eşime karşı soğudum ne yapmalıyım

X

xxcudans

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi xxcudans
merhabalar ben 4 senelik evliyim 3 ay önce eşimle çok kötü kavga ettik boşanmaya bile karar verdik ama 2 yaşında kızımız var sakinleşince boşanmaktan vaz geçtik.şimdi aramız gayet ama ben eşime karşı çok sogudum onunla beraber olmak istemiyorum zorla oluyo biraz.cinsellik açısından.bana ilgisi çok iyiama.birde sürekli şehir dışında 15 20 günde bazen 1 ay da geliyo bir keresinde 2,5 ay gelmemişti üstelik o zaman 5 aylık evliydik.evlendiğimizden beri sürekli ayrıyız.bir ara baş dönmelerim oluyodu doktor psikolojık olduğunu söylemişti kızım dogdugundan beri geçmişti ama bu son ayrılık düşüncemizden sonra tekrarlıyo.neler yapmam lazım acaba bilemiyorum.psikologa mı gitmem lazım?lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

• Konu Sahibi xxcudans
canım her evlilikte kavgalar tartışmalar oluyor,dört dörtlük hayatlar yok,rabbimin sınavında değilmiyiz bu hayatta,dön bir bak etrafına herkes bir imtihanda,seninkide böyleymişde,bak ben ne düşünüyorum eşime kızdığım zaman,çözülmiyecek bir sorun gibi gördüğümde sorunları,hep ya çocuğum amansız bir hastalığı olsa ben ne yaparım bu sorun bana sorun gibi gelirmi acaba derim,sende bunu yap,rabbim dayanamıyacağımız yükler vermesin,bunlarda geçer elbet,eşin sen ve yavrun için çalışıyor,oda istemezmi sıcak yuvasında olmak,rabbim inş belki başka kapılar açar iş konusunda size dua et,eşini her gittiğinde arzuyla beklemeye bak,geldiğindede zaten ozaman zor olmaz bazı şeylerde,dua müminin silahıdır bunu unutma.

• Konu Sahibi xxcudans
teşekkür ederim zaten öyle düşünmesem evliliğim benim için çekilmez olurdu.ama zaman geliyo ki neden eşim yanımda değil diye çok zorlandığım zaman oluyor.kendimi yalnız hissediyorum.özellikle çocuk büyüdüğü zaman daha zor bazı günler babamı istiyom diyo ağlıyor o zaman ne yapacamı bilmiyorum oturup bende ağlıyorum.onun yokluğuna ben alıştım ama çocuk işte bazen ne desen anlamıyorum.çok asabi oluyorum.

• Konu Sahibi xxcudans
canım benim de eşimin mesleği gereği bu tür ayrılıklar yaşaşadık ve yaşıyoruz ve yaşayacağız da...bir keresinde tam 7 ay yüzünü görmedim,o da bei ve kızını.. kızım bu gelgitler yüzünden ilk zamnalar babasına amca diyordu ,kanıma dokunuyordu...sorunlar olmuyor diil,her evlilikte oluyor ,olacak ta..bunu kabullenmelisin en başta.. her kavga da eşimizden uzaklaşırsak vay halimize... seni anlıyorum bazı şeyler sanırım hayatında üst üste gelmiş,kendini yalnız hissediyorsun,bir bıkkınlık ve bir birikim var..hassa bir dönem geçiriyor olabilirsin..istersen bir uzmana danışabilirsin kendini daha iyi hissetmek istersen.. ama yine de şükret arkadaşım evliliğin ve eşin adına..yeni üye olmuşsun.diğer konulara bak evliliklerle ilgili,inan rahatlayacak ve haline şükür edeceksin cnm... hoşgeldin aramızaa... :KK66:

• Konu Sahibi xxcudans
xxcudans ve __ROUGE çok güzel anlatmışlar
doğru söze ne denir........

• Konu Sahibi xxcudans
bende aynı sendromu yaşıyorum ama ben okuduğum bir kaç kitaba göre loğusalık döneminden kaynaklandığını tespit ettim benim de kızım eylülde 2 yaşını doldurdu ben yavaş yavaş atlatıyorum daha uzmana gözükmek en iyisi aslında ama ben kendim başarmaya çalışyorum

• Konu Sahibi xxcudans
merhabalar ben 4 senelik evliyim 3 ay önce eşimle çok kötü kavga ettik boşanmaya bile karar verdik ama 2 yaşında kızımız var sakinleşince boşanmaktan vaz geçtik.şimdi aramız gayet ama ben eşime karşı çok sogudum onunla beraber olmak istemiyorum zorla oluyo biraz.cinsellik açısından.bana ilgisi çok iyiama.birde sürekli şehir dışında 15 20 günde bazen 1 ay da geliyo bir keresinde 2,5 ay gelmemişti üstelik o zaman 5 aylık evliydik.evlendiğimizden beri sürekli ayrıyız.bir ara baş dönmelerim oluyodu doktor psikolojık olduğunu söylemişti kızım dogdugundan beri geçmişti ama bu son ayrılık düşüncemizden sonra tekrarlıyo.neler yapmam lazım acaba bilemiyorum.psikologa mı gitmem lazım?lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

canım yaa her tartışmada eşimizden soğusaydık ooo şimdi hiç evli kalmazdı dünyada.
eşinin sana karşı olan ilgisi gayet iyimiş daha ne istiyosunnn
bende bir kızımla eşimi 2 sene hiç görmeden beklemiştim.seni çok iyi anlıyorum çoook zoor bi durum.kızım herkes babasıyla geziyor ben neden dedemle geziyorum. uçak babama slm söyle gibi birçok şey söylerdi bende çoook üzülüyordum ağlıyordum ama geleceğimiz için hele helede yavrularımızın geleceği için bunlara katlanmak zorundayız onlara daha iyi imkanlar sunabilmemiz için bu fedakarlığı yapmak zorundayız
bence fazla eşinle yaşamış olduğunuz tartışmayı düşünme bu seni eşinden soğutacaktır fazla düşünme canım yaa aklını dağıtacak uğraşlar bul en kısa zamanda herşey inş. yoluna girer. sevgiler

• Konu Sahibi xxcudans
normalde esi kendisine køtu davranan dayak yiyen kadinlar anlatinca dertlerini ben hemen "Kesinlikle bosan" "Bøyle yasanilirmi" ...gibi seyler yazardim..ve bircok kiside bana kizardi senin cocugun yok anlamazsin diye...

Ama inan senin durumun ayrilmayi gerektirmiyo.. biraz caba ile hersey yoluna girebilir. Allaha dua et, esin seyahatdeyken ailenle kizinla bol bol vakit gecir, tabiki esinle olmak guzel biseydir, øzluyorsundur, ama arkadaslarinda dedigi gibi oda sizin icin biseyler yapmaya calisiyor.

Allahim kimsenin evinde huzuru sagligi mutlulugu eksik etmesin

• Konu Sahibi xxcudans
canım arkadaşlara tamamen bende katılıyorum. evlilik sabır ve özveri ister.
bir kavgayla boşanmıya kalkınılmaz. her evlilikte kavgalar da olur geçimsizliklerde. ama bunu tek kişiye mal etmekte doğru değil. kap kaba vurmayınca tıngırdamaz canım. mutlaka seninde hataların vardır.
inanırmısın ben evliliğimi anca şu son 7.8 senede otutturabildim tam anlamıyla rayına. ki 15 yıllık ta evliyim.
çok tarışmalarımız kavgalarımız tabiki oldu. ama çok şükür artık o benim huyumu ben onun huyunu öğrendim. artık fazlaca sorunlarımız olmuyor:nazar:
canım sen sabret eşinin sana olan sevgi ve anlayışı yeniden ona bağlanmana yetecektir. tecrübeler konuşuyor:1rolleyes:

Bu gibi sorunları inanki sadece sen yaşamıyorsun. Kimi zaman bende eşim yanımda olmasına rağmen ona çok kızıyorum. Eşim burda ama çok yoğun çalışan bir insan . Bende kendimi yanımdayken bile çok yalnız ve kimsesiz hissediyorum. Üstelik benim 2 çocuğum var. Ve o çok sevdiğim aşık olarak evlendiğim adamı kimi zaman boğasım geliyor kimi zaman soğuyorum ama gelip geçici bu duygular. Yani yalnız değilsin hepimiz buna benzer şeyler yaşıyoruz. Sadece dua et.

hepinize teşekkür ederim şidi biraz daha rahatladım.gerçekten evlilik hiç kolay değilmiş.boşanma kararımız ilk tartışmamızda olmadı sanırım öyle anladınız o kadar şey yaşadık ki ikimizde çok bunalmıştık ozaman ama geçti şimdi.o zaman ondan şiddet görmüştüm onun ailesiylede aram bozulmuştu hepsi üst üste gelince ayrılmayı düşünmüştük sanırım o yüzden soğudum ondan
şimdi iyi yiz şükür
beni rahatlattınız çok teşekkür ederim hepimize iyiki buraya üye olmuşum....

hepinize teşekkür ederim şidi biraz daha rahatladım.gerçekten evlilik hiç kolay değilmiş.boşanma kararımız ilk tartışmamızda olmadı sanırım öyle anladınız o kadar şey yaşadık ki ikimizde çok bunalmıştık ozaman ama geçti şimdi.o zaman ondan şiddet görmüştüm onun ailesiylede aram bozulmuştu hepsi üst üste gelince ayrılmayı düşünmüştük sanırım o yüzden soğudum ondan
şimdi iyi yiz şükür
beni rahatlattınız çok teşekkür ederim hepimize iyiki buraya üye olmuşum....

bir nevze faydamız olabildiyse ne mutlu çok sevindim canım.sırnaşık şey tatlım gerçektende zsenin duygularını hiç yaşamıyorum diyen hanım olursa yalan söylemiş oluryerimseniben yazdıklarının çoğunu bende yaşadım ama çok şükür artık her şey yolunda gidiyor.
niye varız hepimiz bir birimize destek olabilmek için.
inşallah bundan sonra her şey yolunda gidera.s.

uzulme canim gercekten gerek yok uzulmene. tamam aranizda eminim cok kotu seylergecti ki bosanmalara kadar vardi is... ama tekrar edilmeyen hatalar affedilebilir..neler var,ne esler var.bak ben de bir konu actim,onu oku.daha kotu hikayeler var.senin sorunun duzelmis gorunuyor canim uzulme tamam mi?

bir de şöyle düşün.ya işsiz olup evde otursa?

X