Eşime Söylemekle Doğru Yaptım Bilmiyorum...

Hangi gun bu adam senin yolunu kesti, saatini de hatirlamaya calis, mobese varsa onu da ortaya cikaramazlar mi? Neyse ki mesajlar var delil olarak. İnsallah sonu selamet olur...

eğer bu olaylar gerçekse diyecegım tek şey şu: ohh canıma değsin. hak etmişler valla ! ama
sonrasını bılemıorum. ceza alır mı almaz mı. katiller dışarda, sucsuzların içerde oldugu ülkenın adaletini seveyim ben.

insallah ceza almaz derim.

eşinin eline sağlık.Ama ben olsam soylemezdım.Dırekt hattımı değiştirirdim.O kısı ıle kendım konusurdum.

Hapis cezasi hakimin kararina gore degisir. Kimisi agir tahrik var der, kimisi dovmek yerine sikayet etmeliydi der. Ama ilk sucuysa hapise atmayabilirler. zaten hapishaneler kapasitesinin cok üstünde insan barindiriyor bu yuzden gaspci, tacizci insanlar bile aramızda elini kolunu sallayarak dolaniyor. İnsallah hakkinizda hayirlisi olur

Merhabalar ,

Arkadaşlar oturduğumuz binanın 300 metre çaprazında küçük bir süper market var arada alışverişe giderdim evin ufak tefek eksikleri için oranın sahibi cins cins bakmaya başlayınca bıraktım artık gitmedim.Geçen cumartesi yoldan geçerken önümü kesti telefon numaramı istedi tersledim küfür ettim elime de mektup vermeye çalıştı yırttım yüzüne fırlattım ve eve gelip bu durumu kayınvalideme anlattım dedim anne eşime söylemek istiyorum ama korkuyorum sence ne yapalım kayınvalidem kocanın sana güveni tam ne olursa olsun söyle senden duysun başkasından duyarsa aranız bozulur dedi bende dedim ki anne bunları yaptıktan sonra karşıma çıkmaz etmediğim küfür kalmadı yaparsa bir daha söylerim dedi ki sen bilirsin kızım.

Dün akşam eşimle otururken bir sms geldi o şerefsiz numaramı nereden bulduysa mesaj atmış mesaj da hayvan aşk mesajları atmış evli olsan da seviyorum felan benim olacaksın yazmış bende dayanamadım ve eşime gösterdim geçen yaşadığım olayı da anlattım bu olay ilk olduğu zaman niye söylemedin dedi , korktum bir şey yaparsın başın belaya girmesin diye dedikten sonra eşim sakince evden çıktı yalvardım yapma canım dedi cnm sen evde bekle bir şey yapmayacağım sadece konuşacağım diyerek çıktı.
Ve eşim dün geceden beri karakol da ve ben de dün gece den beri ağlıyorum yine migren atağı geçirdim . Eşim eski kickbox cu beni rahatsız eden adamı ve yanında ki iki kişiyi yoğun bakıma sokacak kadar dövmüş, rahatsız edenin yüzün de kırılmamış kemik kalmamış ve şuan emniyet de savcılığa kasten adam yaralamaktan sevk edilecek.
Eşim bana gelen mesajı göstermiş karakol da gittim konuşmaya yobazlık yapınca dayanamadım demiş ifadesinde benim de ifademi aldılar bende anlattım olayları.
Eşimin hapse atılmasın dan çok korkuyorum özellikle avukat arkadaşlarım dan ricam sizce ne olur eşimi hapse atarlar mı dövdüğü 3 adam da şuan yoğun bakımdaymış acil cvplarınızı bekliyorum.
Not : Telefon dan yazdım umarım yanlış kelimeler kullanmamışımdır.

Valla çocuklara tecavüz edenler ortalikta dolasiyo ceza almadan. Sizin esinize bu durumda iyi yapmissin helal olsun diyip birakmalari lazim.Eşiniz coook iyi yapmis. Ellerine sağlık inşallah hicbir ceza almaz. O rezilde mahalleden defolup gider umarim.

öncelikle çok geçmiş olsun. umarım eşiniz ceza almadan kurtulur bu işten.
eşler çok fevri davranıyorlar, sonunu düşünmeden. keske sizde gitseydiniz en azından onların konuşarak daha fazla tahrik ettiğine şahit olurdunuz.
arsızların vereceği ifade ve şikayetçi olup olmamaları da çok önemli.
ayrıca eşinize söyleyerek en doğrusunu yapmışsınız fakat keşke bunu kv ve kp varken anlatsaydınız. belki onlar sakinleştirir yada eşinizi dizginleyebilirdi.
tekrar çok geçmiş olsun.

YUH diyorum ya
Eskiden evli olmasa bile başkasının sevgilisi bile olsa ona "yenge" gözüyle bakardı erkekler.
Sizin evli olduğunuzu biliyor, sizin onu istemediğinizi biliyor, gene kalkıp benim olacaksın yazıyor.

Geri zekalı herhalde

Ne cesaret

Ben olsam ne yapardım diye düşündüm de, sanki eşime söylemesem daha da ileri giderdi diye düşünüyorum. O yüzden söylemeniz daha iyi olmuş. Şiddete karşı olsam da bence bu durumda laftan anlamayan bu namus düşmanı adam hak etmiş.

İnşallah yoğun bakımdan çıkarlar da eşinizi de hapse atmazlar.
Ve inşallah o namussuz adam dersini almıştır da bir daha evli kadınlara sarkmaz.
Sonra dan duyduğum kadarıyla zaten adam evli kadın sapığıymış galiba biraz önce enmiyet ten eşimin bir arkadaşı 2 yıl önce ufak bir yine olmuş demiş sanırsam evli kadına sarkmış felan diye.

Bir avukat olarak yapılan şeye "ohh olmuş" diyemiyorum maalesef. Evet , adalet sistemimiz oldukça delik, pek çok eksiklikle dolu fakat herkes böyle kendi cezasını kendi vermeye kalkarsa inanın memleket yaşanmaz bir hal alır. Yapmanız gereken ,gerekli yasal mercilere şikayet etmekti. Şimdi ne oldu? Olan eşinize oldu.

Hukuki süreç,anlattıklarınızı baz alarak söylüyorum. Öncelikle yoğun bakımda ki şahısların durumu çok önemli. Kemik kırığı söz konusu ise ortalama 3-5 yıl arası hapis cezası alır eşiniz. Tahrik edici unsurlar göz önüne alınarak bu ceza 2-3 seneye düşürülür. Bu da paraya çevrilir. Muhtemelen karşı taraf size maddi ve manevi tazminat açar kaybedersiniz, tazminat ve hastane masraflarını ödersiniz, eşinizin bu durumu siciline işler, halen çalıştığı yerde sorun olmaz belki ama yeni bir iş aramaya kalkarsa sabıka kaydında çıkar.

Tabi tüm bunların hiç biri de olmayabilir. Karşı taraf utanıp belki şikayetçi olmaz. Dava kamu davası olarak devam eder, ufak bir adli para cezası gelir olay kapanır.

Hapis cezasi hakimin kararina gore degisir. Kimisi agir tahrik var der, kimisi dovmek yerine sikayet etmeliydi der. Ama ilk sucuysa hapise atmayabilirler. zaten hapishaneler kapasitesinin cok üstünde insan barindiriyor bu yuzden gaspci, tacizci insanlar bile aramızda elini kolunu sallayarak dolaniyor. İnsallah hakkinizda hayirlisi olur
Bundan önce bir trafik cezası dahi yok eşimin.

Hangi gun bu adam senin yolunu kesti, saatini de hatirlamaya calis, mobese varsa onu da ortaya cikaramazlar mi? Neyse ki mesajlar var delil olarak. İnsallah sonu selamet olur...
Söyledim canım mobese var eşimin patronları eli uzun insanlar onlarda uğraşıyorlar.

Bir avukat olarak yapılan şeye "ohh olmuş" diyemiyorum maalesef. Evet , adalet sistemimiz oldukça delik, pek çok eksiklikle dolu fakat herkes böyle kendi cezasını kendi vermeye kalkarsa inanın memleket yaşanmaz bir hal alır. Yapmanız gereken ,gerekli yasal mercilere şikayet etmekti. Şimdi ne oldu? Olan eşinize oldu.

Hukuki süreç,anlattıklarınızı baz alarak söylüyorum. Öncelikle yoğun bakımda ki şahısların durumu çok önemli. Kemik kırığı söz konusu ise ortalama 3-5 yıl arası hapis cezası alır eşiniz. Tahrik edici unsurlar göz önüne alınarak bu ceza 2-3 seneye düşürülür. Bu da paraya çevrilir. Muhtemelen karşı taraf size maddi ve manevi tazminat açar kaybedersiniz, tazminat ve hastane masraflarını ödersiniz, eşinizin bu durumu siciline işler, halen çalıştığı yerde sorun olmaz belki ama yeni bir iş aramaya kalkarsa sabıka kaydında çıkar.

Tabi tüm bunların hiç biri de olmayabilir. Karşı taraf utanıp belki şikayetçi olmaz. Dava kamu davası olarak devam eder, ufak bir adli para cezası gelir olay kapanır.
Tşkler verdiğiniz bilgiler için kayınbabam da şikayetçi olmamaları için uğraş vereceğim diyor bakalım inşallah hapse atmazlar.
Tek birşeyi merak ediyorum eşim hakim karşısına çıktığı zaman hemen hapse atılır mı acaba karşı tarafın sanırım halen ifadesi felan alınmamış.

Çok geçmiş olsun !!
Malesef bu sapıkların sonu yok eşinizin ellerine sağlık demek isterdim ama ucu sizlere dokunacak inşallah yoğun bakımdakiler çıkarda küçük cezalarla kurtulur eşiniz .

Çok geçmiş olsun !!
Malesef bu sapıkların sonu yok eşinizin ellerine sağlık demek isterdim ama ucu sizlere dokunacak inşallah yoğun bakımdakiler çıkarda küçük cezalarla kurtulur eşiniz .
İnşallah beklentim de o şekil de eşim savcının odasından çıkmış avukatın söylediği savcı babacan biriymiş eşime de inanmış avukata göre bakalım neler olacak.

Tşkler verdiğiniz bilgiler için kayınbabam da şikayetçi olmamaları için uğraş vereceğim diyor bakalım inşallah hapse atmazlar.
Tek birşeyi merak ediyorum eşim hakim karşısına çıktığı zaman hemen hapse atılır mı acaba karşı tarafın sanırım halen ifadesi felan alınmamış.

Yok tutuklanacağını düşünmüyorum, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır büyük ihtimal. Hastane de ki şahısların durumları bu kararda etkili olur yalnız. Şu an eşiniz karakolda mı adliyeye sevk edildi mi?

Yok tutuklanacağını düşünmüyorum, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır büyük ihtimal. Hastane de ki şahısların durumları bu kararda etkili olur yalnız. Şu an eşiniz karakolda mı adliyeye sevk edildi mi?
Savcılığa sevk edilmişti savcıya ifade de vermiş şuan ben orda değilim kayınbabamı ve kardeşimi arıyorum durmadan .

X