Eşim ve eski eşi

Yeni eşi alan eski eşiyle hiç görüşmüyor

Oğlunuz kaç yaşında

Ah daha çok küçükmüş. Benimki de 11 yaşında her babaya gittiğinde geri gelmezse diye korkuyorum bende ikinci evliliğimi yaptım. Büyüdükçe babaya yaklaşır mı sanmıyorum ama bu korku hep var.
Benim ki 2 yaşında idi bosandigimizda büyüdükçe babaya yaklaştı çünkü baba pahalı oyuncaklar Ka vicdanıni rahatlatıyordu
Ben bekarken çok zor geçiniyordum her istediğini yapamıyor idim malesef

Benim ki 2 yaşında idi bosandigimizda büyüdükçe babaya yaklaştı çünkü baba pahalı oyuncaklar Ka vicdanıni rahatlatıyordu
Ben bekarken çok zor geçiniyordum her istediğini yapamıyor idim malesef
Biz de boşandığımızda 2 yaşındaydı. Ay çok zor ya böyle haklı olup birde haksızlığa uğramak.

Ah daha çok küçükmüş. Benimki de 11 yaşında her babaya gittiğinde geri gelmezse diye korkuyorum bende ikinci evliliğimi yaptım. Büyüdükçe babaya yaklaşır mı sanmıyorum ama bu korku hep var.
Babaanne baba çocuğu yanlış yönlendirmediği sürece vazgeçmez korkmayın

Şu mesaja beğenmedim atanlar niye beğenmedim atmışlar anlayamadım kadın yüzde yüz haklı adam iki tarafa birden bakamayacaksa evlenmeyecekti önceliği şuan nikahlı olduğu çekirdek ailesi olmalı kendi evinde kurbanı kesip eski eş ve çocuğuna her halükarda kurbanın yarısını götürebilir ayrıca kurban kesmek nedir pes yani

Babaanne baba çocuğu yanlış yönlendirmediği sürece vazgeçmez korkmayın
Baba da evli. Babaanne hala benim arkamdan üzülüyor adım gibi eminim. Bazen oğluma ulaşmadığında beni arıyor konuşuyoruz. Kızım derken bi kızım daha çıkıyor ağzından. Çünkü oğlu suçlu aldattı,çocuğuna bakmadı. Biz jiboşandıktan 2 sene sonra da kansere yakalandı babası. Oğlumu almayı istedi ama kendisi asla bakamazdı babaanneye baktıracaktı. Babaannesi de yanaşmadı. Dava açsaydı uğraşacaktık yani. Allahtan alma taraftarı değiller almazlar biraz da o k.ç yok onlarda açıkcası. Oğlum şimdi babasında tatilde. Hareletlerinde en ufak değişme var mı diye kontrol ediyorum biraz farklılık görsem direkt gidip alıcam ordan.

Güvenme derim çok benimki de köpek gibi pişman bana demiyor ama çiçeğin kıymetini bilemedik vs diyormuş orada burada ama hala benimle uğraşmaya devam ediyor neymiş ben evlenmişim evlenmeyecekmisim oğlum varken iyide senin oğlun aldattı be kadın
İşte oğlu pişman olur geri döner miş vs vs

Benimkiler 3 4 yıl almadı hiç aysa yılda bir gördüler sonra çocuk kıymete bindi ben evleneceğim deyince

Aynen böyle düşündüm ben de konuyu okuyunca adam iki kadını birden hayatında tutmaya çalışıyor eski eş kurban getirse kapıya resmen umut bağlar insan dönecek mi diye

Genelde öyle olur bu işler zaten. Boşanan kadın bidaha evlenemez sanki. Annelik yapar ama eşlik yapamaz diye bi kural var da biz bilmiyoruz sanırım.
Her gün gözyaşı döküyorum evladım için bide yalan yanlış anlatmışlar işte babanı bu adam için bıraktı vs diye çünkü kadının nikahi hemen kiyilmadi ben uzattım davayı nikâh kıyılmasın diye çok canım yanmıştı çünkü şimdi saçmalamışsin diyorum kendi kendime
Canımı ben daha dava yi yeni açtığım dönem o kadına düğün yapması yakmıştı resmiyette evli iken
Oğluma babası ile ayrıldığımız zamanı tarihi eşimi tanıdığım tarihi tek tek anlattım ama anladımi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…