eşim şuan hapiste ve ben kendimi çok eksik hissediyorum

bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu

bu ne perhiz,bu ne lahana turşusu

ne dememi bekliyordunuz,önceki konuyu açan sizsiniz,,aklıma getirende,,ben onun içerde olmasına üzülüyorum,haketmedi,ama deselerdiki şu sonki olayda seni üzdüğü için attık içeri oh olsun derdim,ama değil anlamıyosunuz diğimi hala

sen eşinden ikinci kere aynı durumu görmemiş olabilirsin ama herkes senin kadar şanslı olmuyo maalesef

daha geçen gün kadının biri eşinden gördüğü şiddetten dolayı komşuya kaçıp saklandı ve hakkınızı helal edin ben ölüyorum galiba deyip

maalesef ki vefat etti

işte bunların önüne geçilmesi için söylüyorum keşke herkes şikayetçi olabilme cesaretini gösterse de her şikayetçi olunan kişiye

3 ay 5 ay artık her ne ise cezası verilse ve bunlar hiç yaşanmasa

olayın üstünden çok geçti diyosun haklısın ama bu da maalesef ki türkiyenin geciken adalet sisteminin bir parçası

Kor olur badem gozlu olur

Maalesef o nun noktali olanı tel de yok anladınız siz onu

Şimdi bacım sen hem adamı hirpaladin hirpaladin ofkeni alamadın hem de vicdan muharebesine girdin
Olayın hukuksal yonu hakkında hiç bilgim yok uzgunum
Ama Cocuklara bu konuyu açıklamak zor olsa gerek

Ne diyeyim Allah yardım etsin

1-önceki konuyu açan ben değilim

2- biri sormuştu ona eski konularına bakarsa anlayabileceğini söyledim

3- gerçekten kafam karıştığı için alıntılayıp sordum

haklısın hayatım o konuda bende hemfikirim,ama daha dün bi arkadaşın dediği kafama dank dedi,olayı anlatınca ona,'' nasıl

iş bu,türkiyede sırf eşinden dayak yediği için şikayet eden kadınları eşleri nasıl şikayet edersin beni diyip öldürüyolar,sizse barışmışsınız çocuklarınız olmuş

ve aradan 4yıl geçmiş,ve şiddet olmamış,ama adaletin şimdi ancak aklına gelmiş tutuklamak,ya eşin seni sırf şikayet ettin diye öldürseydi,4yıl

bekliyceklermiydi onu cezalandırmak için,neden aynı yıl içinde cezası verilmedi''işte bu konuda okadar haklıki,şimdi diyelimki eşim 5ay yattı ve çıktı geldi

beni öldürdü sırf senin yüzünden işim gitti sicilim gitti,veya rezil oldum herkeze gibisinden,,nolucak adalet kime hesap vericek ben bunu

anlamıyorum(bunu kendimden ötürü söylemiyorum) herkezin başına gelebilir bu,benim eşim beni öldürcek kadar kafayı yemiş sinirli biri değil,rezilliktir hapse düştüm diye beni öldürcek değil,ama nice adamlar var sırf şikayet etti diye öldürülen,bide hapse girse tamm çıkınca kadın ölü,kim vercek bunun hesabını kim

çocuklar henüz anlıycak yaşta değiller 3-2yaşındalar,sadece babayı sorduklarında gelicek diyorum napiyim

Son düzenleme:

dediğm gibi maalesef oturmamış bir adalet sistemi var

gönül ister ki böyle şeyler hiç olmasın

Allah eşinizi size ve yavrularınızın başına döndürmeyi vesile kılsın inşallah ne diyeyim

1-önceki konuyu açan ben değilim

2- biri sormuştu ona eski konularına bakarsa anlayabileceğini söyledim

3- gerçekten kafam karıştığı için alıntılayıp sordum
afedersin ozaman canım(

yarın avukatlık bürolarına gidip ücretsiz bilgi alabilirsin

yarın burdaki savcıya gidip tekrar sorucam,bakalım dediğinin arkasında durucakmı yoksa banane çıkamaz içerdenmi diycek:26zaman gidicez avukata,fakat ücretsiz bilgi verdiklerini bilmiyodum,danışma bile ücretli diyolardı:26:

neyse önemli değil

yani yıllar önce bi tanıdığım bi konu hakkında gidip ücretsiz konuşup akıl danışmıştı ordan biliyorum

Allah sabır versin işte zamanında bir şeye karar verirken iyice düşünmek gerek de çok saçma yıllar sonra tekrar gündeme gelmesi.

Aklıma Alemin Kralı dizisindeki Nihale geldi hani dövüşmekten zevk alıyor ya karı-koca

Son düzenleme:
konunuzu okuyunca bişeyler yazasım geldi
ama kusura bakmayın size değil sisteme

canım Türkiyem'de adalet keşke büyük suçlar işleyenlere(siyasi içerik olmasın diye açmıyorum),tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyenlerede işlese,onlarında davaları ne kadar geçerse geçsin temyizden dönebilse ve cezaları kesinleşse de bizde gerçekten adalet var diyebilsek

Çok geçmiş olsun, olurda bu konunuzu bir avukat okuyupta yardımcı olmak isterse diye daha açıklayıcı yazabilir misiniz?

2008'de eşiniz hakkında açılan kamu davasında hakimin kararı tam olarak neydi?
5 ay hapis cezası verdi, erteledi, suçun tekrarı halinde verilen ceza infaz edilir, temyiz yolu açık mı dedi?

Siz temyiz etmişsiniz, temyiz sonucu size gelen celpte tam olarak ne yazıyordu?

Gercekten üzüldüm. Umarim cabucak kavusursun esine.

Bi de neden zaten sorunu olan üstüne gitmeyi bu kadar seviyoruz anlamiyorum. Yani zaten derdi kendine yeter, bi care gelip bizden yardim istiyo, daha fazla üzmek cok mantiksiz. Empati yapalim biraz lütfen.

Hiçbir insan sevdiği kadını bıçaklamaz. Azmettirme, 1 e 10 tokat falan hikaye. Kendini kandırma.

Ki o 5 ay para cezasına cevrilirdi.

Bu ne bicim yargi, bu ne bicim adalet?
4 sene sonra adam iceriye atiliyor, yani bu arada kadin ölse ölebilir, hadi bu bayandaki gibi baristilar arkasindan 4 sene sonra hapise aliniyor.
Utanc verici bir durum.
Nasil cözülemiyor, nasil derhal kadina siddet gösteren adam cezalandirilmiyor anlamadim.

Acaba yinede bunami sükür bari 4-5 sene sonrada olsa cezasini görüyormu neticede su adamlarmi desek, eskiden buda yoktu. öldüren öldürene, bicaklayan bicaklayana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…