Eşim kedime doğum günü yapmama kızıyor napim?

Benim 9 aylık bir kedim var yakında 1 yaşına girecek ve ona güzel bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorum evde kutlamak da istemiyorum ufak çaplı orta fiyatlı salon tarzı bir yer tutup arkadaşları aileyi akrabaları çağırmak istiyorum bu planımdan eşime de bahsettim ama asla istemedi ve karşı çıktı borçlarımız var zaten kedi için salonmu tutulur diyor eşimi nasl ikna edebilirim bilmiyorum bileziğimi satarım sen salonu tutmazsn dedim ama ikna olmuyor sizce ne yapabilirim?
Ay kedi ne anlasın dogumgununden. Saçmalamayın bence. Bence 1 yasinda bebege de ayni sekilde parti yapilmaz. Bebekler icin de kediler icin de bir onemi yok zira . Siz partiyi kendiniz icin istiyorsunuz muhtemelen. Kediyi sevin iyi bakin en guzeli o olur. Dogumgununu onemsiyirsaniz sevdigi seyleri fazlaca yaparsinız

nE? Fake konu herhalde. Benim de kedim var. Yaş mamasından tatlı bir doğum günü pastası yaptık. Ablamı yeğenleri çağırdık (onların da 2 kedisi var). Güzel güzel yediler. Yeğenim özenip kartondan 1 filan yapmış, onların önünde de fotoğraf çektik tamam işte. Pardon da siz salon tutup tüm sülaleyi çağırsanız onların size bir taraflarıyla gülmeyeceğinden emin misiniz? Yani ben olsam gülerim
Neden öyle diyosunuz, kedinin bütün sülalenin katildigi halayda, halay başı olma hakkini niye elinden aliyosunuzhxhxhxhx

Evcil hayvanına doğum günü yapan gördüm hatta bir arkadaşım kuşuna doğum günü yapmıştı pasta hazırlayıp üstüne ismini falan yazmıştı hediye olarak kuş yemi almıştı tatlı olmuştu bence ama bunun için mekan tutmak gereksiz. Çok istiyorsanız evde karı koca kediniz kutlayın ama bu ekonomide bu sebepten bilezik bozmak aşırı saçma. Çocuğa bile 1.yaş gününde abartılı kutlamayı gereksiz buluyorum

Sizin yapmayacaginiz bir sey olabilir, ama yine de cumlelerinizi duzgun secseniz daha iyi olmaz mi elestirirken?

Kediyi bilmiyorum hic kedim olmadi ama kopekler sosyal hayvanlar, gayet de mutlu oluyorlar insanlar ve arkadaslariyla vakit gecirmekten. Ayrica hic bir evcil hayvaniniz oldu mu bilmiyorum ama onlari da ailemizin bir uyesi olarak goruyoruz, imkanlar dahilinde istedigimiz kutlamayi yapabiliriz. Siz sacma bulursaniz katilmazsiniz, ama gercek hayat tanidiginiz birine agziniz dolu dolu bu yazdiklarinizi soyleyebilir misiniz?

Ayrica kopegimin en son katildigi dogum gunu Alman&Hollandali karisimi bir ciftin dogum gunuydu, gayet de eglenceli gecti. Hayat sizin cevreniz ve dusuncelerinizden ibaret dahil.

Rica ederim benim yazdigim ile ilgili bir sey yazacaksaniz beni alintilayin, bu yaptiginiz hos olmuyor. Yurtdisi demedim, benim yasadigim ulkede dedim. Evet gayet normal, sadece kopek cafeler, kopek pastaneleri var, hatta kopeklere ozel iyi ki dogdun suslemeleri var. Ben de kendi tecrubemi yaziyorum ayni sizin gibi, aradaki farki siz bulun.
Fransa'da da kedi cafeler var, kediler bulduklari her yerde rahat rahat takiliyor bu cafelerde, kalan bos sandalye koltuk bulursa da insanlar oturuyor 🥰

Benim 9 aylık bir kedim var yakında 1 yaşına girecek ve ona güzel bir doğum günü partisi hazırlamak istiyorum evde kutlamak da istemiyorum ufak çaplı orta fiyatlı salon tarzı bir yer tutup arkadaşları aileyi akrabaları çağırmak istiyorum bu planımdan eşime de bahsettim ama asla istemedi ve karşı çıktı borçlarımız var zaten kedi için salonmu tutulur diyor eşimi nasl ikna edebilirim bilmiyorum bileziğimi satarım sen salonu tutmazsn dedim ama ikna olmuyor sizce ne yapabilirim?
bende kızımın ısrarına dayanamayıp kedi me doğum günü yapmıştırm . küçük bir pasta alıp ama burdaki sebep kızımın kediden daha çok çikolatalı pastayı sevmesiydi. sizde esas sebebinizi eşiniz ile belirleyin ve altta yatan sorunu bulun lütfen

😄😄😄 Ya fikrinize saygı duyuyorum. Ama yani kedinin doğum günü için salon tutulduğunu da sizde duydum dahası o partiye gelirmi ki insanlar. Borcumuz var diyorsunuz konunun fake olduğunu düşünüyorum

Burda kutlasak olmaz mı yaş gününü :21: :21: :21: :21: :21:

Ama kedi böyle asık suratsa yazık o bileziklere partiye 😡😡
happy-birthday-funny.gif

Yorumlara sasirdim. Ben yurtdisinda yasiyorum, burada kedi/kopek cocuklarimizin dogum gunu kutlaniyor. Hatta benim minik kopegim krese gidiyor -evet kopek kresleri var- biz dogum gununde krese kopek pastasi yolladik, ve diger kopek arkadaslarina minik atistirmalik hediyeler yolladik ve fotograf cekimi yaptik hatira kalsin diye.

Bilezik satmak, salon tutmak falan ben de yapmam, fazla bulurum ama dogum gununu kutlama isteginizi anlayabiliyorum. 😊
Valla burda hayvan kreşi vs. O kadar refah şartlar olduğunu dusunmuyorum. Sokakta onca aç hayvan varken konu sahibinin ki anlamsız kalıyor hemde borc harç varken.
Yorumlara sasirdim. Ben yurtdisinda yasiyorum, burada kedi/kopek cocuklarimizin dogum gunu kutlaniyor. Hatta benim minik kopegim krese gidiyor -evet kopek kresleri var- biz dogum gununde krese kopek pastasi yolladik, ve diger kopek arkadaslarina minik atistirmalik hediyeler yolladik ve fotograf cekimi yaptik hatira kalsin diye.

Bilezik satmak, salon tutmak falan ben de yapmam, fazla bulurum ama dogum gununu kutlama isteginizi anlayabiliyorum. 😊

Satın bileziği,yapın partiyi ben sizi sonuna kadar destekliyorum.Ama parti sonunda ya kedinin kaçması,ya da salondaki insanların çizik içinde kalması garanti🤣🤣🤣.Kedi bu ya hu,en sevmediği şey değişik ortamlara girip değişik insanlar görmektir kedilerin🤭.Böyle eğlenceli konularla gelin bari sevgili troller😆.

Sabahtir okuyorum ulan bir insan neden kendine doğum günü kutlamasi yapar ki. Sonra dedim icimden aslinda en dogrusu. Sen kendini sev icinden geleni yap yeter. Hoşuma gitti hatta.

Tıkladım konunun içeriğine baktim Kendime değil KEDİME yazıyormuş.
Vallahi ilk bende kendime diye okudum kedi olunca işler değişti😄😄😄

doğumgünü için salon tutulmasınıda ilk defa duydum. birde bilezik satıp salon tutulacak bu kadar komik birşey okumamıştım uzundur burada. yüzüğünü satıp kayınpedere et yemeği yapan üyeyi solladınız gözümde.
hem bir bilezikle nasıl olacak davetiye falan bastırmayacakmısınız? e uzak akrabaların yol masrafınıda karşılamanız lazım.
evcillerin evlat gibi sevilmesinden mütevellit doğum günü yapılması isteğini anlayabilirim yaparsın evinde aile içinde geçersin.
bana böyle bir davetiye gelse totomla gülerim.
Ulan keşke gelse şöyle bir davet beraber giderdik ahsjajfkakdka

Ay kedi ne anlasın dogumgununden. Saçmalamayın bence. Bence 1 yasinda bebege de ayni sekilde parti yapilmaz. Bebekler icin de kediler icin de bir onemi yok zira . Siz partiyi kendiniz icin istiyorsunuz muhtemelen. Kediyi sevin iyi bakin en guzeli o olur. Dogumgununu onemsiyirsaniz sevdigi seyleri fazlaca yaparsinız
Bak bu dogru.. 1 yasinda cocuk hic birsey anlamiyor ve anne babalar baya kendini eglendiriyor.. kendimden biliyorum.. zaten ilk bebemde kutladim, daha sonrakilerde 1 yasta hayatta kutlama yapmadim.. bebek bisey anlamiyor.. guzel bir yani sevdiklerinizle bir araya geliyirsunuz tatli yeyip tatli konusuyorsunuz vs. Ama bebek anlamadigi icin anlamsiz geliyor bana suanda..

Normalde sunun yerine bunu yapsaydin demem ama.. bilezik bozduracak kadar hayvanseverse bu arkadas onca ac hayvana bir kap yedirsin.

Maalesef herseyimiz gosteris oldu, cok uzucu bir durum bu..

X