EŞİMDEN GELEN UYGUNSUZ TEKLİF.

zuhal3434

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
37
22
28
Herkese merhaba.
Daha öncesinde bi boşanma dilekçesi vermiştim. Konu burada duruyor. Şahıs önce boşanmayı kabul etti. Ama şimdi ise seni uğraştıracağım. Karımı seviyorum diyip boşanmıcam uzasın gitsin diyor.

Bu insan bana daha önce mesajlarda es.cortluk yap çok iyi para kazanırsın tarzı şeyler yazdı hemde 2 defa yazdı bu tarz bi teklif gibi birşey yaptı.
Ve sürekli aileme ağza alınmayacak küfürler etti. Tehditler etti. Mesajlarda hayatında birisini olduğunu söyledi hatta kadın resmî bile attı bana. Kendi ağzıyla söyledi tüm bunları Mesajların hepsi duruyor.
Avukat tutamam diyordum ama şimdi mecbur avukat tutmam gerekiyor sanırım. Hakim e bunları sunmuş olsam süreç daha hızlı ilerler mi hanımlar ?
Belki aranızda böyle bi durum yaşayan veyahut duyan eden vardır. Kafayı yicem artık uykularım kaçtı psikolojim bozuldu gerçekten help

Herkese merhaba.
Daha öncesinde bi boşanma dilekçesi vermiştim. Konu burada duruyor. Şahıs önce boşanmayı kabul etti. Ama şimdi ise seni uğraştıracağım. Karımı seviyorum diyip boşanmıcam uzasın gitsin diyor.

Bu insan bana daha önce mesajlarda es.cortluk yap çok iyi para kazanırsın tarzı şeyler yazdı hemde 2 defa yazdı bu tarz bi teklif gibi birşey yaptı.
Ve sürekli aileme ağza alınmayacak küfürler etti. Tehditler etti. Mesajlarda hayatında birisini olduğunu söyledi hatta kadın resmî bile attı bana. Kendi ağzıyla söyledi tüm bunları Mesajların hepsi duruyor.
Avukat tutamam diyordum ama şimdi mecbur avukat tutmam gerekiyor sanırım. Hakim e bunları sunmuş olsam süreç daha hızlı ilerler mi hanımlar ?
Belki aranızda böyle bi durum yaşayan veyahut duyan eden vardır. Kafayı yicem artık uykularım kaçtı psikolojim bozuldu gerçekten help

Sağlam tazminat alırsınız diye düşünüyorum o mesajlarla. Anlayan arkadaşlar daha güzel yorum yapacaklardır.

Herkese merhaba.

Baro avukatı tutabilirsiniz o kadar aşırı paranız gitmez ve elinizdekiler adamın bitirmeye yeterli şeyler sanki.

Bence bu kadar seviyesizlikle uğraşılır tut bi avukat bence tabi eşin sana fiziksel zarar verebilecek biri değilse. Bu aralar artan kadın cinayetlerini görünce insanın içi sızlıyor çünkü.
Fiziksel suana kadar hiç birşey görmedim. Aksine korkağın önde gidenidir. Barışmak istiyor ben barışmak istemediğim için sürekli çirkin şeyler söylüyor

benim eski eşim de boşanma sürecinde senin çok erkeğe ihtiyacın olucak demişti ne ağlamıştım o gün. Biran önce kurtulursunuz umarım.
Ne diyim ki sözün bittiği yer saygısızlık başka birşey değil. İyiyken iyi ama kötü olunca erkekler çok çirkinleşen varlıklar gerçekten. Umarım kurtulurum

Süreç nasıl işlerse işlesin çok zıtlaşmamaya özen gösterin, eşiniz bana çok tehlikeli biri gibi geldi size zarar vermek isteyebilir.
Başta kabul etmiş boşanmayı. Tekrar kabul etmesi için çabalasanız? Ya da neden fikir değiştirmiş?
Normalde bu tarz biriyle güzellikle anlaşmaya çalışılmaz biliyorum ama ülkede yaşananlar ortada. Kendinize çok dikkat edin ne olursa olsun

O delilleri yedekleyin her yere saklayın. Çalışmıyorsanız şehrinizin barosundan avukat talep edin. Çalışıyorsanız da 40-50.000₺ ye avukatlar var. Ya da tazminatınızın bir kısmını avukatınız alsın öyle anlaşın
Evet hepsini sakladım. O kadar korktu ki ben değilim diyor onları sana yazan. Yalanlar dolanlar. Yarın gidip bi avukatla yüzyüze görüşeceğim eğer fiyatında anlaşırsak umarım herşey o kadar basit olur ki daha fazla yorulmam

Süreç nasıl işlerse işlesin çok zıtlaşmamaya özen gösterin, eşiniz bana çok tehlikeli biri gibi geldi size zarar vermek isteyebilir.
Başta kabul etmiş boşanmayı. Tekrar kabul etmesi için çabalasanız? Ya da neden fikir değiştirmiş?
Normalde bu tarz biriyle güzellikle anlaşmaya çalışılmaz biliyorum ama ülkede yaşananlar ortada. Kendinize çok dikkat edin ne olursa olsun
Bana gelmiş diyor ki son bi defa görüşelim birşeyler yaşayalım bitsin diyor. Görmeye tahammülüm bile yok öyle veririm dilekçene cevap diyor. Bende kabul etmediğim için uzarsa uzasın umrumda değil diyor. Öyle de çirkin haysiyetsiz birisi işte

X