Eşim kpss çalışmama izin vermiyor

Ne çocuğu, ne terapisti bacım. Yol yakınken boşan. Seninki evlilik değil zindan hayatı

Böyle adamlar üremesin artık ya , soyları tükensin , kızlarımız neden kendi değerini bilmiyor, insan sinirleniyor böyle konuları okuyunca ...
Böyle adamlar daha da üreyecek gibi Mihrimah baksana.
Ennn tahammül edemediğim şey. Başkası için başörtüsü takmak nedir,markete dahi gidememek nedir.Tüm bu zorbalığın içinde hamile kalmaya çalışıyor bir de.
Bazı çocuklar gerçekten çok şanssız

Ben direkt bir avukata gidip ordan da adliyeye gitmeni öneririm. Ben olsam böyle bir kocam olsa insan içine çıkmaya utanırdım. İzin almak nedir? 5 yaşında çocuk musun? Hayır daha kendi istediklerini yapamıyorsun bir de zorla çocuk yapmaya çalışıyorsun. Neden?

Çocuğu kendim için istiyorum bosanırsam bir daha asla evlenmem çocuğuma bakarım . Çocuk olursa belki eşim beni salar bu kadar sıkmaz yine devm nederse çocuğumu alır gider bi hayat kurarım
Çocuğun olunca hiç gidemezsin, çocuk sahibi birisi olarak söylüyorum. Hele kızın olursa 10'lu yaşlarında başlayacak çocuğa eziyete. Çocuk çocukluğunu bilmeyecek. Şunu yapma, bunu giyme darlayacak. Muhtmelen kapatacak onu da, belki okutmayacak. Yazık günah.

Allah var o kadar mağara adamı değil :) kendi istedi tip bebek iyi yönleri de var yok değil olmasa sorun bile değil seviyor yani bir başka göz sana değsin istemiyorum diyor asırı kıskanc
Bu tiplerin gözleri hep başkalarının namusunda olduğu için sürekli eşlerini kardeşlerini kızlarını kısıtlayarak koruduklarını sanıyorlar

Aldatacagınu sanmam ev delisi evden işe bi yere gittiği yok Allah'tan işe gidiyor da kafamı dinliyorum :) ya ne bilim boşanmak kolay değil ki en sonki kavgamda türbanı attm suratına sokak ortasında kaçtı m gittim telefonlara cevap vermedim babam a gitmiş babam üst üste arsdı mesaj attı gel hakkımı helal etmem tedaviyi bırakırım dedi gittim

Ama sizin hic kendinize saygi ve sevginiz yok. Hic mi kendi sınırlariz yok ? Inancli degilsiniz ama kapalisiniz ne icin evlenmek icin gercekten sok oldum. Aile terapisti degil once sizin terapiye gitmeniz ve kendinizi iyilestirmeniz lazim.

Hadi kendinizden vazgeçmişsiniz ya allah korusun kızı olursa onada mı acımıyorsunuzda çocuk yapıyorsunuz?
Kızımız olursa ona baskı yaparsa ikimize de göremez bana ne yaptıgı belki altan alabilirim ama kızıma asla böyle davranamaz ilerde belki huyu suyu degısır diyorum

Baba evine dönüp hor görülseniz bile bundan iyi. Siz bir de üstüne üremeye çalışıyorsunuz. Allah akıl versin.
Babam hor görmez kabul eder de üzülür kardesım de bosandı eski eşi kızına bakmıyor beş yasında biz bakıyoruz çok şükür ihtiyacı mi da yok ama işte şansımız yok demek ki eş yönünden

Kızımız olursa ona baskı yaparsa ikimize de göremez bana ne yaptıgı belki altan alabilirim ama kızıma asla böyle davranamaz ilerde belki huyu suyu degısır diyorum
evet evet su dedigin seyin cok temeli var. haha aynen, kizina o muameleye izin vermezsin.
daha sevgiliyken adam inancsiz olmana ragmen kapan demis tamam deyip evlenmissin. evliyken ondan izinsiz bakkala bile gidemiyorsun hala daha devam ediyorsun. baba evine babanin "valla ölürüm bak" manipulasyonuyla donemiyorsun, kendi calisacak ayaklari uzerinde duracak ozguvenin yok.
cocuk olunca,adam ayni halti çocuklara yapinca nasil terkedeceksin? biricik kizini kabul etmeyen baban kiziyla eşantiyon torununu mu kabul edecek? bekar , ayağında dolanan cocuk yokken tek basina çalışamıyorsun 7/24 bakima muhtac kızınla mi calisacaksin? kim bakacak?
hayat planlamaniz sifir. cocuk gibi hayalperest bir bakis aciniz var. ben sizin mantikli bir karar alacaginiza inanmiyorum. yazik, kendi elinizle hayatinizin icine etmişsiniz, bu mutsuzluga bir kurban daha vermek istiyorsunuz

Böyle adamlar üremesin artık ya , soyları tükensin , kızlarımız neden kendi değerini bilmiyor, insan sinirleniyor böyle konuları okuyunca ...
Valla böyle adamlar değil böyle kadınlar üremesin asıl.
Çünkü bu adamları yetiştiren de kadın, gerektiğinde haddini bildirmeyip ego tavan gezmelerini sağlayan da kadın.
En kötüsü böyle adamlar sadece evleriyle de yetinmiyorlar bir süre sonra.
Sokakta, markette vs diğer kadınları da kontrol etmeye kalkıyorlar.
Niye, hayatlarındaki kadınlar zamanında çıkıp "kes sesini, ya*şak, sen de kim oluyorsun" demedi diye.
Önce kadınlar değişecek ki adamlar değişmek zorunda kalsın, yoksa bu saltanatı kendi rızasıyla kim bırakır ki?

Böyle acınası hayatına gülme emojileriyle cevap veriyorsan, bizimle dalga geçiyorsun. İnsanları sinirlendirmek eğlenceli mi. Ne yaşıyorsan müstehak sana

Evlenmeden önce başka işte çalışmasın demiş kabul etmişsin, kapan demiş onu da kabul etmişsin. Nasıl bir adam olduğunu nereden geldiğini ve ileride nasıl bir tavır taşınacağını da zaten biliyordunuz. Ee! Her şeyi sırf muhteşem kocanızla evlenebilmek için kabul ettiğinize göre bence de oturun çocuk bakın evde. Kendinizi garantiye almak şimdi mi geldi aklınıza?

Tüp bebek ugrasmak yerine kendinizi kurtarmak derdine düsün. Esir hayatini kim ister. Bundan sonra da aklinizda bulunsun: Insan Allah in rizasi icin kapanir, elin penisli yüzünden degil. Adam aslinda onu isterken bile kendini göstermis. Siz görmek istememissiniz

hanfendi akli melakeleriniz yerinde değil sizin ,gerçeklik algınız bozulmuş bu kadar babayiğitseniz kendinizi de ezdirmeyin çocuğuna davranamaz mışşşş niye davranmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…