Eşim ve özgürlük anlayışı

İnanır mısınız ben burc konusunda feci derecede bilgi sahibiyim bu konulara her zaman merakım vardı hatta bilirsiniz evlilikte 7.ev konusunda bile uyumlu çıkmamiza çok mutlu olmuştum ben balık o oglak
Ahhh balık kadınları bu anlamda çok zor , aşırı ilgi seviyorlar , kedi gibi sevilmek her an yoklanmak istiyorlar ve karşınızda bir Oğlak erkeği var , oğlak hiç gelemez böyle şeylere siz ne kadar duygusal iseniz eşiniz de bir o kadar duygudan yoksun ...

Normal olan bu, evlendi diye kimse bireyselliğinden vazgeçmesin. Ben de evliyim ama haftanın bir iki günü bazen tek bazen arkadaşlarımla plan yaparım. Eşimde yapar. Evlilikte sürekli eşle berabersiniz zaten . Şöyle düşünün bekarken anne baba ile yaşarken her şeyi onlarla mı yapıyordunuz hayır ! Aynı şekilde evlendikten sonra eşiniz de aileniz oluyor. Onunla vakit geçirmek ayrı ama mutlaka bireysel olarak da sosyalleşilmeli

Kişisel alan diye yırtınan adam birden gelip özür diledi yani Yetmedi "kişisel alanım senden önemli değil" de dedi Peki, inşallah.

Eşler birbirine alan tanımalı bence ya. Bende iş arkadaşlarımla en az haftada bir kez ya kahveye ya yemeğe çıkarız bu bize psikolojik olarak iyi geliyor. Eşimle zaten sürekli beraberiz bir yerden sonra sıkıyor bu onu sevmediğim anlamına gelmiyor. Evde de sürekli dipdibe olmakta geriyor beni mesela bi kitap kahve film izleme alanım olmalı. Yoksa gergin sinirli oluyoruz.

Tesekkur ederim. Evet fikir almak için zaten bu konuyu yazdım siz de gerçekten katkıda bulundunuz Tesekkur ederim

Eşimin yükselen yengeç benim yükselen oğlak gerçekten farklı enerji var bu anlamda . İlginç şekilde iş hayatında çok net ve katı ilişkiler anlamında ise böyleyim

Kişisel alan diye yırtınan adam birden gelip özür diledi yani Yetmedi "kişisel alanım senden önemli değil" de dedi Peki, inşallah.
Cumartesiden beri aramiz bozuk olduğu için ben de dün ve bugün akşamları dışarı çıktığımdan anladi galiba üzgün olduğumu bir de bana kızıp yapıştın bana demişti çok ağladım bu sözüne . Ben seni tanıyorum kişisel alan deyince sen seni bırakıp gideceğimi falan sanıyorsun dedi özür dilerim öyle şeyler söylediğim için dedi ben de dedim ki bundan sonra haftaicleri akşamları ayrı ayrı plan yapalım mesela ben tiyatroya bilet alacağım dedim genelde salı akşamları oluyor şehir merkezinde tamam dedi çok güzel dedi

Kusura bakmayın ama sorun sizde tıpkı eşim gibisiniz o da yapışık ikiz gibi gezmek istiyor hep , gerçekten bu çok yorucu, eşiniz çok haklı lütfen psikolojik yardım alın...
Eşiniz sizi bu kadar yaninda isteyince ne hissediyorsunuz yani bana hislerinizi tarif ederseniz ben de eşimi anlayabilirim bir de ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz nasıl cozuyorsunuz sizde de bebek var diye biliyorum galiba 8 aylikti

Tiyatro çok güzel bir etkinlik olur sizin için. Çok iyi düşünmüşsünüz mutlaka yapın bunu kendiniz için en çok da

Eşiniz sizi bu kadar yaninda isteyince ne hissediyorsunuz yani bana hislerinizi tarif ederseniz ben de eşimi anlayabilirim bir de ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz nasıl cozuyorsunuz sizde de bebek var diye biliyorum galiba 8 aylikti
Eşim sürekli bana yapışınca özlemiyorum, bıkıyorum, bekarlığımı özlerken buluyorum kendimi , sürekli benimle yapmak istiyor herşeyi, eşim öğretmen okullar acildi diye resmen seviniyorum, çocuğu okula başlamış veli sevinci var üzerimde kendisi ile konuşuyorum bu konuyu tamam git ne yaparsan yap diyor ama bir bakıyorum yine bir plan yapmış bana sormadan, bunun dışında anlayışlı, ev işlerine yardım eder , sevgisini hissettirir lakin sürekli bana yapışması beni sinirlendiriyor, artık onu dinlemeyip kendi bildiğimi okuyorum...

Anladim demekki benim koca da böyle hissediyor aaasdfwq ben de öğretmenim bakın bu da benzerlik

Kusura bakmayın ama sorun sizde tıpkı eşim gibisiniz o da yapışık ikiz gibi gezmek istiyor hep , gerçekten bu çok yorucu, eşiniz çok haklı lütfen psikolojik yardım alın...

Mihrimah uye neden psikolojik yardim alsin yav ayrica bence uye sorunlu falan degil.

Biz de esimle her seyi birlikte yapariz ama biz ikimiz de bundan buyuk bir keyif aldigigimiz icin boyleyiz. Hic destek almamiz gerektigini dusunmemistik

Mihrimah uye neden psikolojik yardim alsin yav ayrica bence uye sorunlu falan degil.

Biz de esimle her seyi birlikte yapariz ama biz ikimiz de bundan buyuk bir keyif aldigigimiz icin boyleyiz. Hic destek almamiz gerektigini dusunmemistik
İki taraf da keyif alıyorsa sorun yok. Bir taraf boğuluyorsa o noktada destek lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…