Eşime Söylemekle Doğru Yaptım Bilmiyorum...

Adamın dahaöncede vukuatları vardı demek.. E elbet belasını birinden bulacaktı buda eşinizin görevi olmuş..daha önce de böyle şikayetler varsa bu şerefsiz hakkında mesajlarda gösterilirse hiçbrşey olmaz kefaletle çıkar inşallah eşiniz

Esinin elleri dert gormesin.. namusa goz atan adamlarla konusulmazdi zaten.. esinde keske hasthaneye gidip kendi icin darp raporu alsaydi.. ben konusmaya gittim beni darp etmeye basladilar bende kendimi savundum diye ifade verseydi..insallah eşin kurtulur bu hadiseden bununla.gecmis olur..

Şunu belirteyim eşim kavga gürültü sevmez ve ben eminim eşimin konuşmaya gittiğine.

Orada illaki olay çıkardı canım, karşısındaki tip, bir kadını defalarca taciz edecek kadar karaktersiz, diyorum ya kim bilir neler dediler eşine... Orada da adamı şirazeden çıkardılar. Cümlemi dümdüz okuma, eşin öldürmeye - dövmeye gitti, planladı demiyorum, "Karşısındaki adamlar bozuk, kavga çıkmaması imkansızdı" diyorum lafın altında.

Neyse sonuç itibariyle böyle bir durum yaşanmış, sen söylemeliydin zaten eşine.
Umarım en hafif haliyle kurtulur.

Varmış bir kez şikayet edilmiş canım inşallah çıkacak canım mahkemeye çıkmasını bekliyoruz.

İnanın hayatım da bu kadar yüzsüzünü görmedim kucağım da 8 aylık kızımla önümü kesti şerefden yoksun yaratık.
O Pislige yakisan bir sürü kelime varda iste burasi yeri degil,, en sinir oldugum sey disardayken kadinlarin rahatsiz edilmesi laf atilmasi pis pis bakmalari gencide ayni yaslisida fark etmiyor ahlaktan yoksunsa yapacagini yapiyo..Üzülme cnm esinde masum sende kanunlarda degismesi gereken cok sey var aslinda böyle bir olay oldugunda polis savci hakim herkimse direk rahatsiz edeni alicak iceri direk onunla muhattab olucak döven adam keyfimi dövdü sanki evde oturuyorduda ya benim canim sikildi iki adam dövüpte geleyimmi dedi karsi tarafta birsey geldiki gitti oda basini böyle pislikler yüzünden belaya soktu iste Allah Yardimciniz Olsun

Canım görüntülerde eşim bir fiske bile almamış eşim kayınvalidemin anlatığına göre 13 yaşından beri spor yapıyor sporla ilgileniyor şimdi otuz yaşında 8 yıllık evliyiz kickbox da çok zaman harcıyor diye isteğim üzerine o sporu bırakmıştı 5 sene önce ama hala spor yapar felan inşallah tutuksuz yargılanır da bir yol sorunu çözer kayınbabam

Evet canım düşününce sende haklısın iyi dileklerin için tşk ederim.

Çok tşk ederim.

Hmm ben görüntülerin oldugunu bilmiyordum.. goruntuler de ses kaydi yoksa eşimle ilgili cok agir kelimeler kullandi 3u birlikte bana hakaret icerikli konustular dayanamadim guzellikle konusmaya calistikcs daha cok kufur hakaret ettiler bende kendimi kaybettim wurdum desin. Allah kurtarsin bir kerede serefsiz namussuzlarin yuzu gulmesinn adalet yerini bulsun insalah.

İnanın hayatım da bu kadar yüzsüzünü görmedim kucağım da 8 aylık kızımla önümü kesti şerefden yoksun yaratık.
nasıl bir sapıklık gözü dönmüşlükse bu artık.
ne oldu bizim milletimize.
toptan kafayı yedi herkes.
eşin ceza almasa bari.
okuyunca eline sağlık diyoruz elbette.
ama işte ucu size dokunuyor nihayetinde.
hayati tehlikeleri olmasa bari.
geçmiş olsun

Adalet sistemimizde is yok ki .... Gider savciliga sikayet eder tacizciye birsey yapmazlar tacize marus kalan gider agzini burnunu kendi dagitir adaleti kedi saglamaya calisir... soylemeden gecemiyecegim elleri dert gormesin insallah :) canını sıkma kefaretle yırtarsınz insallah

kickbox demek eşinin hapse atılmasından ziyade soysuz herifin üç beş dallama arkadaşının ilerleyen zamanlarda eşinize zarar vermesinden korktum ben

Geçmiş olsun çok üzüldüm İnşAllah bir an önce çıkar eşiniz...

kickbox demek eşinin hapse atılmasından ziyade soysuz herifin üç beş dallama arkadaşının ilerleyen zamanlarda eşinize zarar vermesinden korktum ben
Yok canım eşim kars lı inan akraba ilişkilerinde dış kapının dış mandalına bile gider birbirlerine öyle sahip çıkarlar zaten olay duyulur duyulmaz memleketten 2 minibüs adam yola çıkmış sanırım 1 saate burda olurlar kayınbabama sordum ailesi felan gelen gidin yok mu kimse şuan ortalıkta görünmüyor dediler.

Eline sağlık diyesim geldi gerçekten. Tabi kötü olmuş yoğun bakım dı karakoldu derken. Umarım kötü bir sonuç çıkmaz. Bu ülkede kimler kimler takım elbise giyince sıyırıyor herşeyden. Eşinizin ki çok hafif kalır bunlarınkinin yanında. Eşi söz konusu adamın tahrik var sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…