Eşim İzne Geliyor

kelebekmkelebek

Evli , Mutlu , ikiz annesi ❤️
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Mart 2008
6.013
5.113
kızlar belki biliosunuz içinizde var bilenler eşim asker ağustosta gitmişti bu ayın 26sında yemin töreni var ve dağıtım iznine geliyor çok mutluyummmmm onu çok özlemiştim şimdi ona ne gibi süprizler yapabilirim azcık fikir verin :icecream:

çok üzüldüm ben çok mutlu olduğum için paylaşmıştım bi gözün aydın diyen bile olmamış ....

gözün aydin canim....
allah herkesi sevdigine kavustursun....
ne gibi süprizler yapabilirsin bir fikrim yok ama beraber oldugunuz her dakikanin tadini cikartin bence...

öncelıkle cok sevındım cnm aslında bızde cok üzgünız çünku okulm bıttı bızde ayrılcaz nısanlımla ewe döncem neyse senın gözun aydın allah hep beraber olmayı nasıp etsın cnm

gözün aydın canım.benim eşim de aralıkta gitmişti askere mayısta döndü.insan çok özlüyo bililyorum geldiğinde çok güzel vakit geçirin.benim eşim hiç gelmemişti evci izni de alamamıştı hiç.çok zor geçmişti benim için.kıymetini bil eşinin geliyo olması süper.

gozlerin aydin olsun canim gormedim daha yeni gordum
allahim sag selim kavustursun insallah ne guzel esin geliyor, surpriz olarak ne yapabilirsin mesela
guzel bi yemek yap masa hazirla guzel giyin ne bilem ki baska
ben pek anlamam surprizden anca bu kadar Allah kavustursun hadi guzelim

gözün aydınnn :1hug:
Allah nasip ederse ben de yaşayacağım bu durumu yakın bir zamanda.
onun hoşlanabileceği sürprizleri sen çok iyi biliyorsundur. bence içinden ne geliyorsa yap, her halükarda memnun kalacaktır zaten.
Allah kavuştursun. hayırlı tezkereler şimdiden a.s.

çok tşk ederim kızlar şimdi aradı konuştuk okadar mutluki o da geleceği için benimle konuşabilmek için nöbetçiye kaldır beni demiş 5dk olsada aradı sesini duydum okadar rahatladımki... bütün asker yolu bekleyenleri anlıyorum allah hepsinin yardımcısı olsun
çok heycanlıyım ama biliomusunuz sanki yeniden evlenmiş gibi oldum :):):):):)

canım gözün aydın..eşinin sevdiği yemekleri yap ve sende hazırlan tabıkı süslen aksama gelecekse eşin yatak odasına mum koy ve yak onları romantik dakikalar geçirin.

inşallah canlarım tşk ederim hepinize.. uzun zamandır girememiştim ekimin 3ünde yolcu ettim tekrar eşimi şimdi 69 günlük asker oldu günler geçmek bilmiyor

çok üzüldüm ben çok mutlu olduğum için paylaşmıştım bi gözün aydın diyen bile olmamış ....
kız kıyamam senin o kuş gibi cırpınan yüreğine canım benim.gözün aydın olsun.inş.dahada iyi biyere düşer canım.mutluluğun daim olsun.bitanema.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…