Eşim ve özgürlük anlayışı

Mihrimah uye neden psikolojik yardim alsin yav 🤣 ayrica bence uye sorunlu falan degil.

Biz de esimle her seyi birlikte yapariz ama biz ikimiz de bundan buyuk bir keyif aldigigimiz icin boyleyiz. Hic destek almamiz gerektigini dusunmemistik :KK70:
Ya ilk başlarda benim de hoşuma gitmişti ama artık sinir oluyorum hele ki bebekten sonra , tek istediğim arkadaşlarımla kafa dağıtmak 🤐 Eşim de her planı onla yapayım istiyor son dönemlerdeki tartışmalarımız hep bu mesele oldu , daha bugün tane tane anlattım konuştuk, ona göre ben anormalim, çocuktan sonra değiştiğimi söylüyor 🤦‍♀️ aslında bebekle beraber eşim de ilgi isteyince bunaldım, eskiden bu kadar batmazdi bana ...

Bilmiyorum ben derdimi galiba yanlış anlatıyorum eşim benim de evden çıkıp dışarıda zaman geçirmemi istiyor ben yapamıyorum
Ben anladım seni . Esin sende çık diyorsa , çık. Gerçekten kafan dağılır, daha iyi olur . Çık. Keyfine bak .kimse yoksa çocuğunu bebek arabası ile çıkar, gezip dolaş

Ya ilk başlarda benim de hoşuma gitmişti ama artık sinir oluyorum hele ki bebekten sonra , tek istediğim arkadaşlarımla kafa dağıtmak 🤐 Eşim de her planı onla yapayım istiyor son dönemlerdeki tartışmalarımız hep bu mesele oldu , daha bugün tane tane anlattım konuştuk, ona göre ben anormalim, çocuktan sonra değiştiğimi söylüyor 🤦‍♀️ aslında bebekle beraber eşim de ilgi isteyince bunaldım, eskiden bu kadar batmazdi bana ...
Yani bireysel terapi aldığım bir zaman dilimi oldu henüz evli değilken suanda da ihtiyacım olduğunu düşünüyorum çünkü sadece bu konu değil genel anlamda sorunlarin yüzeye çıkmasını veya bedenimizde bi fizyolojik hasara yol açmasını beklemeden psikolojik destek almalıyız diye düşünüyorum bana terapi al diyen hiçbir yorumcuya kızmadım gerçekten. Erken dogum kuvez süreci 7 ay süt sagma enfeksiyon kapmaması için evden çıkmadığım dönem 1 yıldır isimden de uzağım yani hepsi birleşince evet ben de destek almalıyım diye düşünüyorum. Fakat her insanın bir yapısı vardır ya forumdaki yorumlarına denk geldiğim kadarı ile Mihrimah zaten genelde sonuç odaklı birisi anlamaktan paylaşmaktan cok konulari çözüme kavuşturma amacı var çünkü anlıyorum ki mantıklı bir yapısı var :)

X