Eşim ve eski eşi

Bunu göre göre sizde ona kıyafet almayabilirsiniz. Herhalde abinizle eski eşi ayrilar. Sana almaya gelmedik deyip çocuğu siz alışverişe çıkarabilirsiniz . Bu da bir xozum eğer bir taraf bunu kullanıyorsa ve verdiğiniz para çocuğun yararına kullanılmiyorsa babası kendi okula yazdırır kendi alisverisi yaptırır .
Yeni eşi alan eski eşiyle hiç görüşmüyor

Anneyle de babayla da kopuk bir ilişkisi var hep dua ediyorum hem kendi evladıma hem yeğenime
Abim evlenene kadar ilgili idi ama evlenince tamamen kadına yöneldi.kadin hemen hamile kaldı arka arkaya doğum yaptı bayramlarda bile zar zor görüyoruz

Benim oğlum da ilk babayla kopuktu ama neyse ki küçüktü hatırlamıyor bende hiç bahsetmedim olaylardan şimdi beni suçluyor ama olsun yeniden evlendim diye ( babaannesi oğluma mevzuları farklı anlatmış)
Sadece oğluma oğlum biz babanla benim yüzümden değil baban beni aldattı diye boşandık ve ben çok uzun zaman sonra evlendim dedim ikna oldu mu olmadı mı bilemiyorum malesef ben evlenince çocuğu kendi taraflarına çektiler sırf evlilikten vazgeçeyim önceki gibi ben çalışıp çocuğu büyüteyim onlarsa istedikleri zaman alabilsinler diye (eşim çocuğu almayin nafakasini verin mahkemenin belirlediği günlerde görün dedi babaannesi yok öyle dünya benim oğlum kazanacak siz yiyeceksiniz öyle mi dedi Eşim ben karışmıyorum o zaman dedi mahkeme de oğlumun başka bir adamla yaşamasını istemiyorum çocuk benle yaşayacak odası bile hazır dedi benim maddi gelirim vs de olmayınca çocukta babamı isterim deyince gitti elimden Ogün bugündür hep ağlıyorum oğlumla irtibatimi hiç kesmedim hafta sonları bende telefonda da görüşüyorum ama benim imtihanim da bu galiba ne yapsam beceremedim) ama o kadar zorlanıyordum ki ailem destekci değildi aldığım para yetmiyordu ve nafakayı bile zar zor veriyordu eksik veriyordu
Ailemle yaşadığım bir sorun üzerine evlilik kararı aldım yani yoksa mecbur kalmasa idim kolay kolay evlenmezdim biraz büyüyene kadar

Şimdi de çocuğu bana karşı dolduruyorlar boşan diyor oğlum sürekli çünkü aldıklarına pişman oldular
Oğluma boşansam benimle yaşayacak mısın şartların değişecek dedim hayır ben gayet mutluyum hafta sonları gelirim o kadar dedi
Eşimi seviyorum boşanmak istemiyorum ama o kadar çok zorlanıyorum ki

Oğlunuz kaç yaşında

Ah daha çok küçükmüş. Benimki de 11 yaşında her babaya gittiğinde geri gelmezse diye korkuyorum bende ikinci evliliğimi yaptım. Büyüdükçe babaya yaklaşır mı sanmıyorum ama bu korku hep var.
Benim ki 2 yaşında idi bosandigimizda büyüdükçe babaya yaklaştı çünkü baba pahalı oyuncaklar Ka vicdanıni rahatlatıyordu
Ben bekarken çok zor geçiniyordum her istediğini yapamıyor idim malesef

Benim ki 2 yaşında idi bosandigimizda büyüdükçe babaya yaklaştı çünkü baba pahalı oyuncaklar Ka vicdanıni rahatlatıyordu
Ben bekarken çok zor geçiniyordum her istediğini yapamıyor idim malesef
Biz de boşandığımızda 2 yaşındaydı. Ay çok zor ya böyle haklı olup birde haksızlığa uğramak.

Ah daha çok küçükmüş. Benimki de 11 yaşında her babaya gittiğinde geri gelmezse diye korkuyorum bende ikinci evliliğimi yaptım. Büyüdükçe babaya yaklaşır mı sanmıyorum ama bu korku hep var.
Babaanne baba çocuğu yanlış yönlendirmediği sürece vazgeçmez korkmayın

O çocuk yüzünden ben kendi çocuğuma oda yapamadım. İkna ettim kendi kızıma oda yapmaya, bu seferde param yok olunca alırız diye beni oyaladı oğluna kurban kesmeye gelince parası var ama zoruma giden çok şey var o kadar pişmanım ki
Şu mesaja beğenmedim atanlar niye beğenmedim atmışlar anlayamadım kadın yüzde yüz haklı adam iki tarafa birden bakamayacaksa evlenmeyecekti önceliği şuan nikahlı olduğu çekirdek ailesi olmalı kendi evinde kurbanı kesip eski eş ve çocuğuna her halükarda kurbanın yarısını götürebilir ayrıca kurban kesmek nedir pes yani

Babaanne baba çocuğu yanlış yönlendirmediği sürece vazgeçmez korkmayın
Baba da evli. Babaanne hala benim arkamdan üzülüyor adım gibi eminim. Bazen oğluma ulaşmadığında beni arıyor konuşuyoruz. Kızım derken bi kızım daha çıkıyor ağzından. Çünkü oğlu suçlu aldattı,çocuğuna bakmadı. Biz jiboşandıktan 2 sene sonra da kansere yakalandı babası. Oğlumu almayı istedi ama kendisi asla bakamazdı babaanneye baktıracaktı. Babaannesi de yanaşmadı. Dava açsaydı uğraşacaktık yani. Allahtan alma taraftarı değiller almazlar biraz da o k.ç yok onlarda açıkcası. Oğlum şimdi babasında tatilde. Hareletlerinde en ufak değişme var mı diye kontrol ediyorum biraz farklılık görsem direkt gidip alıcam ordan.

Baba da evli. Babaanne hala benim arkamdan üzülüyor adım gibi eminim. Bazen oğluma ulaşmadığında beni arıyor konuşuyoruz. Kızım derken bi kızım daha çıkıyor ağzından. Çünkü oğlu suçlu aldattı,çocuğuna bakmadı. Biz jiboşandıktan 2 sene sonra da kansere yakalandı babası. Oğlumu almayı istedi ama kendisi asla bakamazdı babaanneye baktıracaktı. Babaannesi de yanaşmadı. Dava açsaydı uğraşacaktık yani. Allahtan alma taraftarı değiller almazlar biraz da o k.ç yok onlarda açıkcası. Oğlum şimdi babasında tatilde. Hareletlerinde en ufak değişme var mı diye kontrol ediyorum biraz farklılık görsem direkt gidip alıcam ordan.
Güvenme derim çok benimki de köpek gibi pişman bana demiyor ama çiçeğin kıymetini bilemedik vs diyormuş orada burada ama hala benimle uğraşmaya devam ediyor neymiş ben evlenmişim evlenmeyecekmisim oğlum varken iyide senin oğlun aldattı be kadın
İşte oğlu pişman olur geri döner miş vs vs

Benimkiler 3 4 yıl almadı hiç aysa yılda bir gördüler sonra çocuk kıymete bindi ben evleneceğim deyince

Kızlar konu sahibi malesef birazcık şüphesinde haklı.

Bizim iş yerinde bi kadın vardı 1 çocuğuyla boşanmıştı, eski kocası bunları her sene tatiline kadar ayarlıyordu. E haliyle bu kadının da ex kocasına karşı umudu oluyordu. Hatta eve erzak getirince yatıyorlarmış fln.

Uzun süre hayatıma birini alamadım onun döneceğini sandım dedi.

Tamam çocuğudur tabiki bakacak nafaka verecek ama eskisi kadar ilgili davranıyorsa erkeklere çok güvenmemek gerekiyor bedava bir şey yapmıyorlar genelde.

İkinci örnek bi tanıdık eski karısının sigarasına kadar alıyormuş ve tabi onlarda birlikte oluyorlarmış.

Eski karıya gereğinden çok fedakarlığı erkekler o kadını hayatlarında tutmak için adeta 2 eşli olmak için yapıyorlar.

Konu sahibi boşanmalı yardımları kesmesi de olmaz ortada çocuk var
Aynen böyle düşündüm ben de konuyu okuyunca adam iki kadını birden hayatında tutmaya çalışıyor eski eş kurban getirse kapıya resmen umut bağlar insan dönecek mi diye

Genelde öyle olur bu işler zaten. Boşanan kadın bidaha evlenemez sanki. Annelik yapar ama eşlik yapamaz diye bi kural var da biz bilmiyoruz sanırım.
Her gün gözyaşı döküyorum evladım için bide yalan yanlış anlatmışlar işte babanı bu adam için bıraktı vs diye çünkü kadının nikahi hemen kiyilmadi ben uzattım davayı nikâh kıyılmasın diye çok canım yanmıştı çünkü şimdi saçmalamışsin diyorum kendi kendime
Canımı ben daha dava yi yeni açtığım dönem o kadına düğün yapması yakmıştı resmiyette evli iken
Oğluma babası ile ayrıldığımız zamanı tarihi eşimi tanıdığım tarihi tek tek anlattım ama anladımi bilmiyorum

X