Eşim ve yeğenim, arada kaldım

Yeğeninizi ilk defa görüyormuş gibi bu kadar kötülemeniz, eşinizin ömrümü böyle bir çocuğum olmaması için adayacağım demesi, sizin desteklemeniz falan çok rahatsız edici. Ben ergenlerle ilgi tek bir şey bilmeyen, olgun olmayan bir cift gördüm tüm mesajlarınızda.
Her hafta sonu sizde kalmasını istemeseniz anlarım ona diyecek bir şey yok bunun yolu da belli ama burada dünyanın en şımarık, egolu yeğeni bende laflarıyla ispat etmeye çalışmanıza gerek yok. Dozu arttırdıkça arttırmışsınız mesajlarla desteklendikçe. Keşke ablanız şu mesajlarınızı okuyabilse de size ve eşinize karşı ona göre davransa bundan sonra.

İnanın okuyabilmesini çok isterdim. Ben kendisine açık açık anlatamıyorum kırılır diye. Bunun ergenlikle de bir alakası yok. Hiç ergen görmedik mi ya da ergen olmadık mı? Ergenlikle ukalalık aynı şey mi? Yurttaki bütün arkadaşları ergen. Hangisi oda kuralları bana uyum sağlamalı diye diretti? Hiçbiri. Ama benim yeğenim bunu yaptı ve bir ay gibi kısa sürede oda değiştirmek zorunda kaldı.

Ben yeğeninizin evladım onun gibi olmasın denilecek kadar kötü, kibirli, egolu lanet edilesi bir çocuk olduğunu anladım zaten de biraz cesaretli olup bu kadar kötü hislerle evinize almayın, eşinizle muhatap etmeyin bundan sonra hiçbir şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…