Eşimdeki 50 spermle hamile kalmış olabilr miyim tedaviden önce ????

mapavrili sen nasilsin canim.senin nasil gidiyor..umarim hersey yolundadir.
iyiyim canımda zaman geçmiyo çok huzursuzum..bugün 10.gün oldu...adet ağrılarım gibi hafif ağrıyo ama hemen geçiyo...belim ağrıyo göğüslerim şişti..umarım iyiye işarettir..olumsuz olursa kolay kolay toparlanamam...bilmiyorum ya beklemekten başka yapıcağım bişe yok.....

ay canim seni çok iyi anliyorum.bendede öyle oluyodu.ayni belirtiler sendede var.ve ben hamileydim.canim hayirlisi iste.senin için hayirli olcaksa saglikli olcaksa.biliyosun ben kaybettim bebegimi.inan rabbim sabrini veriyo.bol bol dua et canim.insallah güzel haberlerini alcaz canim.dualarim seninle..

iyiyim canımda zaman geçmiyo çok huzursuzum..bugün 10.gün oldu...adet ağrılarım gibi hafif ağrıyo ama hemen geçiyo...belim ağrıyo göğüslerim şişti..umarım iyiye işarettir..olumsuz olursa kolay kolay toparlanamam...bilmiyorum ya beklemekten başka yapıcağım bişe yok.....

canım ınş ıyıdır bu belırtıler canım..............inş guzel olacak canım ..............rabbım sevındırsın............

gunaydın denizcim hasta oldunmu bilmiyorum ama acaba hamileyimmidir diye fazla umutlanma olurmu cunku ben bu duyguyu cooooooook yasadım. asla olmaz imkansız demiyorum cunku allahım ol derse hemen oluverir biliyorsun hic sperm olmasa bile olur ama sanırım sen bu duyguyu ilk kez tadıyosun ama bunu cok yasadıgım icin sana sadece umutlanma diyorum sonunda insan cok uzuluyo yakında hastalanırsın tup bebekten sonra gecikme olması normal benimki 25gun olmadıdelikafadulden

gunaydın denizcim hasta oldunmu bilmiyorum ama acaba hamileyimmidir diye fazla umutlanma olurmu cunku ben bu duyguyu cooooooook yasadım. asla olmaz imkansız demiyorum cunku allahım ol derse hemen oluverir biliyorsun hic sperm olmasa bile olur ama sanırım sen bu duyguyu ilk kez tadıyosun ama bunu cok yasadıgım icin sana sadece umutlanma diyorum sonunda insan cok uzuluyo yakında hastalanırsın tup bebekten sonra gecikme olması normal benimki 25gun olmadıdelikafadulden

canım benim ben hastalanmadım ama bekliyorum artık umutlarım tukenmeye başladı zaten. ben tedaviye başlamadan hayatımda bir mucize bekliyordum ama olmayacak galiba. kaldı ki sanırım bu ay tedaviyi erteleyeceğim. eşimle aramda bir prblem çıktı. iki gundur konuşmuyoruz. yanlışlıkla agzımdan bişey kaçırdım. bi kız çocugu gördüm ona bakıyordum ama onu da dinliyordum o onu dinlemediğimi ima etti bende dinliyordum seni bunları söyledin dedim ne var yani baktıysam çocuga anca uzaktan bakıyoruz zaten dedim ama agzımdan kaçtı. çok kötu oldu. anlatamam çok pişmanım ama söylemek istemediğim bişeydi. bizimki tamamen erkek problemi olduğu için çok kötu oldu. hayatımın hatasını yaptım.

:
canım benim ben hastalanmadım ama bekliyorum artık umutlarım tukenmeye başladı zaten. ben tedaviye başlamadan hayatımda bir mucize bekliyordum ama olmayacak galiba. kaldı ki sanırım bu ay tedaviyi erteleyeceğim. eşimle aramda bir prblem çıktı. iki gundur konuşmuyoruz. yanlışlıkla agzımdan bişey kaçırdım. bi kız çocugu gördüm ona bakıyordum ama onu da dinliyordum o onu dinlemediğimi ima etti bende dinliyordum seni bunları söyledin dedim ne var yani baktıysam çocuga anca uzaktan bakıyoruz zaten dedim ama agzımdan kaçtı. çok kötu oldu. anlatamam çok pişmanım ama söylemek istemediğim bişeydi. bizimki tamamen erkek problemi olduğu için çok kötu oldu. hayatımın hatasını yaptım.

evet guzel bi kelime kullanmamısın ama hayatının hatası da degil yani sadece bi ozure bakar esinde seni anlayısla karsılayacaktır tedavi yakın streslisin biliyodur bunu bence esine bugun guzel bi hediye al ve gonlunu al bende tedavim yaklastıkca esimle tartısıp konusmuyoduk ama tedaviye son anda barısıp baslıyoduk uzulme olur boyle seyler :teselli: hadi bakalım git kocanın gonlunu al bide konusmuyomusun kızcam sana:mymeka:

ben degil o benimle konuşmuyor
hemde konuşmamakta çok ısrarcı
acaip gurur yaptı
ben galiba hastalanıyorum ondan habersiz doktora gitsem kontrollere iğneleri olsam ya bana yumurta toplama gunu benimle gelmezse bende tedaviye başladığım için bi suru para yanar kesin
yanına yaklaştırmıyor ki
ne yapacagımı bilmiyorum
bu ay başlayaıp bir nefeste bitsin hayırlı haberimi beklim diyorsum sizlerle ama başlayamıyacagım galiba

canım denız..........bence söledığın çok kotu buşeyy değıl ama erkekler hasssas bu olayda..........esınınde anlayışılı olması lazım ...........cunku kadınıda kımse anlayamaz anne olma askını kımse bılemez cekmeyen ne bısın...........bence gonlunu al barış ve tedavıye başlayın..........valla kadında olsa neler derler neler.....................ama kadın herseyı sıneye cekıyo ..........hepsı gececk ınş sen adımını at ..............rabbım tum arzu edenlere kolaylık versın bu yoldaaaaaaaaaaaaa

insanlar sinirlenince çıkabiliyo ağzından bazı sözler ama hatanı anlayıp özür diledikten sonra affedilmesi gerekir bence....eşim bana asla küs kalamaz çok sırnaşırım ben yapmadığım şey kalmaz sende öyle yap yanına git sarıl ağzımdan kaçtı falan de..erkek tabi kolay kolay hazmedemez kendini eksik görür onuda anlamak lazım ....

valla sana boyle yap demek gibi olmasın ben bu durumda olsam baksamki esim benle konusmuyo bukez ben ona kızıp tartısırdım sende halden hic anlamıyon belki dusunmeden belkide stresten soledim derdim ama sen esinin huyunu biliyondur ne yapman gerektigini bilirsin ve bak sana simdi soyluyorum sen o tedaviye baslayacaksın bukadar basit bisey icin 1hafta kusecek degilsiniz ya:eek:lmaz:

ah arkadaşlar benim neler yaptığımı bilemezsiniz
ne mailler attım ne duygu sömürüleri yaptım neler anlatmaya çalıştım
ama çok afedersiniz sinirlenince bir canavara dönüşüyor
yanına yaklaştırmıyor
öyleki zaten aynı yatakta bile yatmıyoruz suan işten eve gelirken kendine yiyecek birşeyler alıyor
bu sabah yanına gidip uyandırmak istedim öptüm keşke öpmeseydim pişman etti beni
çok anlayışsız onada hak veriyorum ama benim başıma böle bişey gelse onun agzından kaçsa iki ağlardım belki ama aynı gunden fazla uzatmam

canım o zaman hıçç ılgılenme..........evet bazı erkekler dedığın gıbı ılerı boyuta gıdebılıyo....o zaman çok ılgılenme ılgılendığındede bışey sanıyolar............umursamaz davran............kımıde böle ıyıleşır.........onyedı yıllık evlılığımde çok gordum böle ınsanlar..............takma canım mutlaka kendı gelecek ...........gelmesede sen oluruna bırak..............sen çok kotu bışeyde demedın sonuçta...........ozurde dılemışsın..tamam artık..........inş tedavıye başla rabbım hayıtlı eylesın ınşş..........

evet muallime katılıyorum..bencede fazla ilgilenme bu boyuta gelecek kadar büyük bir söz kullanmamışsınkii...yatağı ayırmayıda hiç anlamam o kadar günahki bence boşver kendine bırak onu çokda üstüne düşme..çok katıymışşş eşin....

hemde ne katı
ne mailler attım işten ama insafa gelmedi yalvardım affet diye
ama olmuyor çok ama çok katı
nasıl olcak nasıl bir araya gelicez bilmiyorum
öleki sen bu evden kendin gidene kadar o tavırlarındam vazgeçmiyecem diyor
ama birazda onun huyu ben ustune düştükçe o benden kaçıyor daha da ulaşılmaz yapıyor kendini
dun akşam gittim yattım bi hışımla geldi aldı eşyalarını bugun evden çıkarkende arkamdan sakın bana ne mail at ne ara dedi bende merak etme aramıcam dedim döndüm işe geldim
aslında çok aramak istiyorum ama yapmamam lazım

canım hayır arama...............sen ustune duştukce sımaran tıplerden bende eşime öle kaç kez dedım..uzaktan sevıyoruz ya......eşimde derkı hep ıstersen askım başlayalım tedavı yakından sevelım.....budur yanı ......sonuçta olmuyoo yanoı tedavuıyse bunun yolu senı aslında el ustund e tutması lazım canım ......boşver bıraz bılıyorıum ıçın elvermıyo ama sabret ....takmıyı gıbı gorun ve ben ozrumu dıledım de..ya boşver bıraz genış ol...............

canım hayır arama...............sen ustune duştukce sımaran tıplerden bende eşime öle kaç kez dedım..uzaktan sevıyoruz ya......eşimde derkı hep ıstersen askım başlayalım tedavı yakından sevelım.....budur yanı ......sonuçta olmuyoo yanoı tedavuıyse bunun yolu senı aslında el ustund e tutması lazım canım ......boşver bıraz bılıyorıum ıçın elvermıyo ama sabret ....takmıyı gıbı gorun ve ben ozrumu dıledım de..ya boşver bıraz genış ol...............

nerde benim eşimde o olgunluk
insanda biraz kabahat olsa susar
der ki kadın benim yuzumden ne aşamalardan geçicek der
o bana yapmadığını bırakmadı
olayların en çok kadınlar uzerinde etkisi olduğunu söyledim hatta
hani size bir görev sadece sperm vermek beklemek
ama kadın öle degil kontroller ilaçlar toplanma transferdi beklemekti
dkkat etmekti neler neler ama sabırsız ve nankör benim kocam

canım ınş hersey duzelır zamana bırak bıraz.............hayat muşterek bırlıkte olmak emek anlayış sevgı ıster............inş bebiş gelsın daha ıyı olur belkı...........sen adım at hele rabbım kolaylkı versın.............

canım benim kendini fazla yıpratma bunlar gecicek ve o uzuntuler sana kar kalacak esin cok abartmıs ama sen fazla ustune gidiyon oluruna bırakıp ilgilenmesen o bukadar abartmazdı bence okadar yalvarıp af dileyecek bisey dememisinki neden okadar yalvarıyosun biliyorum kendini yarım hissettigin icin yalvarıyon ama sunuda unutma insan kendine biraz hakim olmalı dayanamayacak duruma gelsen bile artık sen yapacagını yaptın bırak ilk adımı o atsın

denizcim çok sasirdim canim ya yazdiklarini okuyunca.aslinda bu kadar abartilcak uzatilcak bisey de söylemissin ama erkeklerde sorun oldugu zaman gurur yapiyolar.ellerinde olmadan belkide.ah iste birde bizi anlasalar.çektigimiz eziyetleri acilari.ama hiç sesimizi çikarmiyoruz.neden çünkü evladimizin ugruna.canim bak herseyde bi hayir vardir.esinle arani düzeltmeden tedaviye baslama.yarim kalirsa dedigin gibi istersen bir ay ertele.acele etme nolur.üstüne gitme.biraz kafasini dinlesin.ama çok kizdim ona.ilk önce esler böyle zamanda destek olcakki hayirli sonuclara ulasilsin.ona basimiza gelen durumu tekrarla.ve birbirinizin kiymetini bilmeniz gerektigini söyledigimi söyle lütfen.hersey güzel olcak arkadasim.rabbime sigin hayirlisini iste.inan hakkindan hayirli olani vercektir.inancini ve umudunu sakin yitirme canim arkadasim.

X