Esime sinirlenmekte haklimiyim

Ben anlamadım ya, 100 bini size ödetmişler resmen nasıl borç bırakmamış oluyor oğluna? Maaşından kesmiş işte.

Ben çalışan bir bayanım eşim de çalışıyor. Eşim 37 yaşına kadar ailesine para yollamış. Evlenince düğün borcu vardı zaten ben de yollamasını istedim. Kayınpeder emekli ve maaşı var.Bizden kopardıklarını öbür oğluna veriyor.Şimdi bizden yeterince para koparamadıkları için bana düşman oldular.Adamın iki katlı müstakil evi de var. Diğer oğlu asgari ücretli diye bize yükleniyor.Robin Hood gibi bizden alıp ona verecek. Seni anlıyorum.

Benimde meslegim var ama sirf bunlar yuzunden yapamiyorum. Zaten oglundan gecinip bizi enayi yerine koyarken kalkip calistigim paralari da yedirirsem iyice kafayi yerim kiyamet kopar

Benim ailem ve ben hic bir sekilde karismadim
Bunlar disariya gosterisi cok severler dugunu olsun esyalari olsun aldilar bisey diyemem. Ama esya alirken cogunu bana sormadan kendi zevklerime gore aldilar yine gıkím cikmadi. En iyisinden bilezik aldilar 4 tane bilezigi cok durumumuz yok diye burnumuzdan getirdiler ama elaleme karsi biz gelinimizin herseyini yaptik diye gosteris yaptilar. Sonuc borcumuzu bitirdgmz halde oglum su borc cikti ödeyelim oglum para yetmedi para ver. Sirf bu durumdan dolayi meslegimi yapmiyorum. Esimi boyle enayi yerine koyarken kendi calistgm parayi da yedirmemek icin

Esim parasi olduktan sonra benden bile asla sakinmaz nekadar istersem verirr. Ama ailesi asiri duygu somurusu yapiyor. Ornek veriyorum oglum su borcum var bu borcum var skisigim esimde dayanamiyor veriyor ama yeter artik

Haklısınız insanın zoruna gider. Ailesini düşünen eş zaten dengeyi kurar. Maalesef bu dengeyi erkekler pek kuramıyor. Anne baba üzülmesin derken eş üzülüyor. Ailenin yeni kurulan aileyi desteklemesi sömürgesi değil.

Geçen biri burda
"Çekirdek aile olayını kavrasak dertlerin %90hallolur,"demişti ne kadar hakli

eşinizin elindeki parayı almayı huy edinmişler. buna dur demesi gereken kişide eşiniz, yoksa bu durum böyle gider

Eşiniz önce bu pasifliğinden kurtulacak. Okurken ben çıldırdım. Siz de baskı yapın madem işini ayırsın. Bu işsizlikte nasıl olacak bilemiyorum ama...

Eşiniz önce bu pasifliğinden kurtulacak. Okurken ben çıldırdım. Siz de baskı yapın madem işini ayırsın. Bu işsizlikte nasıl olacak bilemiyorum ama...
Babasinin karakteriylede alakali aslinda. Kucuklukten esimi kendisine ve annesine sesini cikarmasini saygisizlik olarak asilamis ve bu hep boyle devam etmis. Evlendikten sonra biraz daha duzeldi ama maddi konuda hep kendini acindirir. Ortak olduklari icin maasi babasi alir ogluna verir bir miktarini alir esimde istedigi zaman. Par yoktu borca kestim der o da sesini cikaramiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…