bulmak sıkıntılı oluyor. Birde işin daha kötü senaryoları var, vurduğunuz adamın kafasını çarpması sonucu ölmesi veya sakat kalması söz konusu olursa ne olacak? Evet yasalarımız yetersiz, adalet sistemimiz delik deşik, hep birilerinin savcıları, hakimleri var adliye saraylarında. Böyle durumlarda genelde şiddeti gören değil şiddeti uygulayan zarar görüyor. Her ne olursa olsun sorunları şiddetle çözmek yerine olabildiğince yasal çerçeveden çıkmamak en doğrusu.

inşallah birşey olmaz adama..
bu adam evli mi peki? anası danası birileri yok mu?
kimse size gelipte ne oldu diye sormadı mı merak ettim..
İnanın adamla ilgili tek bir bilgim yok evli mi bekar mı bilmiyorum kayınbabama sordum gelen giden var mı yok dedi sadece eşimin patronunun eşi gittikleri hastanede hemşire o söyledi akrabaları felan hastanede bekliyorlarmış o kadar

Yanı bence yazdıklarınıza utanmanız lazım tabi başa gelmeden görmüyor gözleriniz ,
Diğer ikisi de o şerefisizin arkadaşlarıymış ona destek çıkıp bunun üzerine yürümüşler görüntülerde var ve alacaklarını almışlar.
İlgili şahis daha önceden de şikayet edilmiş evli kadına musallat olmuş felan telefon olayını bende merak ediyorum öğrenirsem yazarım.
Son olarak yanı utanmazsanız siz suçlusunuz diyeceksiniz
siz bence utanın biraz millete utanın diye yazmayın . karşı taraf suçsuz demedim . 3 kişiyi yoğun bakımlık yapmak normal değil . ve evet şiddet eğilimli insanlar rahatça dolaşamasın istiyorum . bizim başımıza gelince biz normal yoldan şikayet ediyorsak herkes öyle yapacak . hapistekilere sorun hepsinin ağır tahriki var . bu devirde bana şiddeti savunduğunuz için siz utanın . bu insanlar içeri girmiyor sonra bakıyorsun eskiden şu suçu varmış ama ceza almamış deniyor . bu ülkede düzen ve yasa var . herkes buna uyacak . birini yoğun bakımlık yaptı diyelim eşine mesaj atan adam o . diğerlerine de bir kılıf bulunmuş ve çok normalmiş gibi ay ceza almasa deniyor . kim ceZa alacak o zaman ? o adamların sağlık durumu ne ya da olayın iç yüzü tamamen ne bilmiyoruz . yaşamadan bilmiyor diyorsunuz ama bem yanlışlıkla arabasına azcık arabamı değdirdim diye adam beni dövecekti . o da arabama çarptı diye haklı buluyordu kendini . neyse masraf ödeyeceğim dememe rağmen adam durmuyor. vücut yapmış ama beyin erimiş . bu olayda görüntü de var diyorsunuz . işte ne güzel herkes hakettiği kadarını bulur . bu kadar endişeye de gerek kalmaz . değil mi ?

Tore cinayetlerinde ,kadin katliamlarinda ,tecavuzlerde bile tahrik indirimi yapiliyosa mesajda tahrik unsuru sayilir esinizde kurtulur bu can sıkıcı durumdan insallah

Ben anlamadım bu ne cesaret yoldan çevirip nasıl mektup verebiliyor o kadar sokağın ortasında bu adam arad bir markete gelen birinin adını soyadını nasıl bilir de numarasını öğrenir ki kime sorabilir yani orada? Hadi buldu mesaj nasıl atar? bana hiç mantıklı gelmiyor anlattıklarınız resmen deli cesareti yani. Ayrıca mesajları gösterince zaten suçu ortaya çıkar bir şey olmaz eşinize. Ama dediğim gibi hiç inandırıcı da gelmedi bana.
O gün sabah erkenden 8.30 gibi görümceme gidiyordum aslında kalabalık da yol ama o saatte yine insanlar vardı zamanımızda insanlar yanında can çekişen insanlara yardım etmiyorlar bunu görmeniz lazım ve inanın benimle ilgili nerden bilgi aldı ismimi numaramı nerden buldu çok merak ediyorum inanmamanızı anlarım ama inanın sizi inandırmak için de uğraşmam

Geçmiş olsun. Biliyoruz ki böyle andaval, şerefsiz tipleri şikayet etsen, en iyi ihtimalle az bir ceza alır, iki gün sonra yine dışarıda dolaşırlar. Ancak güvenebileceğimiz bir adalet sistemimiz olmamasına rağmen, yapabileceğimiz tek şey yine ona başvurmak olmalı. Diğer türlüsü insanın kendi hayatını da karartıyor çünkü. Eşiniz ceza alır gibime geliyor, çünkü bildiğim kadarıyla dövüş sporlarıyla ilgilenen insanlar kavgaya karıştıklarında silahla saldırmış gibi yargılanıyorlarmış. Avukat arkadaşlar varsa daha düzgün bilgi verirler, yanlışım olabilir. Umarım en az zararla kurtulursunuz bu durumdan.

şu irlandalının davası görüşmüştü geçenlerde ne sonuç çıktı acaba ? orda da tahrik vardı .. gerçi yoğun bakımlık durum yoktu ama benzer bir durum yinede..

Bela böyle bişey işte,Şu hayatta en korktugum şeylerden biri erkek kavgasıdır...Umarım sorunsuz hallolur herşey,hersey yoluna girince o muhitten uzaklaşın isterseniz en doğrusu bu olur...

Yanı bence yazdıklarınıza utanmanız lazım tabi başa gelmeden görmüyor gözleriniz ,
Diğer ikisi de o şerefisizin arkadaşlarıymış ona destek çıkıp bunun üzerine yürümüşler görüntülerde var ve alacaklarını almışlar.
İlgili şahis daha önceden de şikayet edilmiş evli kadına musallat olmuş felan telefon olayını bende merak ediyorum öğrenirsem yazarım.
Son olarak yanı utanmazsanız siz suçlusunuz diyeceksiniz
canım benim böyle arkadaşları kafana çok takam.yaşamayan bilemez bunları.ortalık sapkın kişilerle dolu.bilmeden yazmış çizmiş.sanki farklı dünyalarda yaşıyoruz.tecavüzler almış başını gitmiş bir ülkede hemcinsinin sana bu şekilde yazması bana çookkkk ilginç geliyor.heralde haber falan dinlemiyor.yok sanki sen kuyruk salladına getirmiş olayı.ozaman tecavüze uğrayanlarda mı kuyruk sallıyor.10 yaşındaki çocukda mı tahrik ediyor. yani mni etek giyen kadın tecaüzü hak ediyor diyenler gibi bir mantık.. :))) töbe töbee
ağzı olan konuşuyor.bunlardan burda çok var.
senin derdin sana yetiyor birde bunlara laf yetiştiriyorsun... TAKMAAAAAAAA

siz bence utanın biraz millete utanın diye yazmayın . karşı taraf suçsuz demedim . 3 kişiyi yoğun bakımlık yapmak normal değil . ve evet şiddet eğilimli insanlar rahatça dolaşamasın istiyorum . bizim başımıza gelince biz normal yoldan şikayet ediyorsak herkes öyle yapacak . hapistekilere sorun hepsinin ağır tahriki var . bu devirde bana şiddeti savunduğunuz için siz utanın . bu insanlar içeri girmiyor sonra bakıyorsun eskiden şu suçu varmış ama ceza almamış deniyor . bu ülkede düzen ve yasa var . herkes buna uyacak . birini yoğun bakımlık yaptı diyelim eşine mesaj atan adam o . diğerlerine de bir kılıf bulunmuş ve çok normalmiş gibi ay ceza almasa deniyor . kim ceZa alacak o zaman ? o adamların sağlık durumu ne ya da olayın iç yüzü tamamen ne bilmiyoruz . yaşamadan bilmiyor diyorsunuz ama bem yanlışlıkla arabasına azcık arabamı değdirdim diye adam beni dövecekti . o da arabama çarptı diye haklı buluyordu kendini . neyse masraf ödeyeceğim dememe rağmen adam durmuyor. vücut yapmış ama beyin erimiş . bu olayda görüntü de var diyorsunuz . işte ne güzel herkes hakettiği kadarını bulur . bu kadar endişeye de gerek kalmaz . değil mi ?
Ben eşimin yaptığı normal iyi ki de öyle yapmış demedim ve şiddeti savunmadım bence anlayamıyorsanız bir kaç kez daha okuyun ben eşimin sözlerine inanırım o konuşmaya gidiyorum dediyse konuşmaya gitmiştir ve onu çıldırtmışlardır bu olaylar olurken zaten görüntü kayıtlarıda söylediğimi destekliyor adam sopayı çıkarınca eşim de girişiyor yanı ne yapsaydı o an dövülse daha mı iyi olacaktı adam kendini savunuyor evet görüntüler var içim rahat siz nedense rahat değilsiniz ve sözümün arkasındayım birşeyi anlamadan yaptığınız yorumlardan utanın...

Ellerine saglik evli kadını rahatsız etmek ne demek.keşke sizi rahatsız ettiğinde direk şikayet etseydiniz

canım benim böyle arkadaşları kafana çok takam.yaşamayan bilemez bunları.ortalık sapkın kişilerle dolu.bilmeden yazmış çizmiş.sanki farklı dünyalarda yaşıyoruz.tecavüzler almış başını gitmiş bir ülkede hemcinsinin sana bu şekilde yazması bana çookkkk ilginç geliyor.heralde haber falan dinlemiyor.yok sanki sen kuyruk salladına getirmiş olayı.ozaman tecavüze uğrayanlarda mı kuyruk sallıyor.10 yaşındaki çocukda mı tahrik ediyor. yani mni etek giyen kadın tecaüzü hak ediyor diyenler gibi bir mantık.. :))) töbe töbee
ağzı olan konuşuyor.bunlardan burda çok var.
senin derdin sana yetiyor birde bunlara laf yetiştiriyorsun... TAKMAAAAAAAA
Canım tşk ederim desteğin için.

X