eşimden sogudum sanirim

Sizi anlıyorum. Ben de bazen kocamın bazı hareketlerine takıyorum ve gözümde beynimde öyle büyütüyorum ki. Sürekli yemek yemesi mesela. Yemekten kalkarız, yarım saat sonra kalkar yumurta kırar yer, 1 saat sonra ekmek arası yapar falan. Bunun altında hep başka nedenler var olur ama. Başka birşeyine kızarım bunlara takarım.

Hakkını aramama konusu evet. Sinir bozucu. Ama onun karakteri bu. Ya olduğu gibi kabul edeceksin, Ya da çoooooook büyük çaba harcayacaksın, çocuk büyütür gibi baştan öğreneceksin.

size cevap vermeyince benim konum uzerinden baska uyelerle diyologa girip mi hirsinizi aliyorsunuz:)
Konunuzu böldüğüm için affınıza sığınıyorum
Lakin fark ettiyseniz bahsi geçen üye beni alıntılayarak yorum yapmış ona istinaden dönüş yaptım ben de. 🌼

Herkes seni kıskanıoooo çok hazımsızım lnt olsun. Sen git kıskanılmadığın için zırla önce bir.
Mune Mune banlar mısın abla bi beni? En azından gardımı alim da:d ama insanların karakterine laf eden insanlardan tiksinti geldi bana baygınlık geçiriyorum böyle bir şeye şahit olunca dayanamadım:/

ben sana hak verdim
eşim beni ben istemeden arzulamazsa
beni biri takip ederse ihtimalinde sen canını sıkma öyle bir şey olmaz,olursa bakarız çaresine izlenimi vermezse
hastalığı vs yokken kilo almaya devam ederse ustune ustluk resmen tıkınmak için ekstra çaba harcarsa
ben herhangi bir erkekle 25 dk konuşunca hiç umuru olmazsa
surekli saçma saçma kız çocuğu gibi kuserse,triplenirse
durduk yere bir iş arkadaşının kendisine bağırabileceği kadar ezikse, ve bunu adamın karısına şikayet edecek kadar ezikse ve kadından da azar yiyecek kadar ezikse, ben direkt buzlar kraliçesi olurum ona karşı.

çok haklısın ömur geçmez Allah yardımcın olsun, ancak milletin kocasını öve öve yola getirirsin öyle adamı bana göre. duşman başına valla, en sevmediğim özellikleri birarada tutmuş kocan.
amin. simdiden boyle, cok moralim bozuluyor dusundukce. burdaki bazi arkadaslarin dedigi gibi iyi ozelliklerine odaklanicam bubdan sonra

Konunuzu böldüğüm için affınıza sığınıyorum
Lakin fark ettiyseniz bahsi geçen üye beni alıntılayarak yorum yapmış ona istinaden dönüş yaptım ben de. 🌼
Ciddiye alırsınız bu yorumu diye ödüm koptu bak şu an
Neyse hadi bu da son yorumum olsun 😂
Hırsımı aldım sonuçta
Sıra diğer konularda 😂

Sizi anlıyorum. Ben de bazen kocamın bazı hareketlerine takıyorum ve gözümde beynimde öyle büyütüyorum ki. Sürekli yemek yemesi mesela. Yemekten kalkarız, yarım saat sonra kalkar yumurta kırar yer, 1 saat sonra ekmek arası yapar falan. Bunun altında hep başka nedenler var olur ama. Başka birşeyine kızarım bunlara takarım.

Hakkını aramama konusu evet. Sinir bozucu. Ama onun karakteri bu. Ya olduğu gibi kabul edeceksin, Ya da çoooooook büyük çaba harcayacaksın, çocuk büyütür gibi baştan öğreneceksin.
bazi arkadaslari vardi esimi resmen isleri icin kullanmaya calisiyordu, ben gozunu actim sayemde gorusmeyi kesti. ama bu durum bile sinir bozucu. benin sayemde bazi seyleri gormesi, cok mu iyi niyetli veya farkinda mi olnuyor bazi seylerin bilemiyorum

kesinlikle psikopat derecesinde kiskanc olsun istemiyorum ve bunu da belirttim 6 aydir o konularda genelde ilk adimi hep ben attigim icin hevesim kalmadi sanki:KK43:
Canım hepimiz farklıyız eksilerimiz artilarimiz elbet var zaten bizleride farklı yapan bunlar.biz kadınlar her şeyi kontrolümüz altında olsun isteriz ki bu hem bizi hem de sevdiğimizi üzer ilişkimizi yıpratır.ilgi istiyorsunuz anliyorum sizi bunun için önerimi yazdım mantiginiza uyarsa uygulayın derim karlı çıkarsınız inanin

amin. simdiden boyle, cok moralim bozuluyor dusundukce. burdaki bazi arkadaslarin dedigi gibi iyi ozelliklerine odaklanicam bubdan sonra

iyi özelliği olsa ne olacak gaza getirmek gibi olmasın da.
bence değiştirmeye çalış.
ben sinik adam sevmiyorum sadece eşim özelinde demiyorum.
kurtuluşum yoksa ben değiştirmeye çalışırdım.
çok haklısın gıcık olmakta da herşeyde de. bir defa cinsellik meselesi bile başlı başına onur kırıcı. surekli seni istemek zorunda bırakması.
aynı evde sessiz sedasız ev arkadaşı gibi davransan değişmez mi acaba?alakasız bir hayat suruyor gibi.

iyi özelliği olsa ne olacak gaza getirmek gibi olmasın da.
bence değiştirmeye çalış.
ben sinik adam sevmiyorum sadece eşim özelinde demiyorum.
kurtuluşum yoksa ben değiştirmeye çalışırdım.
çok haklısın gıcık olmakta da herşeyde de. bir defa cinsellik meselesi bile başlı başına onur kırıcı. surekli seni istemek zorunda bırakması.
aynı evde sessiz sedasız ev arkadaşı gibi davransan değişmez mi acaba?alakasız bir hayat suruyor gibi.
cok afedersiniz diyelim ki ben ona yaklastim hemen ardindan da "sabah erken kalkicam " deyip uyumak istedigimi soylesem tamam canim iyi geceler der. yani ne bileyim bu sekilde mi olur? hic mi devamini getirmek istemez bi erkek?

Bana anlattıklarınız niyeyse hiç itici gelmedi. Siz daha güçlü dominant maço bir karakter istiyorsunuz sanırım ama bu adam evlendiğinde değişmedi ya.
Eski iş arkadaşınızla hal hatır sormak için konuşunca kıskanmasımı gerekiyor çok ilginç.
Ayrıca adam sizden istemiyor mutfağında tatlısını yapıyor yiyor yani sizi niye rahatsiz ediyor bu durum orayı hic anlamadım.
Tartışmadan sakince olayları halletmeye çalışması onun ezik olduğunu değil, sakin yapıda yapıcı biri olduğunu gösterir.
Şöyle erkeklerin kıymetini bilmiyorsunuz ya ne diyim.

cok afedersiniz diyelim ki ben ona yaklastim hemen ardindan da "sabah erken kalkicam " deyip uyumak istedigimi soylesem tamam canim iyi geceler der. yani ne bileyim bu sekilde mi olur? hic mi devamini getirmek istemez bi erkek?

görev gibi geliyo demek ki, çok itici ya,
dur dur sinirlen valla.
durduk yere çimdikleyesi yolası gelir insanın değil ki trip atmak, böyle isteksiz hevessiz adama.
keşke az daha tanıyıp öyle evlenseymişsin de artık yapabileceğin cidden uğraşıp gözunu açmaya çalışmak.

Adamın her yaptığı batıyor. Çok saçmaç severek evlenmediği bariz belli. Tanımamış
Ben eşimle yaz ve kış gibi farklıyım bir çok konuda ama bu yüzden birbirimizden soğumuyoruz. Karşıdaki her seferinde ve her konuda bizim istediğimiz gibi olmaz ki

hayir severek evlendim. fakat evlenmeden ayni evi paylasmadik hic. evli misiniz bilmiyorum ama evlendikten sonra yani ayni evin icinde taniyor ciftler birbirini
5 yıllık evliyim. Evet değişik durumlar oluyor ama şu anlattıklarınız yüzünden eşimden soğumazdım. Bu kadar kolay soğuyorsanız sevmiyorsunuz demektir

Ben eşimle yaz ve kış gibi farklıyım bir çok konuda ama bu yüzden birbirimizden soğumuyoruz. Karşıdaki her seferinde ve her konuda bizim istediğimiz gibi olmaz ki
Her gözüne batan şey yüzünden eşten soğacaksak neden evlendik ki

X