Eşim kpss çalışmama izin vermiyor

Öğretmenim. Nişanlılk oldu ayrıldım çok baskıladılar yapma değmez etmez senden kötü bir şey istemiyor senin iyiliğin için istiyor bu devirde de öyle birini bulamazsın edemezsin vs vs vicdan yaptrdılar tamam dedim yalnız bir yere gidemiyorum işte sorun orda o işte yken arıyor acmasam sorun açsam ses duysa o sesler ne diyor hemen bir şeye ihriyscın olsa beraber gideriz diyor sen tek gitme . Yani kimse yuvası yıkılmaz istemez boşanmak en son seçenek evlenınce kolay olmuyor aileler vs. Ben aile terapisi önerdm tamam dedi öncelik sorunları çözmeye odaklı olmalı yami baktım olmadı artık bi yerde patlıcam amano noktaya henüz gelmedim sabrediyorum
Rabbim yardimciniz olsun

Ben bırak marketı esımın kartını vs habersız kullanabılıyorken(zaten bendede )
Araba altımda ..
İstedigim gibi sehırler arası kendı basıma gezebılıyorken
Eşim evde cocuklarla kalıyor..
Örnek verdim bu uzar gider

Sen boyle yaşamayı kendıne hak görüyormusun?
Bunlar bende hayal . Hak görmüyor m ama ne bilim bazen de diyorum mutlu olalım da bazı şeyler olmasın feragat edim ama bazı noktalarda tahamül edemiyorum kavga ediyoruz

Çocuğu kendim için istiyorum bosanırsam bir daha asla evlenmem çocuğuma bakarım . Çocuk olursa belki eşim beni salar bu kadar sıkmaz yine devm nederse çocuğumu alır gider bi hayat kurarım
Kusura bakma ama bu anlama, yorumlama ve ön görü yeteneğinle(!) KPSS kazanamazsın.

Kendin için istediğini söylüyorum zaten bencilsin diyerek. O çocuğun ne şartlarda büyüyeceğine dair hiçbir planın yok. Bu kadar da gelişine yaşanmaz ya.

Çocuğunu alır gidermişsin aynen. Gidebilecek olsan bir başınayken gidersin. Ona ait bir şeyi kaçırarak hiçbir yere gidemezsin.

Merhaba
Eşimle ilk tanıstıgımda bana kendi mesleğini yapabilirsin ama başka işlerde calısmana izin vermem demişti bende tamam dedim o zaman acıktkm da kapanmamı istedi kapandım. Evlendik falan. Şimdi asla calısamazsn ben karımın emir altında çalışmasını istemiyorum çocuklara bakacaksın tabi çocuk yok olursa işin o diyor Oraya gidemezsin , şunu yapamzsn ,öyle konuşma, arkadaslarınla bir yerde oturamaz sn, markete bile izin almadan gidemezsin , komşuya çaya gıdersrn benden ızin alacaksın,ben erkeğim ne dersem öyle olur . Gibi saçma sapan hareketleri var kavga ettik bi defa babamın evine gittim beni almaya geldi abisi elçilerim saygımdan gittim.ben ona Sen niye yapıyorsun bazı seyleri dediğimde Senin dediklerini yapmam için senin benim istemen düğün yapman gerekir diye saçma bir şey söylüyor. Şimdide kpss calısmak istiyorum atanmak istiyorum evde çok sıkılıyorum çocuk da yok olmuyor tüp bebek deniyorum ama sanki geleceğim yok eşimle. kendimi garantiye almak istiyorum bunu anladıgı ıcın de izin vermiyor ona baglı olmamı istiyor anneme dedim onu ilgilendirmez dedi sen çalış dedi ama sorun çıkartıyor bilmiyorum napım kavga ediyorum boş g söylüyorum boş eril bir zihniyet hiç bir zevkime hobıme saygısj yok. Eskiden yüzme yr giderdim bisiklet sğrerdm dansa giderdim ben bilim bişiler yapardım. Şimdi bazen böyle muzık olup nun yanında şakasına oynar gibi yapsam ters ters bakıyor ayıptır diyor yapma hodumaugitme diyor öf ne bilim aile terapisti ne mi gitsem kpss çalışma ma da izin vermiyor bırakmıyor hayır diyor kesinlikle
Seni almaya kendı bıle gelmemis abi ve eltıler gelmıs seni ciddiye alsa kendı gelirdi eşin.
Yanlıs mı okudum?

Herif eve dönmen için bile kendisi gelmemiş abisini göndermiş. Sen boşanmazsın o bellide, tüp bebekle uğraşıp masum bir bebeğin hayatını karartma. Belkide o seni kapının önüne koyar cocuğun olmuyo diye, yada kuma getirir.
Ayrı bu taş devri cahili tüp bebeğe nasıl izin veriyor. Çünkü doktorlar karısının mahrem yerlerini görüyor.
Allah var o kadar mağara adamı değil :) kendi istedi tip bebek iyi yönleri de var yok değil olmasa sorun bile değil seviyor yani bir başka göz sana değsin istemiyorum diyor asırı kıskanc

Çocuğu kendim için istiyorum bosanırsam bir daha asla evlenmem çocuğuma bakarım . Çocuk olursa belki eşim beni salar bu kadar sıkmaz yine devm nederse çocuğumu alır gider bi hayat kurarım
Çocuğu yapacağınız adam çok önemli. Şimdi boşanmıyorsaniz o zaman hiç boşanmayacaksınız. Boşansaniz bile eşiniz size yaptığı baskıyı çocuğa da yapacak. Bunları düşünemiyor musunuz?
Muhakeme yeteneğiniz sıfır ve sinir bozucu halde.
Asla anne baba olmaması gereken bir çiftsiniz.

Sen kimsin dedim ona o zaman babann evine gidersin dedi tamam dedim giderim gidiyorum bırakmıyor sözde çok seviyor ama mutlu etmek için bir şey yapmıyor o mutluysa mutlu olduğumuzu düşünüyor. Ona itaat edersem her dediğini yaparsam mutlu oluruz diyor yani sen benim her dediğimi yap bende istediklerini yaparım diyor ama o yapmak istedikleri şeyler de tabi onun işine geleni şeyler. I yüzden atanmak istiyorum yani boşanırım öyle görünüyor bir yıl ıkı yıl sonra ama sonu yok o beli
Bırakmıyor ne ya
Adam işteyken cek git
Polis cagır cek git
Demek ki gidesin yok
Stokholm sendromlu musun?

Sen kimsin dedim ona o zaman babann evine gidersin dedi tamam dedim giderim gidiyorum bırakmıyor sözde çok seviyor ama mutlu etmek için bir şey yapmıyor o mutluysa mutlu olduğumuzu düşünüyor. Ona itaat edersem her dediğini yaparsam mutlu oluruz diyor yani sen benim her dediğimi yap bende istediklerini yaparım diyor ama o yapmak istedikleri şeyler de tabi onun işine geleni şeyler. I yüzden atanmak istiyorum yani boşanırım öyle görünüyor bir yıl ıkı yıl sonra ama sonu yok o beli

Sana babanın evine gidersin diyen adamla beraber yaşıyorsun şaka gibi. O kim seni tutsun?
Bırakmıyor felan naz hep. İsteyen çeker gider.

Allah var o kadar mağara adamı değil :) kendi istedi tip bebek iyi yönleri de var yok değil olmasa sorun bile değil seviyor yani bir başka göz sana değsin istemiyorum diyor asırı kıskanc
Bizimkiler markete gönderdiği için gavat tabii.

Zaten inanclı biri değilim yani türbanlı bir deistim bunun içn de kavga ediyoruz ona ailesine saygıdan kapandım nişanlılık döneminde ayrıldım çok üstüme geldi ailem arkadaslarım onun ailesi mutluluğun için değmez kapan ne olacak falan filan derken barıştım. Kitap almıyor dısarı cıksaö benle geliyor aileme götğtrken de yalnız göndermio gizli bir şey yapamıyorum ki söylesem kavga çıkartıyor bende uğratmak istemiyorum onunla. Zaten ömğr geçmiyor ki aile terapisti ne salı günü randevu aldık gideceğiz doktor ona yaptıgının ne kadar yanlış olduğunu soyletdr benlik anlar
Kitap alması gerekmiyor annen arkandaymıs kitabı annen alır
Netındr var belli bizle yazısıyosun

Kpss vıdeo ıle calısılır zaten.
Kıtap sadece test kıtabı

Maşallah ne kadar da karısına aşık bi erkek. Allah size boy boy çocuklar versin 😂

Nıye Sımdıden yenı bı hayat kurmuuosun
Cocuksuzken yenıden aşık olmak, birinden deger gormek ve yenıden evlenmek daha mumkun ve kolay.

Allah var o kadar mağara adamı değil :) kendi istedi tip bebek iyi yönleri de var yok değil olmasa sorun bile değil seviyor yani bir başka göz sana değsin istemiyorum diyor asırı kıska
Bırakma bu adamı sakın, bosanırsaniz başka bir kadının hayatı yanar. Sen iyi yönleriyle yaşa dur.

Sinirim bozuldu konuya, gidiyom ben.

Son düzenleme:
"Çocuğu kendim için istiyorum" bu hayatımda duyduğum en bencilce laf,aferin kafalar pırıl pırıl aranızda oyuncak olsun sizin ego savasinizda ordan oraya savrulsun yavrucak.
Adamın her dediğine okey diyerek evlenmiş çok büyük hata yapmış ama yeter mi yetmez hata üstüne hata ekleme sanatında üstat olmaya giden yolda en ondesiniz.Devam!!!!! Bu Yolda kimlerin ömrünün içine edeceksiniz bakalım????????

Yani şu mesaji okuyunca çok sinirlendim.
Siz çocuk büyütme işini çok mu basit sanıyorsunuz.
Çocugunuza bu babayı nasıl layık görürsünüz.
Adam ruh hastası,çocuk olunca da değişmez bu tip

X