Eşim ve ben...

ufacık birsey yüzünden tartışmışsınzı canım ya takma boşver canım kafana bak bebişinde etkılenir.tebrik ederim canım.
ben olsam o an napardım bilmiyorum o ankı ruh halıme ya selam verirdim yada vermezdim.ama eşinde çok tepki göstermiş bu konudan dolayı evden çıkıp gitmesi gerekmez.
inş en kısa zamanda halolur canım ama sakınleşmeye çalış bebişin var artık karnında dikkat et tatlım kendine...:nazar:

cnm aslında yapman gereken tam tersi eşinin yanaklarına kocaman bir öpücük kondurmak olacaktı.ortayada şöyle neşeli bir merhabalar attınmı.bak o zaman senmi sinir oluyorsun başkalarımı.evlilik bazen tam bir sinir savaşına dönüşebilir.gerçi çok hassas olman normal.ancak az önce söylediğim her şartta her koşulda geçerli.çelik gibi sinirlere sahip olmak lazım.özelliklede senin kocanın tarzındaki beylerle mücadele bunu gerektirir.dişlerini sıkıp anı kurtarıcaksın.sonra yuvasını yapmak istersen başka şeylerden çıkarır.alırsın hıncını.çok ayıp etmiş orasıda ayrıÇok üzgünüm çoook

ya başkasına inat olsun die kocasına o anda gerktiğinden fazla ilgi göstermeside çok garip olurdu die düşünüyorum .eski bir kız arkadaş için değermi.bence o daha çok sinir olmuştur bence iyi yapmışsın ..selam vermemekle.catlasın cadı bir iyice:)

üzülmenin sırası değil şekerim.. evladının,kuzucugunun gelecegini ögrendin ya.. mutlu olma zamanı....nasılsa tıpış tıpış gelicek.. selam vermedigin de iyi olmuuşş ohhh...

her ne olursa olsun sen bu güzel günün keyfini çıkar bebeğinle en güzel zamanlarını yaşa. eşin elbet pişman olup hatasını anlayacaktır. eski kız arkadaşına selam vermek zorunda değilsin canın isterse verir istemezse vermezsin. ama eşinle mutlu olduğunu her fırsatta ona gösterebilirsin. buda bir çeşit tepkidir. bebişinle sna çok mutlu günler diliyorum.

ayol ben olsam şöyle yapardım
kıza sinir mi oluyorum ,onun yanında sarılırdım kocama ,o anda da söyleyiveriridim hamile olduğumu...herkese duyuyurdum orada...o da duyardı..o zaman gör sen çatlamayı patlamayı.))
keşke öyle yapa idin

ben olsam kocamın koluna girer şeytani bi gülümsemeyle slm verirdimmmmşakkıdı
snrada hamile olduğumu sölerdimmm:nazar:

Son düzenleme:
Enteresan, kime selam verip kime vermeyeceğine niye karışıyorsa, senin eski erkek arkadaşna selam veriyormu acaba, yoksa böyle bir durum sor bakalım verirmiydi.

buarada müthiş entrikacılar varkaydirigubbakcemile3, yok şeytani bir gülümseme, yok nispet yaparcasına sarılma:roflol:
dizi izliyorum sanki. Özellik şeytani gülümseme resmen gözümde canlandı:roflol:

Son düzenleme:
kıyamam sana
duygu sömürüsü yönetemini kullan bence
konuşmaktan anlamıyor demekki

yani bu kadar güzel bir haber almışsınız kafanızı bununla meşgul edip mutlu olmak varken eşinizin bu yaptıgıda gerip yani:nazar: aman üzülmeyin olur evlilikte böyle şeyler..:lepi:

cnm bu senin en mutlu günün öncelikle tebrik ederim.. tüm yorumları okudum seninle ilgili bir çok arkadaşa katıldım bende kendi içimde ama yinelemek isterim..
sen artık onun eşisin ve diğer kadın arrtık çok eski.. hemde sen artık o adamın çocuğunu taşıyorsun.. elbette genel bir slm verebilirdin ortaya o üstüne alır yada almaz sm verirken ona bakmazsan zaten kendine verilmediğini anlardı.. böyle surat asıp yanlarından geçerek durumu tam olarak anlamayanlar hakkında kaba olduğunu düşünebilirler eşin bu yüzden sinirlenmiş olabilir... ve bence niye mutluluğunu öyle biri için bozasınki cnm... ben olsam içeri gülerek girerdim ama asla kıza şeytani bakışlar atma kızı kışkırtma derim anlattığın kadarıyla kız pekde normal biri değil cnm. sen eşinle aranı düzeltki eşin görsün diğer kızdan neden vazgeçtiğini anlasın ve onunla beraber arkadaşlarınızla ne kadar hanım bir kadınla evendiğini düşündür insanlara saçma kaprislee girme tatlım zaten istese eşin onunla evlenirdi gülüm.. hiç üzme tatlı canınıda bebişinide... sen bu anın tadını çıkar hadi bakalım

yaw su erkek milletini anlamak ne kadar :uhm:
sunları alırken bide kullanma kitapçığı verselerdi cok iyi olurdu :nazar:

canım sıkma canını elbet hatasını anlıcaktık
bu arada tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın insallah bebişini a.s.

Allah bebeğini kucağına almak nasip etsin sağlıkla
Zamanla çözülür umarım sorunlar...
Allah size ve bebğinize sağlık versin analı babalı büyüsün inşallah

erkek:dengesizlik abides:kahve::kahve::kahve::roflol::roflol::roflol:YANLIŞSA SÖYLEYİNN DENGESİZLERRRRRRR 2+2:4a.s:roflol::roflol::roflol::

sein eski erkek arkadaşın olsaydı o slm verecek miydi,boynun da sarılsaydın da tam olsaydı bari.slm versen ne vermesen ne,bunun için seni kırmaya değer mi

en güzel gününüzde nasıl böyle birşey yapabiliyor ya...canınız kimse istiyorsa ona selam verin ..içinzden gelmeyen hiç bir şeyi hiçkimse için yapmak zorunda değilsiniz...öyle yapmayı uygun görmüşsünüz , bir kere sormuş cevabını almış daha uzatıyorsa siz bence sakinleşince ikinizde sizi çok kırdığını ,başkasına nasıl davranacağınız konusunda azarlanmanın hiç adil olmadığını aynı durumda kendisi olsa bu şekilde tepki vermiyeceğinizi hatırlatın....ve hamileliğinizin tadını çıkarın ...Allah bağışlasınn bu haber en güzel haber , kimse için üzülmeyin bebişiniz herşeyin farkında....

merhabalar ,aranıza yeni katıldım arkadaşlarr......tebrik ederm bu arada canım.nolursa olsn kapı açmamak çözüm deil.durumları aksine büyütür.konuşmayı dene.kırgın oldugunu çok incindiniii belirtt.

ewet olmaz mı ewleneli 5 ay oldu üstelik kızda evli biz evlendikten 1 hafta sonra oda evlendi ama ilk evlendiğimiz zamanlarda o kızın eşime yaklaşmaya çalıştığını biliyorum. arkadaşları bizdeydi eşimin.. ben mutfağa gitmiştim konuşuyolardı kendi aralarında sesleri geliyodu eşim de şikayetçiydi kız iyice yapıştı bilemiyorum ne yapcam demişti. ama ben hiç bozuntuya vermedim duymamış gibi yaptım olay çıkartmadım bugün selam vermedim diye kıyameti kopardı inanamıyorum..

Kusura bakma ama sende böyle bir olaya cevap vermeyip duymamış gibi yaparsan , eşinde selam vermeni ister tabii,bir dahaki sefere konuşmanı istemezse iyidir . Duyduğun yerde tepkini verseydin eğer bugün bu olay olduğunda ,eşin sana açıklama yapıyor olurdu o kızın yanında neden durduğuna dair ..

canım iş arkadaşlarına şöle genel bir merhaba deseydin gördüğünde,kıza slm vermiş gibi de olmazdın, vermemiş gibi de olmazdın, bence eşin kıza selam vermediğin için değil iş arkadaşlarına genel olarak selam vermediğine kızmış.spesifik olarak kızla ilgisi yok bence :nazar:

X