Eşime Çok Kırıldım

Vala benim kocam da gece gündüz 2 iş yapıyor ben bile alamıyorum ev bizim olduğu halde . Eltimin evi yok eşi de çalışmıyor onun var .. Bende istiyoreeemmmm
Bacım bende var her ürünü var hatta kocam Almanlara çalışıyor resmen öde öde bitmiyor, bir halta da yarasa. Bı defa ağır tüm evi supureyim desen bilek kol kalmıyor. Lazer özelliği seni senden alıyor süpür süpür her yer toz, hazne boşalt temizle eziyet...
Allasen anam babam usulü darı süpürgesi bundan hallice 😂

Bacım bende var her ürünü var hatta kocam Almanlara çalışıyor resmen öde öde bitmiyor, bir halta da yarasa. Bı defa ağır tüm evi supureyim desen bilek kol kalmıyor. Lazer özelliği seni senden alıyor süpür süpür her yer toz, hazne boşalt temizle eziyet...
Allasen anam babam usulü darı süpürgesi bundan hallice 😂
Görmeyince insan hevesleniyor işteee….. 🤣🤣🤣

Benim eşim alamadığından değil almadığından
Canım o zaman sende birazcık söyleme isteme tavrına dikkat et . Hani kızgınken vs değil de eşinin huyuna giderek tatlı tatlı yapmaya çalış o zaman da almaz ise basarsın yaygarayı onun var senin neden olmasın. Bunu bütçe bir dediğin için söylüyorum .

Hep reklam etkisi bunlar hep
Eski usul süpürgeler bundan iyi,verme o parayı yazık
Canım kanım korkmazım var 6 yıllıgımmm ömrüm 🤣 yok ben biraz şakasına söyledim gerçekten bu devirde herşeye verilen paraya yazık 🤣 kocam alınca canım yanmaz da alsın vala benden değerli değil 🤓 bana aldırırsa sıkıntı 🤣

Canım o zaman sende birazcık söyleme isteme tavrına dikkat et . Hani kızgınken vs değil de eşinin huyuna giderek tatlı tatlı yapmaya çalış o zaman da almaz ise basarsın yaygarayı onun var senin neden olmasın. Bunu bütçe bir dediğin için söylüyorum .
Konuştuktan sonra eşim almayı kabul etti, benim üzüldüğüm nokta salak yerine koyuluyormusum gibi geldi, görmeseydim gostermeseydi eltim haberim zaten olmazdı

Benim anlamadığım eltinizin evindeki süpürgenin nesi saklanacak bir durum 😄 ya da kocanız işten gelip hanım hanım bugün işte abimle konuştum yengeme dyson almış mı demeliydi 😂
Sen de başka şey al o da kocasına kırılsın bence siz eltinle wp de konuşun hep aynı eşyayı alın kafa rahat olur .

Benim anlamadığım eltinizin evindeki süpürgenin nesi saklanacak bir durum 😄 ya da kocanız işten gelip hanım hanım bugün işte abimle konuştum yengeme dyson almış mı demeliydi 😂
Sen de başka şey al o da kocasına kırılsın bence siz eltinle wp de konuşun hep aynı eşyayı alın kafa rahat olur .
Biz başka bir markanın dik süpürgesini almıştık, uygun bir üründü, eşim: "abimler bunu görürse onlar dyson alır, biz bunu onlar geldiğinde saklayalım, ben böyle bir masrafa gerek olduğunu düşünmüyorum" dedi, halbuki eşimin zaten haberi varmış neden böyle bir yalan söylediğini anlayamıyorum

Biz başka bir markanın dik süpürgesini almıştık, uygun bir üründü, eşim: "abimler bunu görürse onlar dyson alır, biz bunu onlar geldiğinde saklayalım, ben böyle bir masrafa gerek olduğunu düşünmüyorum" dedi, halbuki eşimin zaten haberi varmış neden böyle bir yalan söylediğini anlayamıyorum
Genelde elti kişisinin aldığı şeylere takılan bir yapınız mı var ? Yani kese ortak diye evlere alınan elektronik aletler bir mi olmalı ya da biraz kıskançlık olabilir mi sizde veya elti de ?
Çünkü eşinizin böyle bir şeyi saklaması siz tepki göstermeyin ya da illa dyson alacaksın diye baskı yapmayın diye olabilir .

Bu hasetlikle işiniz zor, el aleme alınan eşya sizi ilgilendirmez…

Bu arada gereksiz çok para değil mi? Benim imkanım var ben almam…
Biz kadınlar 3-5 kişi alsın hemen sevdalanıyoruz istiyoruz zaten…

Merhaba arkadaşlar,

Birkac ay önce dik süpürgeye ihtiyacım oldu. Eşim asla dyson almam dedi. Eşimin işi kardeşiyle ortak. Eşimin abisi başta çok direnmiş ama sonra almış dyson ı. Esim bunu benden sakladi. Tesadüfen evlerine gittiğimde gördüm. Eğer ben görmeseydim saklayacaktı. Haberim bile olmayacaktı. Sizce neden sakladı benden, kırılmaktan üzülmekten haksız mıyım
Ya çok saçma değil mi bi tarafsız düşün sanane abisinin evine alınan dysondan ve bunda kırılacak ne var ben anlayamadım

Cunku kese bir, o yüzden ilgileniyorum
Kese bir olabilir ama sizin eşiniz parayı yönetmeyi daha iyi bilen,daha mantıklı biri olabilir mi? Sizinde eltiyle sidik yaristirma merakınız olduğunu biliyorsa ki anladığım kadarıyla biliyor bu yüzden saklamış olabilir,çocuk gibi tutturmayin diye. Dyson dediginiz şey bir pazarlama harikası. Biraz yorum okusanız vazgecersiniz zaten(çok araştırmanıza gerek yok yukarda bile bir arkadaş yazmış) onun yerine daha mantıklı şeylere özenin bence.

Merhaba arkadaşlar,

Birkac ay önce dik süpürgeye ihtiyacım oldu. Eşim asla dyson almam dedi. Eşimin işi kardeşiyle ortak. Eşimin abisi başta çok direnmiş ama sonra almış dyson ı. Esim bunu benden sakladi. Tesadüfen evlerine gittiğimde gördüm. Eğer ben görmeseydim saklayacaktı. Haberim bile olmayacaktı. Sizce neden sakladı benden, kırılmaktan üzülmekten haksız mıyım
Kazanç ortak ve herkesin aylık maaş gibi bir bütçesi mi var?
ve her iki aile de bu tür ürünler alindindiginda,
herkes kendi butcesinden mi ödüyor? yoksa ortak şirket hesabindan mi ödeniyor?

X