Eşimden şüpheleniyorum. Boşanmakta kararsızım. Yardım eder misiniz?

Bende öyle düşündüm. Ama inatla ona iftira attığımı söylüyor. Ve normalde çok sevgi dolu ve iyi bir insan ama ben bu şüphelerle evliliğime nasıl devam edeceğim onu bilmiyorum..
Vatandaşlığınızı aldınız mı?

Arkadaşıyla ilişki yaşadığını eşiniz ve arkadaşı dışında kanıtlayacak kimse yok ikisi de inkar ediyor. eşinizin biseksuel olabilir ,ihtimal var. Bosanacaksaniz eskiden arkadaşıyla ilişki yaşadı mı diye değil de size grup teklifi yaptı diye boşanin. Ha oralarda nasıldır bilmem ama hastalık kapma ihtimalline karşı test verin.

Amiiin

Hiçbir hetero erkek kankasiyla aynı yatakta donla uyumaz. İmkanı yok o şekilde yanyana yatağa sokamazsin erkeği başka erkekle yatağa .Belki kanepede sarhoş olur sizarlar giyinik şekilde bu ihtimaller dahilindedir ama sizinkinin durumu bambaşka . Paravan evlilik gibisiniz yüzde 90 . Geçmiş olsun .

Hadi o adamla ilişkisi yok diyelim, niye evlendikten sonra görüşmeyi kesti eşiniz? Aynı yatakta don ile yatması da hiç normal değil ayrıca. Grup düşüncesi bile iğrenç, boşanmazsanız ileride çok iş alırsınız başınıza. Kesinlikle normal biri değil eşiniz.

Çok aşırı seks yapan ve sekse düşkün insanlar, zamanla normal ilişkiden tatmin olmayınca farklı eğilimleri olabiliyor

Kocanız hiç normal değil, hatta iğrenç boşanma sebebi

Benim bi akrabama olmuştu evlendikten 3-4 ay sonra eşinin gay olduğunu öğrendi ve leptopta videoları çıktı saklamış dosyaya bilgisayarda çok dikkatli olmalısın şuan ona bunu söylediğin için extra temkinli olacaktır.

Ayrıca fantaziler çok kötü hiç bi Eş hoşlanmaz bundan yani o kısım bana göre mide bulandırıcı oldu kusura bakma.

Böyle konular gerçek mi diye çok kafam karışıyor ya hiç gerçek gibi değil evli insanlar nasıl böyle saçma sapan şüphelere giriyorlar şüpheleriniz doğruysa böyle bir adamla evli kalmak çok zor

sen birini çağır gibi konuşmalar başladı

Boşanmak için bana göre bu yeterli bir sebeptir. Şuan için tamam çağırayım dediğinizde saçmalama demiş olabilir, ama siz farkında olmadan zihninizi bu tür çarpık ilişkilere de hazırlıyor olabilir. Ve bence ilerde gerçekten isteyecektir.

Bu adamla evli kalmayı mideniz nasıl kabul ediyor? İğrenç biri.

Bence tamam karar vermeden boşanmayı düşünmeyin. Tam ve net bir şekilde boşanmayı gerektirecek bir durum olursa p zaman. Anladığınız konular göz ardı edilir değil ancak yeterli de değil bence. Özellikle not kısmı. Adamın fantezilerini kaldıramıyor olabilirsiniz bu konuda çok keskin ve net şekilde uyarılara devam edin. Bir zamn sonra susacaktır. Yatakta o konuşmaya başlamadan siz konuşmaya başlayın.

Aklıma gelen gaylerin toplum baskısı yüzünden evlilik yapıp değilmiş gibi davranmaları.seni seviyordur ama erkeklere ilgi duyuyordur işte napabilirsin ki böyle biriyle evli kalıp kabullenecek misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…