Eşime Çok Kırıldım

merveays

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
12
3
30
Merhaba arkadaşlar,

Birkac ay önce dik süpürgeye ihtiyacım oldu. Eşim asla dyson almam dedi. Eşimin işi kardeşiyle ortak. Eşimin abisi başta çok direnmiş ama sonra almış dyson ı. Esim bunu benden sakladi. Tesadüfen evlerine gittiğimde gördüm. Eğer ben görmeseydim saklayacaktı. Haberim bile olmayacaktı. Sizce neden sakladı benden, kırılmaktan üzülmekten haksız mıyım

Eşiniz abisiyle aynı iş yerinde maaşlı mı çalışıyor yoksa kazanç mı ortak?
Abisinin evine alınan herşeyi siz bilmek zorunda mısınız ya da onlar sizinkini bilir mi?
Eşinizin abisinin direndiğini kim söyledi?
Eğer böyle her şeyin hesabını veriyorsanız birbirinize çok zor hayatınız var .

Çok büyük bir sır değil ki. Eşinin abisinin aldığı dyson seni ilgilendirmez, isterse kredi çeker alır yine de seni ilgilendirmez adamın evindeki süpürge. S*dik mi yarıştırıyorsunuz? Eşine pahalı gelmiş olabilir haklı. İlle dyson istiyorsan sen kendi paranı kazan al.

peki maaşlı olarak mı ? yarı yarıya mı? yoksa hazne bir mi onu anlamadım ben . Yarı yarıya ise sen paranı altına yatırırsın eltin kaynın ev ihtiyaçlarına . buna kimse karışamaz tabii. Ama bütçe ortaksa sana yok bana var işe ozaman durum değişir . En iyisi akraba ile iş yapmamak insanın kardeşi dahil olsa .

Kadının birisi demiş ki, " evlendim de ev olamadım".
Komşular sormuş neden diye
"Eltim yoktu, o yüzden" demiş.

Sizene yahu diğer eve alınan edenden, siz kocanizla kendi meselenize bakın.

Bütçe ortak

Benimde doysonum yok. Bende üzülecem, dur adamı uyandırıp kavga edeyim. Benim neden doysonum yok diye

Şaka mı bu? Normalde eşiniz kardeşinin her aldığını gelip size mi anlatıyor? Onların aldığı herşeyden siz de mi almak zorundasınız?

Ben bu hikayeyi biliyorum. Hem de 20 sene öncesinden. Babamla amcam aynı yerde çalışırdı. Bizim evde ne varsa ağlayıp zırlayıp yenge kişisi de aldırırdı. Sonra babamla amcam birbirine düştü annem yenge kişisiyle iletişimi kesti. Kimsenin evinde ne var ne yok didiklemeyin. Eşiniz size almıyorsa nedenini kendi eviniz içinde sorgulayın.

Benimde doysonum yok. Bende üzülecem, dur adamı uyandırıp kavga edeyim. Benim neden doysonum yok diye
Vala benim kocam da gece gündüz 2 iş yapıyor ben bile alamıyorum ev bizim olduğu halde . Eltimin evi yok eşi de çalışmıyor onun var .. Bende istiyoreeemmmm

Valla ben didiklemem de kendisi gösterişi pek sever, durduk yere ortaya çıkarır aldığını

Valla ben didiklemem de kendisi gösterişi pek sever, durduk yere ortaya çıkarır aldığını
O zaman gitmeyin evine. İster istemez yarışa gireceksiniz. Olan kardeşlere olacak. Araları açılacak. Ayrıca dyson tamamen ismini kullanan bir şişirilmiş marka bence. Ona gelene kadar çok daha kaliteli süpürgeler var.

Vala benim kocam da gece gündüz 2 iş yapıyor ben bile alamıyorum ev bizim olduğu halde . Eltimin evi yok eşi de çalışmıyor onun var .. Bende istiyoreeemmmm

Geçen gün hortumunu iki yerden bantladığım süpürgenin başlığına eşimin telefonunu koyup feneri açtık. Yerli ve milli doyson deyip gülüştük öyle. Anaaa ev hep tozmuş ya dedim. Eşim sen istiyorsan alalım dedi. La yok dedim ne doysonu . Dünya para

Cunku kese bir, o yüzden ilgileniyorum
Kese bir de bacım.
Adam kendisine kalan pay ile evine istediği ürünü alır. Fırın alsaydı sorun yoktu mesela..
Ha siz diyorsanız ki eltim duydu Dyson istediğimi inat yaptı aldırdı kocasına, çarşı karışır.
Herifi darla, kozlar senden yana

Ay sesli güldüm Allah iyiliğini versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…