Eşimdeki 50 spermle hamile kalmış olabilr miyim tedaviden önce ????

denizcim çok sasirdim canim ya yazdiklarini okuyunca.aslinda bu kadar abartilcak uzatilcak bisey de söylemissin ama erkeklerde sorun oldugu zaman gurur yapiyolar.ellerinde olmadan belkide.ah iste birde bizi anlasalar.çektigimiz eziyetleri acilari.ama hiç sesimizi çikarmiyoruz.neden çünkü evladimizin ugruna.canim bak herseyde bi hayir vardir.esinle arani düzeltmeden tedaviye baslama.yarim kalirsa dedigin gibi istersen bir ay ertele.acele etme nolur.üstüne gitme.biraz kafasini dinlesin.ama çok kizdim ona.ilk önce esler böyle zamanda destek olcakki hayirli sonuclara ulasilsin.ona basimiza gelen durumu tekrarla.ve birbirinizin kiymetini bilmeniz gerektigini söyledigimi söyle lütfen.hersey güzel olcak arkadasim.rabbime sigin hayirlisini iste.inan hakkindan hayirli olani vercektir.inancini ve umudunu sakin yitirme canim arkadasim.

canım benim çok tesekkür ederim. evet ya çok kötu durumdayım arkadaşlar anlatamam size. bua y başlamaya çok heveslenmiştim ama olmayacak.

Deniz canım sen bu aralar hiiiç tepkisiz ol inan ki üstüne düştükçe naz yapcak bayağı bi suskun ol ...o da kendini dinlesin hatta gittiyse bırak gitsin ama inanki eninde sonunda sana döncek kürkçü dükkanı misali .....şu an o inanki halen olayın şokunu yaşıyo sanırım erkekler asla bizim gibi olamaz sen yine özverili ol güzelim ama inan sen kazanacaksın tadavini aranız düzelince el ele tutuşup beraber gideceksiniz işallah sabıır ya sabırr

Deniz canım sen bu aralar hiiiç tepkisiz ol inan ki üstüne düştükçe naz yapcak bayağı bi suskun ol ...o da kendini dinlesin hatta gittiyse bırak gitsin ama inanki eninde sonunda sana döncek kürkçü dükkanı misali .....şu an o inanki halen olayın şokunu yaşıyo sanırım erkekler asla bizim gibi olamaz sen yine özverili ol güzelim ama inan sen kazanacaksın tadavini aranız düzelince el ele tutuşup beraber gideceksiniz işallah sabıır ya sabırr

bende sabır çekiyorum zaten
benim evde bir çocuğum var aslında zaptı çok zor ama allah inişallah verir
kendine bu durumu zaten yediremiyordu
bide benim agzımdan onu ima eden bir söz çıkması onu yıktı diyebilirim
dun akşam baktım balkonda karanlıkta aglıyordu
ama bana gelince bana kötu davranıyor
bilmiyorum ne yapıcam

X