Eşimden şüpheleniyorum. Boşanmakta kararsızım. Yardım eder misiniz?

Hislerini o kadar iyi anlıyorum ki. Çok kötü bir duygu ve boşanmamak için çok direndim ama artık bizde boşanıyoruz. Sabrım kalmadı

Ay bilemedim. Eşim de öğrencilik zamanı bir evde 10 kişi kalıp göt göte uyuduklarından bahsetmişti gayet olabilir geldi bana bu uyku meselesi ben de kız arkadaşlarımla uyurdum ancak sizin durum farklı da olabilir. İstedikleri fantezileri vs garip şeyler.

Hislerini o kadar iyi anlıyorum ki. Çok kötü bir duygu ve boşanmamak için çok direndim ama artık bizde boşanıyoruz. Sabrım kalmadı
Benim eşim de narsist egilimleri de var genel de zaten cinsellik konusu da bundan oluyormuş

Böyle bir herifle evlenmen bile hata , bence yemiş bi naneler , gay olmasa bile arkadaşına yönelmiş ve biseyler yaşanmıştır mutlaka yoksa neden aynı yatakta boxer ile yatsınlar...

Adamın bazı yönelimleri ve sizden önce renkli bir cinsel hayatı olduğu bariz. Siz buna ok musunuz ona göre düşünüp karar verin.
Bir de herkes birini çağıralım dediğinde erkek çağırmak istediğini düşünmüş ama kadın çağırmanızı da istemiş olabilir. Erkek istediyse de kendi için istiyor bence.

Ben Allah tarafından kimseye böyle bir hastalık verildiğine inanmıyorum. Bu tamamen insanların sonradan sapıtması

Gay arkadaşını önemsemeyin geçmiş geçmişte kalmıştır. Burda asıl önemli olan size cinsel ilişki sırasında dedikleri,üzgünüm ama sapkınlığa kaçıyor.

Gay arkadaşını önemsemeyin geçmiş geçmişte kalmıştır. Burda asıl önemli olan size cinsel ilişki sırasında dedikleri,üzgünüm ama sapkınlığa kaçıyor.

İyide eşim gay ilişki yaşadıysa tekrar yaşamak istiyor olabilir diye düşünürüm. Aynı şekilde lez ilişki yaşayıp sonradan da tekrar yaşanabilir. Bu şüpheyle hala evlilik birliğini devam ettirmek ne kadar mantıklı.

Hayatında bir problem olmadığı için macera arıyorsun bence. Eskiden olan ne varsa eskide kalmış işte. Cinsellikte konuştuğu şeyler anormal bence de. Onu da konuşarak halleşiyorsan ne ala. Yok olmuyorsa yatak ayırmakla yaptırıma başlayabilirsin

Hiç mantıklı değil. Yarın öbür gün bu adam gay sevgilimi getireyim grup yapalım da diyebilir.

Gerçi adam biseksüelim demiş. Konu sahibini belki bu rahatlatmıştır

Gerçi adam biseksüelim demiş. Konu sahibini belki bu rahatlatmıştır

Kız sen olsan rahatlar mısın. Millete g*tünü açan erkekten adam olurmu. Ay kusacam şimdi. Ya adam dediğin adamın bir duruşu olur yaa. Seks esnasında bile o erkek gücünü, testesteronu hissetmek istersin. Ay 3 tane oğlum var Allah'ım şaşırmalarına müsade etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…