ESim isten geldiginde kadin parfümü koktu

Bana verdigi cevap: is cikisi is yerinde calisan bir Kadin sarilip vedalasmis kendisiyle

Bu cevabı verirken hareketleri nasıldı mesela tedirginmiydi rahatmiydi bunlar önemli bence kadın isten mi ayrılıyor ?

Parfümün ağırlığına göre normal bir sarilmayla bile üzerine sinebilir tecrübe ile sabittir bu söylediğim

Aynen bende anlamadım neden sarılmış hergun sarsılıyorlarsa neden o gün kokmuş eşiniz sadece ayrıca aynı parfumsr sizinde olamaz mı mesela sizden geçmiştir yada çok daha abartisi olacak ama aldatıyor ve sizin parfümünüzden hediye etmiş mesela bende aynı paronayak gibi konuştum yaa

Bu cevabı verirken hareketleri nasıldı mesela tedirginmiydi rahatmiydi bunlar önemli bence

Parfümün ağırlığına göre normal bir sarilmayla bile üzerine sinebilir tecrübe ile sabittir bu söylediğim
Beyfendi hemen küstü istahimi kacirdin yemek yemicem dedi
Parfüme gelince su orjinal ysl in ve kokusu hic gitmez üstünden

Ağır bir parfümse zaten kokusu çabuk siner. Bazı kadınlar da zaten parfüm banyosu yapıyor :) kulak arkasına da sıktıysa sinebilir takılmayın. Ama bence gerçekten vedalaşmak için sarımlası da normal değil ne gerek var? Rahatsız olmuyorum diyorsun ama şüpheye girdin?:)

Teletabıler gıbı her aksam ayrılırken sarılıyorlar mı ? bence supheye devam et cok sacma bı acıklama... Sana aldıgu parfum kokması da cok suphelı acaba ıkı kadına da aynı parfumumu aldı? ay cok ıgrenc seyler gelıyr aklıma mubarek cuma gunu Allah affetsın. ama hıc ınandırıcı degıl acıklamaları

BEnde öyle dusundum Yada o kokuyu sevdigi icin onada aldi yada o Kiz bilio Esim o kokuyu sevio aynisindan aldi surdu

Hmm tedirgin hareketleri var yalnız.. gözün üstünde olsun bence..

Hareketlerinden gerçekten şüphe ettiysen takibe al bakalım durum ne gösteriyor

Bir gün kuzenime gittik bir akşam kapıdan girerken zaten ev buram buram parfüm kokuyor orijinal parfüm beraber almıştık hatta ,neyse kapıda hoş geldin esnasında eşimle sarildilar normal bir şekilde eve geldik hepimizin üzerine sinmiş parfümü

Bu şekilde olabilir doğru ama vedalaşma olayına takıldım yani kadın işten mi ayriliyor vedalaşma nerden icap etmiş ?

Bende günah almak i
BEnde öyle dusundum Yada o kokuyu sevdigi icin onada aldi yada o Kiz bilio Esim o kokuyu sevio aynisindan aldi surdu
Bu da bi ihtimal ama hemen kötü düşünüp günah almayalım sonrası telafi edilmeyen şeyler yaşanıyor suçlamak kolay yinede çok şüpheleniyorsanız bi kaç soru daha sorun yine kaçamak cevap verirse açık açık sorun bebeğimiz küçük sütünüz kaçar dikkat edin kendinizi üzmeyin

bizde askere giden, evlenen, işten ayrılan, doğuma giden vs olunca sarılır vedalaşırız ama sarılma dediğin şu yalancıktan elleri omza koyma tarzında olur, o şekilde kimsenin kokusunun diğerine geçebilme ihtimali olduğunu sanmıyorum. tuhaf bir durum ve tuhaf bir açıklama olmuş.

Gözünüz üstünde olsun aldatiyor denmez ama kadinin kullandığı parfumden size hediye alması iş çıkışı sarılmak ...begeni söz konusu ...is yerine gidin süpriz yapın ortamı kolacan edin

Belki iş yerinde ki kadının parfümünü beğendi de aynısından o nedenle sana hediye aldı , öyle aynı parfüm olmuş olabilir ama kesin bişey diyemeyiz, yinede dikkatli ol, takipte kal, devir kötü

canım bebeğini al öğle tatili bitimine yakın sürprize git ofise, bakalım kimler nasıl yaklaşıyor?? kokuyu da tanıyorsun madem kimden geliyor bir bakarsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…