Ben mi kıskancım yoksa eşim mi yeğen sevgisini abartıyor.

Özür dilerim ama kıskançlık yapıyosun.. Ben de zannettim bunlar hala oğlu kızı tarzı yeğen.. Benim erkek arkadaşımında 2 tane yeğeni var ve aynı evde yaşıyolar. Dilinde sürekli onlar ve ben bayılıyorum bu duruma :KK16: :KK16: Ondaki çocuk sevgisi çok iyi baba olacağını düşündürüyor bana. Ben hiç çocuk ayrımı yapmam. Sokaktan geçen olsun ya da tanıdığım biri kucağıma alamasamda en azından başını okşarım ki çocuğun gönlünü almak için. Yüzündeki ufacık gülümseyi görmek için. 23 yaşındayım ama 16 yaşındaki çocukları bile severim. Yapı meselesi galiba.

erkek arkadasın kocan olunca kendi hayatınızı kurunca böyle düşünmiceksin canım evlilik çok farklı inan bana.

tabi ki sever ilgilenir de hoşgeldin dediğinde duymayıp da koskoca kadını uyarmasını biliyor ama çocuklara hoş geldin de diye işte bu noktada abarttığı ortada eşiniz gönüllü baba yarın bi gün maddiyat da girer işin içine okutur burs bağlar bazen senden keser onlara harcar zamanla tahammül edilmez olur olacaktır her seyin ölçüsü va.r

en basında adam da baskı var cok merhametli çok iyi adam deyip durdunuz kadıncagıza naber diyecegine sarıl gibi emir cümleleri kurmasını biliyor ama bu cok merhametli adam lütfen buna dikkat edelim sevsin ilgilensin ama karısına çocuklara köle ol muamelesi yapamaz kendisi köle olmuş zaten tek köle yeter..

Bende aynı şeyi düşünüyorum. Zaten şu andaki tek sorun anne babasının ayrı olması. Ancak beraberken çok kötü günler geçirmişler şimdi çok mutlular çocuklar. Elbetteki anne baba berber olsun isterler ama kavga gürültü olacaksa ayrı olmaları çocuklar için daha iyi.
Dediğim gibi herkes yani akrabalar anne baba ayrı diye bunlara özel ilgi gösteriyor. Her ihtiyaçları karşılanıyor. Ki ben de yapıyorum severek ve isteyerek.

Mesela geçen bize misafir geldi. Gelen kişiler özel misafir değil. Akraba. Çocukları da yok. Yediğimiz altı üstü bir kek. Ama gitti onları çağırdı sizde gelin dedi. Yani sanki biz farklı birşey yapıyoruz oyun oynuyoruz yada hiç yemediğimiz şeyler yiyoruz da gidip onlarıda çağırma gereği duyuyor. Gerçekten anlam veremiyorum.

Benim saçlarım çok sert ve öyle her tarak taramaz. Çok karışıyor ve kalın dişli tarak kullanıyorum. Yine kız olan bu tarağı görmüş çok beğenmiş ona verelim mi diyor. Ya bana öyle diyeceğine git marketten al bir tarak. O zaman sinirlenmem. ihtiyacı vardır da aldı derim. Ama bu şekilde herşeyde onlar hayatımızda olunca gerçekten sinirleniyorum. Ve doğal olarak kıskançlık da yapıyorum.

bence al eşini karşına konuş. hissettikleri söyle ama söylerken onu suçlama. ona hak verdiğini ama onun da sana hak vermesini istediğini söyle.

canım merhaba ben seni çok iyi anlıyorum senin sorunun kesinlikle kıskançlık değil sen sana mecburmuşsun gibi dayatılan gözüne gözüne sokulan sevgiden rahatsızsın yani eşin seni kendi haline bıraksa sende zaten yeterince düşünüceksin o çocukları ama sana dayatınca olmuyo işte seveceğin varsada sinir oluyosun. Anladığım kadarıylada sen yapı olarakta hiç bir dayatılmayı ve gösterişi sevmiyosun bi şeyi sadece içinden gelince yapabiliyosun ki çokta haklısın
Ama bu durumda benim fikrimce sakin kal eşinde sevgiden çok acıma duygusu var sanırım eşiniz komşusu açken tok yatamayan tür deriz ya öyle vicdanlı biri. Sen tabikide onun gözüyle görmek zorunda değilsin yeğenlerini ama anlamaya çalış onlar sadece çocuk sende farkındasın onların söylediği yaptığı hiç bir şeye takılma boşuna üzme kendini madem eşinin bu çocuklara karşı böyle derin bi zaafı var sende bu durumdan rahatsızsın o zaman şöyle bişey yap eyer yakın otruyosanız yaptığın yemekten bi tabak sen götür eşin söylemeden ve eşin sana sana çocuklara sarıldın öptünmü yada her hangi bişey söylediğinde
Sende bozulduğunu söyle sonuçta bende onların yengesiyim ben onları çok seviyorum bende üzülüyorum ama sen böyle yapınca sanki ben onları sevmiyomuşum gibi hissettiriyosun üzülüyorum de

ben esının tavrında bırsey goremedım canım....yanı yegen sevgısı nasıl bırseyy evlat gıbıı..ablamla erkek kardesımm hatta kuzenlerımın kızımı nasıl sevdıgını bır gorsenız..kızımın uzerıne kımse yook..benden cok sevıyorlar onu dusunun yanı...

ki burada hassas bır durum var..yazık huzursuz bır ortamda anne babanın ayrılmasıyla sonuclanmıs evlılıkten meydana gelen 2 cocouk..esının onlara hassas davranması cok normal..yazık yanı vıcdan yapıyor bellı..
esınle mutluysanız o cocukların da huzurlu ortamı gormelerını ıstemesı cok normal...
bence esıne kızma..ha ama soyleyse ayrı ..sızın cocugunuz var esın cocuklarla degıl yegenlerıyle ılgılenıyorr boyle bır durum varsa bu tabıkı yanlıs...

sen sevmek zorunda degılsın tbıkı...eger ozel yasamınıza etkı edecek kadar onlarla yogun sekılde gorusuyorsa da bu rahatsızlıgını esıne guzel bır dılle anlatmalısın..sınırlıyım demıssın bu konuda sınır yapma canım..kendını de ıkıncı planda falan hıssetme..senın yerın ayyrııı onların kı ayrı..ayrıca esın cok sevaba gırıyordur ınsallah..

abısının cocugumu anlamadım orasını...

esinizin yigenlerine bagli olmasi sevmesi guzel bir sey de size de diretmesi israri sacma,herkes cocuk sevecek yada cok fazla sevecek diye bir kural yok.ayrica da empati kurarsam asla ilgi gosterip sevemezdim numaradan bile olsa.ilerde egitimleri vb icin maddi bir butce ayirmasini da istemezdim,sonucta oncelik bizde herkes sonra gelir.esinizle uygun bir dille konusmanizi tavsiye ederim

Allahtan kocalarınız var .
Yahu 3 yaşında bebeği bile kıskananları gördüm burda.
Ve herkese potansiyel aday olarak bakan ve durumu anormal olarak adlandıran arkadaşlarım ayıp yahu .
12 yaşında ki çocuğun neresi anormal .
Sizin akrabalık ilişkilerinizi düşünemiyorum.
Ben kçükken amcama da baba dermişim benim yengem olsanız beni öldürürdünüz demek ki :KK70:
23 yaşındayım amcama ölürüm bugün yanınada gider yatarım .
Bu düşünceler hastalıkllı böyle konuşmayın günah ya.

Konu sahibi arkadaşım eşine baskı yapmaması konusunda istekde bulunabilirsin ama eşinden yeğenlerini sevmemesini isteyemezsin.
İnşallah kıskançlıktan kurtulursunn.

bizde sevgiliyken ben hep derdim ki bunlar bizim çocuğumuz olsun ne güzel dimi derdim. Ama o zamanlar böyle değildi. Evlenince sanki onlara ihanet etmiş gibi tuhaf bir vicdan yapmaya başladı. İyi bir baba olacağına eminim. Ki zaten eşimin dünyada canlı olan herşeye inanılmaz sevgisi vardır. Herkese her canlıya kalbinde büyük sevgi vardır. Ama onlara olan ilgisi belki de bana ayıracağı zamanı onlara ayırması kıskanırıyor beni.

aynı problem aynısı bendede var hatta bana vicdansız bile yazan oldu sen kimseyi takma başına gelmeyen anlamıyo bendeki kız yeğen dudağından öpüyodu eşimi nlr nlr o yüzden erkeklerin yüzde 60 şında var ama onlar reşit olunca nasıl olsa kendi hayatlarına bakıp kocalarımızı adam yerine koymıcaklarki rahat oll hiç umursama onlar geldiğinde müzik dinle odana çekil seslerini duymıcak bi meşgale bul ve dua et emin ol geçicek ve eşini ilerde adam yerine koymayınca eşin sna köpek olcak ama iş işten geççek bu arada diyoya arkadaşlar çocuk onlar diye bazıları çocuk değil ara bozyo neler var neler

kiskanmissin canim olabilir insaniz sonucda sahsen benim yorumum bende kiskanirdim daha dun oglum okullarinda calisan kari koca bir turk teyzeyle amca var teyzenin ogluma karsi asiri sevgisi var daha gecen hafta ogluma benim bile ayni anda alamacagim oyuncak o gitmis tam 5 tane almis oglumda bak sen almiyorsun ama o teyze beni senden daha cok seviyor bana sordu bende bunlari seviyorum dedim oda almis dedi cok kotu oldum sonra yanina yattim askim benim kadar seni hic kimse sevmez sen cansin kansin fln anlattim ama bende kiskandim sanirsam oglumla teyzenin sevgisini bugunde diyorki bana basket topu alacak sen benim oglum ol diyormus ben sana neler alacam resmen cildirdim Sabah Sabah esime bagirdim nasil boyle seyler sokar cocugumun aklina diye sacmalama o teyzeyi bende taniyorumve gecen konustuk olen oglu bizim oglana benziyormus onun tesellisini buluyor bizim oglanda birsey deme oda yarali bir anne dedi :KK43:esinde belki cocuklarin bosluklarini doldurmaya calisiyor anne baba ayri esinin yaptigi guzel ama sevme konusunda sana israr etmesi bosss

Bakma konusunda eşim o dönemlerde "altı üstü bir tabak yemek" diyordu. Ama ben çalışan bir kadınım, eve gelip yorgun argın ayaklarımı uzatacakken o çocukların ihtiyaçarını karşılayamam. Ki annesi var annesi baksın. Neyse o olay kapandı ama o dönemlerden o çocuklara tepkim oluştu. Eşimde böyle onların üstüne düştükçe de kıskançlığın iyice tavan yaptı. Diğer yeğenlerine de aynı ilgiyi sevgiyi gösterir ama onlara karşı kıskançlık duymam. Çünkü onların babası değil amca veya dayısı rolünde.

birşey daha anlatayım. Yeğenlerine hediye tişört aldık. İki tane kız. İkisini de çok beğenerek aldım ben. Neyse hediyeleri vereceğiz bana diyorki eşim .... kendisi seçsin hangisini severse onu alsın diyor. bende kızdım ya bunlar hediye üstelik fiyatlarıda aynı, aynı değerde ve güzellikte tişrtler, neden ona seçme hakkı tanıyorsun. Diğer yeğenin de çocuk. Ona haksızlık yapıyorsun dedim. İşte böyle şeyler sinirlendiriyor beni.

''Yeğenlerine hediye tişört aldık. İki tane kız. İkisini de çok beğenerek aldım ben. Neyse hediyeleri vereceğiz bana diyorki eşim .... kendisi seçsin hangisini severse onu alsın diyor'' ben bu cümleye takıldım açıkçası. eşiniz bu şekilde aslında bu çocuklara kötülük yapıyor bence. çünkü çocuklar bu şekilde her şeyi yapmakta hakları olduklarını, herzaman öncelikli olduklarını , acitasyonu ve şımarıklığı öğrenebiliyorlar. neden böyle düşündüğüme gelince eşimin abisi de çocukları küçükken ayrılmıştı. çocuk babaannesi ve babasıyla yaşıyordu. babası pek ilgilenmiyordu. annesi de öyle. e doğal olarak insan üzülüyor bu duruma ve çok daha fazla şefkat gösteriyor. ama kayınvalidem bu durumu eşiniz gibi bayağı abartmış. diğer torunları bir yana bu torunu bir yana olmuş. annesi babası çocuklarına ( yani diğer torunlarına) ne alırsa aynısını ona da almalarını istemiş ya da kendisi gidip almış.evleri ayrı olduğu halde. hep ilk önce o sevilsin istemiş ve bunu sağlamış. mesela diğer torunlarının dayısı falan geldiğinde o dayıya bile önce bu çocuğu sevdiriyormuş. çocuk ne derse susuyormuş, bir dediğini iki etmiyormuş. ve şuan herkes çocuktan yaka silkiyor. kafasına buyruk, yalanlar söylüyor ve kayınvalideme de hiç saygısı yok. ve en önemlisi insanları nasıl kullanacağını çok iyi biliyor. bunu da küçüklükten beri öğrenmiş bulunuyor ona yapılan davranışlardan dolayı. herşeyin fazlası zarar malesef. inşallah o dengeyi tutturabilirsiniz...

eşinin abartmadığını söylemeyeceğim ama sen daha fazla takmışsın duruma.
eşinin abarttığı yerler tabi hoşgeldin dedin mi sarılsana tarzı senden beklentiye girmesi.
bence eşiniz çok şefkatli biri. eski durumlar da eşinizin onlara karşı şefkatini arttırmış.
sevmek için zorlayın demeyeceğim ama eşinize diyin böyle böyle beni uyardığın ve çocuklara karşı hassas olmam da beklentiye girdiğinde ters tepki oluyo içimde diye. senin için onları seviyorum ben öncelikle bunu unutma zamanla onları benimseyebilirim eğer bu olacaksa.. ben onların ablası gibi hissediyorum bi anne yarısı gibi değil diyin..
inş yeğenleri de eşinizin ve sizin sayenizde altın gibi insanlar olur böyle düşünün..
sizin çocuklarınıza bi abla bi abi gibi yakın olurlar büyüdüklerinde bunları da düşünün..

Merhaba.
Psikolojim o kadar bozukki yanlış davranmaktan korkuyorum. Ben kendimce haklıyım fakat haksız da olabilirim en azından bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum. Farklı bir gözle bakmayı da başarabilirim belki.

Konuya geleyim. Sorun yani benim sorun ettiğim eşimin yeğenleri. Daha doğrusu 2 yeğeni. Çok yeğeni var ama bu ikisine aşırı düşkün hatta babaları olmasına rağmen baba rolüne bürünmüş durumda.
Anne baba ayrı ve çocuklar babaları ile kalıyor arada sırada annelerine gidiyorlar. Eskiden yani çocuklar küçükken anne baba çok kavga ediyorlarmış ve o dönemlerden kalma eşimde o çocuklara karşı hassaslık var. Kısacası sorunlu bir anne babanın çocukları. Ama şu ande ayrı olmalarının dışında sorun yok.
Belki kıskançlık diyeceksiniz ama (ki doğrudur) eşimin kendisini onların babası yerine koymasına sinir oluyorum. Her adımında onlar var. Bir yere gitsek onlarda gelseydi keşke der, çok basit pasta yesek keşke onlarda olsaydı der, eve kola alırım bisküvi alırım hemen onlara verir. Düşünün evde köfte yapıyorum "ya .... da çok sever köfteyi ouda çağıralım mı" der. Sanki evde hiç yemek yemiyor bunlar. Babaanne dede baktığı için hiç bir şeyden mahrum kalmıyorlar. O öyle yaptıkça içimden de gelmiyor açıkcası onlara birşey yapmak. Her neyse yemek içmek konusunda hiç sorun çıkarmıyorum elbette çocuk onlar ve veriyorum da vermesine de birşey demiyorum. Ancak nasıl tarif etsem bilemiyorum sürekli onları düşünmesi sinirlendiriyor beni. Geçende evden çıkarken gördük naber dedim tüm sevecenliğimle, sonra eşim bana diyorki naber diyeceğine bi sarılsaydın diyor. iyide ben sokakta gördüğüm her çocuğa sarılmıyorum ki onlarında diğer çocuklardan hiçbir farkı yok benim gözümde. bebek olsa al kucağına sev ama koca çocuğu da kucağıma alıp sevemem ya.
Yine geçende odamda uyuyorum yeğeni gelmiş, beni sormuş eşimde uyuyor gir yanına yat demiş. Gelmedi tabi allahtan. Bize geldiklerinde hoşgeldin diyorum eğer duymadıysa onların yanında bana çocuklara hoşgeldin dedinmi diyor. Yani sürekli onları sevmem konusunda bana psikolojik baskı yapmasına da tahammülüm yok. O öyle yaptıkça seveceğim varsa da tepki olarak sevemiyorum çocukları.

Ben de aksi ve sinirliyim. Şimdilik sabrediyorum ama ters bir tarafıma denk gelip kötü şeyler söylemek istemiyorum. Bana akıl verin ne yapayım. Kendi kendime Kocabebeğim onlar daha çocuk anne baba ayrı ilgiye sevgiye ihtiyaçları var diyorum, sevaptır sev diyorum ama eşimde böyle yaptıkça içimden gelmiyor. Özellikle kız olanın keşke sen annemle evlenseydin keşke babam sen olsaydın gibi laflarını duyunca iyice sinir olmaya başladım. Eşimi görünce kucağından inmiyor ve bende sinirleniyorum tabi.

Sizce bu sadece benim kıskançlığımdan mı yoksa eşimin onlara olan sevgisi mi aşırı. İşte bu noktada çıkmazdayım. Kıskançlıksa susacağım ama kıskançlık değilse ve eşimin yaptığı normal değilse rahatsızlığımı konuşacağım.

Bir anda aklıma gelenler bunlar. Sormak istediğiniz şeyler olura anlatırım. Sonuçta bu anlattıklarıma göre değerlendiremeyebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum okuduğunuz için.
Merhaba 2013 senesinde acilmis bir konu merak ediyorum sorununuzu duzeltebildinizmi acaba

Özür dilerim ama kıskançlık yapıyosun.. Ben de zannettim bunlar hala oğlu kızı tarzı yeğen.. Benim erkek arkadaşımında 2 tane yeğeni var ve aynı evde yaşıyolar. Dilinde sürekli onlar ve ben bayılıyorum bu duruma :KK16: :KK16: Ondaki çocuk sevgisi çok iyi baba olacağını düşündürüyor bana. Ben hiç çocuk ayrımı yapmam. Sokaktan geçen olsun ya da tanıdığım biri kucağıma alamasamda en azından başını okşarım ki çocuğun gönlünü almak için. Yüzündeki ufacık gülümseyi görmek için. 23 yaşındayım ama 16 yaşındaki çocukları bile severim. Yapı meselesi galiba.
Canım sen evli değilsin ve sana göre herşey su anda baya baya toz pembe . Ben anlıyorum konu sahibini gayet . Eşim de ablasının oğluna çok düşkündü öyle böyle değil.sonra bizim de bir bebeğimiz oldu lakin ablasının sorduğu yok cocugumuzu. Insanlar vefasiz ve nankör.

keşke annem senle ewlenseydi babam sen olsaydın!!! orda dur işte..yuh yahu bukadar da olmazki.bukadar sewgi pıtırcığı olmak ,hatta işin boyutunun annem senle ewlenseydi noktasına gelmesi gerçekten çok sinir bozucu.bence sen haklısın
Teyzemin 3.5 yaşında ki oğlu bana annem sen olsana diyor. Eeee ne var bunda sinir bozucu ?
Dayilarini seviyorlar ve öyle dile getiriyorlar. ONLAR DAHA COCUK. Tepkiniz yersiz

Konu hortlamış....
Olsun.
Silmeyeyim.

Abartmayın..
Eşimin bütün yeğenleri eşime hayrandır elimde yeğenlerine çok düşkündür.
O da der o da olaydı bu da geleydi çağıralım vs.
Bayramda poşet poşet kıyafet yemek abur cubur taşırız.
Ben hiç rahatsız değilim.
Aksine ben seçiyorum kıyafetlerini en güzeli en iyisi olsun diye.
Ben derim giderken çocuklara döner alalım diye
Çocuk yahu çocuk.
Yeğen öz evlat gibidir

Konu 2013'e ait ama yinede içimdeki canavarı çıkartayım....

Benim eşim yeğenlerime konu sahibi gibi davransa net boşarım...

Hemde öyle bir boşarım ki bir daha evlenmeye korkar.

Merhaba.
Psikolojim o kadar bozukki yanlış davranmaktan korkuyorum. Ben kendimce haklıyım fakat haksız da olabilirim en azından bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum. Farklı bir gözle bakmayı da başarabilirim belki.

Konuya geleyim. Sorun yani benim sorun ettiğim eşimin yeğenleri. Daha doğrusu 2 yeğeni. Çok yeğeni var ama bu ikisine aşırı düşkün hatta babaları olmasına rağmen baba rolüne bürünmüş durumda.
Anne baba ayrı ve çocuklar babaları ile kalıyor arada sırada annelerine gidiyorlar. Eskiden yani çocuklar küçükken anne baba çok kavga ediyorlarmış ve o dönemlerden kalma eşimde o çocuklara karşı hassaslık var. Kısacası sorunlu bir anne babanın çocukları. Ama şu ande ayrı olmalarının dışında sorun yok.
Belki kıskançlık diyeceksiniz ama (ki doğrudur) eşimin kendisini onların babası yerine koymasına sinir oluyorum. Her adımında onlar var. Bir yere gitsek onlarda gelseydi keşke der, çok basit pasta yesek keşke onlarda olsaydı der, eve kola alırım bisküvi alırım hemen onlara verir. Düşünün evde köfte yapıyorum "ya .... da çok sever köfteyi ouda çağıralım mı" der. Sanki evde hiç yemek yemiyor bunlar. Babaanne dede baktığı için hiç bir şeyden mahrum kalmıyorlar. O öyle yaptıkça içimden de gelmiyor açıkcası onlara birşey yapmak. Her neyse yemek içmek konusunda hiç sorun çıkarmıyorum elbette çocuk onlar ve veriyorum da vermesine de birşey demiyorum. Ancak nasıl tarif etsem bilemiyorum sürekli onları düşünmesi sinirlendiriyor beni. Geçende evden çıkarken gördük naber dedim tüm sevecenliğimle, sonra eşim bana diyorki naber diyeceğine bi sarılsaydın diyor. iyide ben sokakta gördüğüm her çocuğa sarılmıyorum ki onlarında diğer çocuklardan hiçbir farkı yok benim gözümde. bebek olsa al kucağına sev ama koca çocuğu da kucağıma alıp sevemem ya.
Yine geçende odamda uyuyorum yeğeni gelmiş, beni sormuş eşimde uyuyor gir yanına yat demiş. Gelmedi tabi allahtan. Bize geldiklerinde hoşgeldin diyorum eğer duymadıysa onların yanında bana çocuklara hoşgeldin dedinmi diyor. Yani sürekli onları sevmem konusunda bana psikolojik baskı yapmasına da tahammülüm yok. O öyle yaptıkça seveceğim varsa da tepki olarak sevemiyorum çocukları.

Ben de aksi ve sinirliyim. Şimdilik sabrediyorum ama ters bir tarafıma denk gelip kötü şeyler söylemek istemiyorum. Bana akıl verin ne yapayım. Kendi kendime Kocabebeğim onlar daha çocuk anne baba ayrı ilgiye sevgiye ihtiyaçları var diyorum, sevaptır sev diyorum ama eşimde böyle yaptıkça içimden gelmiyor. Özellikle kız olanın keşke sen annemle evlenseydin keşke babam sen olsaydın gibi laflarını duyunca iyice sinir olmaya başladım. Eşimi görünce kucağından inmiyor ve bende sinirleniyorum tabi.

Sizce bu sadece benim kıskançlığımdan mı yoksa eşimin onlara olan sevgisi mi aşırı. İşte bu noktada çıkmazdayım. Kıskançlıksa susacağım ama kıskançlık değilse ve eşimin yaptığı normal değilse rahatsızlığımı konuşacağım.

Bir anda aklıma gelenler bunlar. Sormak istediğiniz şeyler olura anlatırım. Sonuçta bu anlattıklarıma göre değerlendiremeyebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum okuduğunuz için.
Kim yeğenini sevmez ki. Benim olsa ben de eşin gibi olurdum.
Çocuğun var mı bilmiyorum ama çocuk sahibi olamayan kadınlar ne hikmetse sizin gibi düşünebiliyorlar.
Ben öğretmenim ve 900 öğrenciden hiçbiri benim cocugum olmamasına rağmen ailevi sorunları olan ve sağlık problemi olan çocuklara karşı cok daha hassasim. Ben elalemin çocuklarına boyleysem, bırak da adam yeğenleri ni rahat rahat sevsin.

• Muhteşem
Reactions: csi
Bence çok yanlış düşünüyorsunuz, bende anne ve babası ayrılan çocuklardan biriyim ve sanırsam senin düşüncemde bir yengem olduğu için amcam bize hiç yaklaşamadı sevemedi.

X