Eşim ve tuhaf hali

Tabii ki söyledikleri doğru değil çok kırıcı ve sizde derin yaralar açar. Ama umarım atlatirsiniz bu durumu

İkinizde evden çalıştığınız için sürekli aynı ortamda olmanın getirdiği genel çatırtı hali. Anne kız arasında bile olan bir durum. bir süre en azından ayrı ortamlarda çalışıp birbirinizi özleseniz güzel olurdu ama iş dünyası sonuçta olabilitesi var mı bilemem. Bir süre ne dese hehe tamam peki deyin bari belki hatasını anlar.

Kesinlikle haklısınız ama belki bebek geriyor ve bunu kendine itiraf edemiyor. Eşim çok gerilirdi ben hamileyken kaç defa dedim doğumdan sonra kendine geldi. Doğumdan sonra lohusayken nefes alsa battığı için bu seferde ben darladım.

Belkide.. ama bu ona size bağırma hakkını vermezki hemde sokak ortasında rezil oldum resmen. Yada cahilmişim.. off off gerçekten eski zamanlarımı çok özlüyorum
biraz kaba olacak konuşmam
hamilelik ile birlikte sekteye uğrayan cinsel yaşam da erkekte sinir yapabiliyor
kaba tabirle başına çenesine vurdu derler ya o hesap :)

höt demeyi bileceksiniz yeri geldiğinde şuna bak cahil diyor bide...

2+1 evdeyiz o cok mümkün olmuyor şuan evde baska masa vs olmadığı için ütü masasının üstünde pc öyle çalışıyorum oda salonda takılıyor aynı ortamda olmaktan aşırı rahatsızım. Bebeğim karnımda kıpır kıpır onu cok üzüyormusum gibi hissediyorum

Yani ben de şunu anlamıyorum, hadi kavga ettiniz gitsin o ütü masasında çalışsın yani neden siz? Bu kadar da olmaz. Biz küssek de çıkmam salondan yani o çıksın bana ne

Annesiyle konuşuyor olabilir mi? Size he he diyip ona da sen haklısın mı diyor? Önceki konunuza istinaden yazdım bunu.
Annesi aradı geçen gün oğlunu. Ona söylemiş ben ayıp ettim vs diye ne mutlu hatasını anlamış en azından dedim gelip gitmemizi istiyormuş ben kabul etmedim daha fazla üzülüp hırpalanacak kadar iyi değil ne bedenim ne ruh halim.. yani bilmiyorum baska bir şey dönüyor olabilri mi

Kırdıktan sonra aklı basına gelse ne olacakki hiç unutmuyorum ne yaptığı güzelliklrri nede rezilliklerini şuan en cok desteğe ihtiyacım olan dönemde bunu yapıyor birde gerisi cokta mühim değil

Cinsel hayatımız ben istediğim sürece oluyordu biliyor musunuz kendisinin gelipte reddedildiği olmadı hiç. Gelmeye tenezzül etmedi istemedi uzunca bir süre hatta konuştum sözde düzelttiğini düşünüyor ama kötünün iyisi durumundayız

Yani ben de şunu anlamıyorum, hadi kavga ettiniz gitsin o ütü masasında çalışsın yani neden siz? Bu kadar da olmaz. Biz küssek de çıkmam salondan yani o çıksın bana ne
O gitmiyor salona yanıma geldi çalışmaya ben rahatsız olduğum için kalktım diyorum ya ona göre hiç sorun yok zaten

Özür dileyince ve aynı hareket tekrar edilince özrün anlamı kalmıyor.Yapacak birşey yok .Sokak ortasında bağırmak evde bağırmak dalaşmak.Ayni evde çalışmayıp bu kadar 7 24 beraber olmanızı öneririm.Zor bı ilişki şekli.Siz birşey yapamazsınız kendi çözecek canı isterse

Oda oda kaçmak yerine kendisine saygısızlık yaptığını ve bunu kabul etmeyeceğinizi söyleyin. Gerekirse de hiç konuşmayın. Ne demek bağırmak ya höst. Yalandan bir iki ayılın bayılın çocuk etkileniyor deyin. Tam dayaklıkmış eşiniz... Salona da siz geçin ayrıca, o gitsin ütü masasına.

İlgi göstermeyi kesin.
Asla muhatap olmam kendi gelip insan gibi davranana kadar.

Evet aldığı ciceği çöpe attım zaten. Hiç bir anlamı yok benim için o ciceği ertesi gün daha rahat azarlayabilsin diye almıs demekkii.. mümkün olduğunca uzağım iş bitsin yürüyüşe gideceğim biraz

Söyledimm ama şimdi bir kez daha bunu söylersem kendisi onunla konuşmak istiyorum gibi algılar ve o egoyla bağırmaya devam eder cok net tanıyorum onu sümük gibi davranırsam ancak bir şeylerin ters gittiğini anlar belki .. oda belki yani.

Öyle davranın zaten, hakediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…