Eşimden ayrılmak istiyorum

zeus hera

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2024
49
-22
28
Slm arkadaşlar eşimle 1 yıllık evliyiz 7aylık hamileyim çok kavgalı ve sorunlu bir evliliğimiz var bu benim ikinçi evliliğim evlenmeden önce bir yıl konuşma geçmişimiz oldu ve ikinci evliliğim olduğunu ve evlenmek istimediğimi sorunlu bi evlilik geçirdiğimi herşeyi ailesi ve kendisiyle konuşmuşdum bisşekilde beni evlileğe ikna etti ama şimdi öyle be yerdeyimki hergün lafından sözünden bıktım üzülmekten yoruldum 1 ay önce annem vefat etti üzerine bunun umursamazlığı lafını sözünü bilmeyişi beni kına getirde dulluğumu konu ettik bu seferde gerçekten dünya üzerinde etimle kemiğimle ne kadar neferet edilebiliyorsa o kadar nefret ediyorum eşimden gidecik baba evim yok annem basam vefat etti boşanmak istiyorum ama ikinci evliliğim dende boşanırsam çevrem akrabağlar yune beni suçluycak onu da geçtim bi zaman sonra yeter artık başlarım çevresine diyorsun ama hamilelik elimi kolumu bağlıyor arkadaşlar cidden ne yapıcağımı şaşırdım son zamanlardaki haberlerdeki kadın cinayetleri yüzündende ayrılık korkutuyor beni ne yapmam gerek

Slm arkadaşlar eşimle 1 yıllık evliyiz 7aylık hamileyim çok kavgalı ve sorunlu bir evliliğimiz var bu benim ikinçi evliliğim evlenmeden önce bir yıl konuşma geçmişimiz oldu ve ikinci evliliğim olduğunu ve evlenmek istimediğimi sorunlu bi evlilik geçirdiğimi herşeyi ailesi ve kendisiyle konuşmuşdum bisşekilde beni evlileğe ikna etti ama şimdi öyle be yerdeyimki hergün lafından sözünden bıktım üzülmekten yoruldum 1 ay önce annem vefat etti üzerine bunun umursamazlığı lafını sözünü bilmeyişi beni kına getirde dulluğumu konu ettik bu seferde gerçekten dünya üzerinde etimle kemiğimle ne kadar neferet edilebiliyorsa o kadar nefret ediyorum eşimden gidecik baba evim yok annem basam vefat etti boşanmak istiyorum ama ikinci evliliğim dende boşanırsam çevrem akrabağlar yune beni suçluycak onu da geçtim bi zaman sonra yeter artık başlarım çevresine diyorsun ama hamilelik elimi kolumu bağlıyor arkadaşlar cidden ne yapıcağımı şaşırdım son zamanlardaki haberlerdeki kadın cinayetleri yüzündende ayrılık korkutuyor beni ne yapmam gerek
Kavgalı evliliğimiz var demissiniz size şiddet uyguluyor mu ?

Neden korunmadınız? Adamın ne mal olduğunu baştan anlamışsınız.

Kocanız katil potansiyelinde mi? Yani ne yapıyor mesela sorununuz nedir? Ben tam anlayamadım
Kocam katil potansiyelinde değil ama tek başıma kızımla hayat kurmak istiyorum bi şekilde yapabileceğime inanıyorum ama beni korkutan sapıklar boşandığımı söylemesem bile zamanla nasıl anladıklarını bilmiyorum ama bişekilde öğreniyorlar ve sana dadanmaya başlıyorlar polise filan şikayet etmekde işe yaramıyor geçmişde yaşadımşimdi bide katiller türede bu ülkede tek başıma nasıl yaşayabilirim inanın bu sapıklar olmasa çalışmak çocuğa bakmak hiç yormaz beni gözümü korkutan şey erkekler

Nasıl ikna etti sizi?
Nasıl o adama çocuk yaptınız
Şiddet varsa kadın sığınmaya gidin .
Anne babanız yok zaten ne çevresi konuşması boşverin şunları şimdi
İnanın 4 aylık evliyken boşanma davası açtım halada açılı ama nasıl oldu nasıl hamile kaldım anlayamıyorum sürekli kavga etmekden konuşamıyorduk bile

Beni
Beni ikna etti nasıl bir cümle yahu. Karsılıklı anlasmışsınız. Kendi hatalarınizdan ders alın da başkası da ikna etmesin yine. Elalem ne deri düşünürseniz oturun çekin yani. Sallayın gitsin o elalem mı sizin hayatınızı yaşıyor. Bosanıp İş bulup çalışacaksınız başka çözüm yok.

Ya hu hem 2. evlilik hem geri dönecek bir eviniz güvenecek kimseniz yokken daha doğru düzgün tanımadan evlenip nasıl hemen hamile kalıyorsunuz. Üstelik kocanızın sizi öldürmesinden korkup nasıl evli kalıyorsunuz vallahi şaşırıyorum artık.
Kocamın öldürmesinden korkmuyorum bu 1 evlenmeden önce 1 yıl konuşma ve görüşme oldu aileside dahil biliyorum 1 yıl çok uzun süre sayılmaz ama ülkemizde boşanmış bi kadın olmak ne kadar zor bi fikriniz varmı maddiyat konusunda demiyorum işe girersin iş yerinde bi kanı bozuk bulur akrabag çevre rahat vermez tek kuruşluk faydaları dokunmaz ama çalışmandan tut giydiğine kadar kafanın etini yerler halbuki evliykende çalışıyordun ve aynı şeyleri giyiyordun onları boşver boşandı bu heryola gelir kafasındaki erkeklerin sayısını tahmin bile edemezsin iğreçliklerini tahmin bile edemezsin bu adamda hiç böyle biri değil gibiydi aileside inanın bana bu kadar değişeceği aklımın ucundan bile geçmesdi

Kocam katil potansiyelinde değil ama tek başıma kızımla hayat kurmak istiyorum bi şekilde yapabileceğime inanıyorum ama beni korkutan sapıklar boşandığımı söylemesem bile zamanla nasıl anladıklarını bilmiyorum ama bişekilde öğreniyorlar ve sana dadanmaya başlıyorlar polise filan şikayet etmekde işe yaramıyor geçmişde yaşadımşimdi bide katiller türede bu ülkede tek başıma nasıl yaşayabilirim inanın bu sapıklar olmasa çalışmak çocuğa bakmak hiç yormaz beni gözümü korkutan şey erkekler
Ee napalım, biz kadınlar pısalım köşeye mi çekilelim?

Ya hu hem 2. evlilik hem geri dönecek bir eviniz güvenecek kimseniz yokken daha doğru düzgün tanımadan evlenip nasıl hemen hamile kalıyorsunuz. Üstelik kocanızın sizi öldürmesinden korkup nasıl evli kalıyorsunuz vallahi şaşırıyorum artık.
Kocamın öldürmesinden korkmuyorum bu 1 evlenmeden önce 1 yıl konuşma ve görüşme oldu aileside dahil biliyorum 1 yıl çok uzun süre sayılmaz ama ülkemizde boşanmış bi kadın olmak ne kadar zor bi fikriniz varmı maddiyat konusunda demiyorum işe girersin iş yerinde bi kanı bozuk bulur akrabag çevre rahat vermez tek kuruşluk faydaları dokunmaz ama çalışmandan tut giydiğine kadar kafanın etini yerler halbuki evliykende çalışıyordun ve aynı şeyleri giyiyordun onları boşver boşandı bu heryola gelir kafasındaki erkeklerin sayısını tahmin bile edemezsin iğreçliklerini tahmin bile edemezsin bu adamda hiç böyle biri değil gibiydi aileside inanın bana bu kadar değişeceği aklımın ucundan bile geçmesd
Beni

Beni ikna etti nasıl bir cümle yahu. Karsılıklı anlasmışsınız. Kendi hatalarınizdan ders alın da başkası da ikna etmesin yine. Elalem ne deri düşünürseniz oturun çekin yani. Sallayın gitsin o elalem mı sizin hayatınızı yaşıyor. Bosanıp İş bulup çalışacaksınız başka çözüm yok.
Bak boşanıp iş bulmak çocuğuma bakmak beni yormuyor daha önce de çalışdım beni yoran korkutan insanlar boşandığımı söylemesem bile nasıl anladıklarını bilmiyorum bisüre sonra anlıyolar böyle kadınlar ı sanki gözleyip a bu boşanmış takıyım ben buna diyen o kadar şerefsiz evladı varki inanamazsın evine kadar takip ederler insanı gider polise şikayet edersin kanıt ister kanıt bulun götürüsün yine bi işlem yapılmaz iki üç gün sonra adam karşına dikilir daha sinirli bi şekilde neden bunları düşünmüyorsunuz tek derdim çalışmak olsa şimdiye kadar boşanmazmıydım

Ee napalım, biz kadınlar pısalım köşeye mi çekilelim?
Sen söyle ne yapıyım bu ülkede adaletmi var adalete polise güveniyim bi gece evime giren tecavüzcü yada iş dönüşü kanarda kıstırılıp ölesiye tecavüze uğrayıp öldürülüyüm olmadı benimle birlikte kız cocuğumda mı kurban ediyim söylermisin cidden bana güvenilir akla uygun bir yol onu uygulayım zaten bu yüzden buraya yazdım bi fikir alamk için

X