Eşim kedime doğum günü yapmama kızıyor napim?

Eşiniz aklı selim davranıyor.Ama siz çok istiyorsanız bileziğinizi satıp yapın.Herkesin görüşü kendine.

Kedinize salon tutup doğum günü yapacağınızdan kedinin haberi var mı?
Salon tutarsanız dans felan da edilecek mi?
Siz dans ederken kedi o kalabalığa noluyo yaaa diye mi bakıcak yoksa hoş geldiniz ayaklarınıza sağlık felan mı der?

Ben borç var diye çocuğuna salon tutmayanlar tanıyorum görüyorum evde makul bi doğum günü yapıyorlar ki haklılar. Kedi için salon tutup bilezik bozmak nedir? Ultra zengin olursunuz paramı ne yapsam nereye harcasam acaba diye bu olabilir ama borç varken bilezik satmak nedir aşırı saçma eşiniz çok haklı

Benim 9 aylık bir kedim var yakında 1 yaşına girecek ve ona güzel bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorum evde kutlamak da istemiyorum ufak çaplı orta fiyatlı salon tarzı bir yer tutup arkadaşları aileyi akrabaları çağırmak istiyorum bu planımdan eşime de bahsettim ama asla istemedi ve karşı çıktı borçlarımız var zaten kedi için salonmu tutulur diyor eşimi nasl ikna edebilirim bilmiyorum bileziğimi satarım sen salonu tutmazsn dedim ama ikna olmuyor sizce ne yapabilirim?
Asla geri adım atmayın oda sizin yavrunuz(!) Çok satafatli bir kutlama yapmalısınız bence de(!) Eşiniz razı gelmezse bilezik bozdurun,yetmezse Kredi çekin, en kötü bobreginizi satın(!)Ama en lüks mekanda o yasgununu yapın(!) bu kedicik bir daha bir yasinda olmayacak.(!)
Bize de konum atın yaş mamamizi kapar geliriz uygun olursa😂😂😂😂😂

Benimde bir muhabbet kuşum var Allah uzun ömür versin geçen gün 6. yaşı için gidip fırından el kadar bi pasta aldım üstüne 1 tane mum diktim öyle makarasına bi doğum günü yaptım. Gerçi yalan yok biraz da pasta yemek için bahanem olsun istedim diyetisyene vicdan azabı çekmeden hesap verebilmek için :KK53: sizde o tarz bir şey yapıp geçin bence…takipleştiğim yabancı pet hesapları var, kedi için falan yaş mamaya pasta gibi şekil verip mum dikiyorlar çokta güzel oluyor…Öbür türlüsü gereksiz bence.

Amacınızı anlayamadım açıkçası benim de 2 kedim var. Doğum günlerini kutluyorum ama nasıl? En sevdiği yaş mamanın üzerine ödül maması ile yaşını yazıp hatira fotosu çekiyorum o da izin verirse. Öpüp sevip iyiki varsın diyip bitiriyorum. Kedi bulunduğu ortam dışında korkar, stres olur. Kalabalıktan, gürültünden, yabancılardan korkar. Eee neyin şovu bu?

bu planımdan eşime de bahsettim ama asla istemedi ve karşı çıktı borçlarımız var zaten kedi için salonmu tutulur diyor eşimi nasl ikna edebilirim bilmiyorum bileziğimi satarım sen salonu tutmazsn dedim ama ikna olmuyor sizce ne yapabilirim?
Ya sırf caps alıp twitter’a atmak için konu açmış ama başarılı bence ben güldüm 😂

Benim 9 aylık bir kedim var yakında 1 yaşına girecek ve ona güzel bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorum evde kutlamak da istemiyorum ufak çaplı orta fiyatlı salon tarzı bir yer tutup arkadaşları aileyi akrabaları çağırmak istiyorum bu planımdan eşime de bahsettim ama asla istemedi ve karşı çıktı borçlarımız var zaten kedi için salonmu tutulur diyor eşimi nasl ikna edebilirim bilmiyorum bileziğimi satarım sen salonu tutmazsn dedim ama ikna olmuyor sizce ne yapabilirim?
Fare şeklinde pasta da alırız, harika fikir. Beni de davet et mutlaka çılgın seni 💋

Benim de kedim var, evladım gibi de severim. Bu düşünceniz bana biraz abartı geldi. Tabii ki herkesin fikrine saygım var ama bence yapmamalısınız. :) Ben de kedimin doğduğu ayda yaş mamanın üzerine mum koyuyorum hatıra kalsın diye. O da afiyetle yiyor. :) isterseniz öyle bir şey yapın.

Yorumlara sasirdim. Ben yurtdisinda yasiyorum, burada kedi/kopek cocuklarimizin dogum gunu kutlaniyor. Hatta benim minik kopegim krese gidiyor -evet kopek kresleri var- biz dogum gununde krese kopek pastasi yolladik, ve diger kopek arkadaslarina minik atistirmalik hediyeler yolladik ve fotograf cekimi yaptik hatira kalsin diye.

Bilezik satmak, salon tutmak falan ben de yapmam, fazla bulurum ama dogum gununu kutlama isteginizi anlayabiliyorum. 😊
Rabbim bu kadar dertsiz tasasız bir hayat ver bana :KK70:

Yaaa çok güzel fikirrrr🤩🫶🏻 Kedim benim canımmmmm 🙏🏻 Maddi durumunuz yoksa bütçeyi düşük tutun bence, kediniz salon ayrımı yapamıyor nasıl olsa. Umarım durumunuz düzelir çoook zengin olup kedinize en güzel partileri yaparsınız❤️

Ay bu arada kedi köpek için doğum günü pastası yapan bir yer buldum instada 😂bence al konu sahibi,siz yemeyeceksiniz ama kediniz için. Adam sizi pastayla beraber kapının önüne koymazsa evliliğinize devam eder seneye salon kiralarsınız kedi için.

Ay bu arada kedi köpek için doğum günü pastası yapan bir yer buldum instada 😂bence al konu sahibi,siz yemeyeceksiniz ama kediniz için. Adam sizi pastayla beraber kapının önüne koymazsa evliliğinize devam eder seneye salon kiralarsınız kedi için.
Ufak ufak alıştırsin😂😂

Bunu görünce aklıma bu konu gelmişti. Konu sahibi bu günleri de görürseniz fikir olsun

Eklentiler

• IMG_20221203_132936.jpg
    IMG_20221203_132936.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 40
X