Eşime Söylemekle Doğru Yaptım Bilmiyorum...

Canım ben izlemedim kayıtları ama o şerefsiz tam sopayı çıkarırken eşim girişmiş

ben avukat değilim canım ama eşin haklı bu durumda bişey olacağını sanmıyorum ama adamların komalık olma kısmı kafamı karıştırdı belki dışarda onlara karşı korumak amacıyla 1 2 ay içerde tutabilirler öyle duymuştum

Keşke şikayetçi olsaydınız
Evli olsan da seviyorum deyip yol kesen hanzo konuşmaktan anlar mı hiç ?
Numaranızı hemen nasıl bulmuş şaşırdım

Merhabalar ,

Arkadaşlar oturduğumuz binanın 300 metre çaprazında küçük bir süper market var arada alışverişe giderdim evin ufak tefek eksikleri için oranın sahibi cins cins bakmaya başlayınca bıraktım artık gitmedim.Geçen cumartesi yoldan geçerken önümü kesti telefon numaramı istedi tersledim küfür ettim elime de mektup vermeye çalıştı yırttım yüzüne fırlattım ve eve gelip bu durumu kayınvalideme anlattım dedim anne eşime söylemek istiyorum ama korkuyorum sence ne yapalım kayınvalidem kocanın sana güveni tam ne olursa olsun söyle senden duysun başkasından duyarsa aranız bozulur dedi bende dedim ki anne bunları yaptıktan sonra karşıma çıkmaz etmediğim küfür kalmadı yaparsa bir daha söylerim dedi ki sen bilirsin kızım.

Dün akşam eşimle otururken bir sms geldi o şerefsiz numaramı nereden bulduysa mesaj atmış mesaj da hayvan aşk mesajları atmış evli olsan da seviyorum felan benim olacaksın yazmış bende dayanamadım ve eşime gösterdim geçen yaşadığım olayı da anlattım bu olay ilk olduğu zaman niye söylemedin dedi , korktum bir şey yaparsın başın belaya girmesin diye dedikten sonra eşim sakince evden çıktı yalvardım yapma canım dedi cnm sen evde bekle bir şey yapmayacağım sadece konuşacağım diyerek çıktı.
Ve eşim dün geceden beri karakol da ve ben de dün gece den beri ağlıyorum yine migren atağı geçirdim . Eşim eski kickbox cu beni rahatsız eden adamı ve yanında ki iki kişiyi yoğun bakıma sokacak kadar dövmüş, rahatsız edenin yüzün de kırılmamış kemik kalmamış ve şuan emniyet de savcılığa kasten adam yaralamaktan sevk edilecek.
Eşim bana gelen mesajı göstermiş karakol da gittim konuşmaya yobazlık yapınca dayanamadım demiş ifadesinde benim de ifademi aldılar bende anlattım olayları.
Eşimin hapse atılmasın dan çok korkuyorum özellikle avukat arkadaşlarım dan ricam sizce ne olur eşimi hapse atarlar mı dövdüğü 3 adam da şuan yoğun bakımdaymış acil cvplarınızı bekliyorum.
Not : Telefon dan yazdım umarım yanlış kelimeler kullanmamışımdır.
Off ya çok kötü olmuş, geçmiş olsun..
benimde başımda böyle bir durum var ve bende sırf bu olay yüzünden eşimle bir şey paylaşamıyorum..Olayların sizinki gibi olmasından çok korkuyorum...
İyice cesaretim gitti şimid...

Keşke şikayetçi olsaydınız
Evli olsan da seviyorum deyip yol kesen hanzo konuşmaktan anlar mı hiç ?
Numaranızı hemen nasıl bulmuş şaşırdım
Aslında bende eşime söyledim şikayetçi olalım hiç konuşma dedi ki boşver adliye ile uğraşacak zamanımız yok ben gidip konuşacağım .
Bende çok merak ediyorum numara mı nerden buldu diye.

benimde başımda böyle bir durum var ve bende sırf bu olay yüzünden eşimle bir şey paylaşamıyorum..Olayların sizinki gibi olmasından çok korkuyorum...
Eşime söylemeseydim çok daha kötü olacaktı buna eminim bence söyle korkma eşinin başkasından duyması sizin aranızı çok kötü yapar

Arkadaşların dedikleri doğru gerçi canım cinsel tacizde hiç hapis yatmadı malesef gözümle gördüm. Yine kavgaya karışan birileri 300 lira taksitle kefaret ödemişti. İnşallah ceza almaz eşin

Ağır tahrik var, eşiniz de haklı elbet ama artık insanlar öyle değiştiki kimseye güven yok.
Allah korusun ya cinayet çıksaydı. Ya onlar eşinize birşey yapsaydı.
Bugün gördüm, 8lira için adam öldürmüşler, işte böyle adi insanlar var artık malesef.

Çok tehlikeli durumlar..
Hukuki süreç nasıl bilmiyorum ama eşinizin hapis cezası almaması, o adamın da sürünmesi gerekir.

Aslında bende eşime söyledim şikayetçi olalım hiç konuşma dedi ki boşver adliye ile uğraşacak zamanımız yok ben gidip konuşacağım .
Bende çok merak ediyorum numara mı nerden buldu diye.
Eşin duyunca bekleyemez tabi
Sen tekken sana verdiği mektup olayında mektupla beraber şikayetçi olsaydın hatta
Pis hanzo ne cüret ya

Valla haketmisler ellerine sağlık bırakmıyoruz bu p.ç kurulari namusumuz yaşayalım neyin kafasını yasiyorlarsa

Dün de benim eşim iki kişiyi dovdu, ara sokaktan geçiyorduk iki tane dengesiz durmuş kucuk tuvaletine yapıyor. Milletin yanında karısı kızı var utanmıyor musunuz diye evire devire dövdü yanımda. Sonunda kaçtılar bir şey olmadı öyle dovuldukleriyle kaldılar.

Dövüş sporu bildiği için orantısız güç olmuş ve cezası artacaktır bu sebepten.

Allah yardımcınız olsun umarım kimse canından ve özgürlüğünden olmaz

Dün de benim eşim iki kişiyi dovdu, ara sokaktan geçiyorduk iki tane dengesiz durmuş kucuk tuvaletine yapıyor. Milletin yanında karısı kızı var utanmıyor musunuz diye evire devire dövdü yanımda. Sonunda kaçtılar bir şey olmadı öyle dovuldukleriyle kaldılar.
Keşke onlar da kaçsaymış biraz önce kardeşim söyledi savcı demiş ki sen nesin ya 5 dk da 3 tane adam yere serilir mi özel eğitim felan mı aldın sormuş.

Keşke onlar da kaçsaymış biraz önce kardeşim söyledi savcı demiş ki sen nesin ya 5 dk da 3 tane adam yere serilir mi özel eğitim felan mı aldın sormuş.
Araya birileri girseydi tutsalardi eşini kacarlardi. Benim sansim esnaf vardi icerden ciktilar hemen tuttular.Buyuk talihsizlik olmuş geçecektir bu günler de inşallah. Durduk yere insanın hayatını alt ust ediyor dengesinin biri işte.

Canım açık açık yazmak istemem ama namusuna laf gelir bu gidişle, eşin senden başka birinden duyarsa sadakatin sorguya açık hale gelebilir.

Konu sahibi geçmiş olsun sana da.
Hukukçu değilim ama sizi taciz etmesi, üzerine bir de eşiniz konuşmaya gitmişken karşı tarafın sopayı çıkarması bence hafifletici sebepler olmalı. Nefsi müdafaa gibi, ne yapsaydı, duru sopa mı yeseydi? Adamlar zaten kocanı döveceklermiş.

Merhabalar ,

Arkadaşlar oturduğumuz binanın 300 metre çaprazında küçük bir süper market var arada alışverişe giderdim evin ufak tefek eksikleri için oranın sahibi cins cins bakmaya başlayınca bıraktım artık gitmedim.Geçen cumartesi yoldan geçerken önümü kesti telefon numaramı istedi tersledim küfür ettim elime de mektup vermeye çalıştı yırttım yüzüne fırlattım ve eve gelip bu durumu kayınvalideme anlattım dedim anne eşime söylemek istiyorum ama korkuyorum sence ne yapalım kayınvalidem kocanın sana güveni tam ne olursa olsun söyle senden duysun başkasından duyarsa aranız bozulur dedi bende dedim ki anne bunları yaptıktan sonra karşıma çıkmaz etmediğim küfür kalmadı yaparsa bir daha söylerim dedi ki sen bilirsin kızım.

Dün akşam eşimle otururken bir sms geldi o şerefsiz numaramı nereden bulduysa mesaj atmış mesaj da hayvan aşk mesajları atmış evli olsan da seviyorum felan benim olacaksın yazmış bende dayanamadım ve eşime gösterdim geçen yaşadığım olayı da anlattım bu olay ilk olduğu zaman niye söylemedin dedi , korktum bir şey yaparsın başın belaya girmesin diye dedikten sonra eşim sakince evden çıktı yalvardım yapma canım dedi cnm sen evde bekle bir şey yapmayacağım sadece konuşacağım diyerek çıktı.
Ve eşim dün geceden beri karakol da ve ben de dün gece den beri ağlıyorum yine migren atağı geçirdim . Eşim eski kickbox cu beni rahatsız eden adamı ve yanında ki iki kişiyi yoğun bakıma sokacak kadar dövmüş, rahatsız edenin yüzün de kırılmamış kemik kalmamış ve şuan emniyet de savcılığa kasten adam yaralamaktan sevk edilecek.
Eşim bana gelen mesajı göstermiş karakol da gittim konuşmaya yobazlık yapınca dayanamadım demiş ifadesinde benim de ifademi aldılar bende anlattım olayları.
Eşimin hapse atılmasın dan çok korkuyorum özellikle avukat arkadaşlarım dan ricam sizce ne olur eşimi hapse atarlar mı dövdüğü 3 adam da şuan yoğun bakımdaymış acil cvplarınızı bekliyorum.
Not : Telefon dan yazdım umarım yanlış kelimeler kullanmamışımdır.
eşin iyi yapmış ya bence ne demek ne cüretle rahatsız eder seni evli barklı kadınsın. İnşallah adamlar iyileşir ve eşin de ceza almaz. Bir daha da n.h yaparlar artık aynı ş.r.fs.z.lgi...

eşin iyi yapmış ya bence ne demek ne cüretle rahatsız eder seni evli barklı kadınsın. İnşallah adamlar iyileşir ve eşin de ceza almaz. Bir daha da n.h yaparlar artık aynı ş.r.fs.z.lgi...
İnanın bu olaylara inanmıyorum düşündükçe bazı insanlar bu kadar arsız namussuz olmuş güzel ülkemizde.

X