Eşim-instagram-gizli hesap görme

Adaadalardan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2022
706
1.057
33
Eşimin bilgisayarında instagram hesabında başka kullanıcı adı gördüm.Hesap gizli.
Takip ettiği kişileri görmek için postegro uygulamasını duymuştum indirdim haftalık satın aldım ama profile girmiyo.
Bu gizli hesabın takip ettiği kişileri başka nasıl görebilirim veya yazsam kullanıcı adını gizli hesaplara girebilen biri takipcilerin ekran fotosunu atsa olur mu ?

Başka görebileceğim yöntem var mı peki
Ben o uygulamayı kullanırken bazı açılmayan hesaplar vardı. Tekrar tekrar denediğimde açılıyordu ama ne kadar sürer bilmem. Arada sırada bakmaya çalışın açılır belki. Eğer takipçisi çok çok düşükse de açılacağını sanmıyorum.

Eşimin bilgisayarında instagram hesabında başka kullanıcı adı gördüm.Hesap gizli.
Takip ettiği kişileri görmek için postegro uygulamasını duymuştum indirdim haftalık satın aldım ama profile girmiyo.
Bu gizli hesabın takip ettiği kişileri başka nasıl görebilirim veya yazsam kullanıcı adını gizli hesaplara girebilen biri takipcilerin ekran fotosunu atsa olur mu ?
Olmazsa fake hesap açıp ekleyin bence bu daha kolay bir yöntem. Eğer şüphelendiği bir durum varsa zaten kabul edecektir.

Ben o uygulamayı kullanırken bazı açılmayan hesaplar vardı. Tekrar tekrar denediğimde açılıyordu ama ne kadar sürer bilmem. Arada sırada bakmaya çalışın açılır belki. Eğer takipçisi çok çok düşükse de açılacağını sanmıyorum.
Bir takipcisi var buna göre açılma durumu imkansız sanırım.Üzüldüm neyse ara ara denicem bakalım.

yalnız öyle programlar hesabınızı çalıyor dikkat edin derim
birinin başına geldi bu hatta uygulama olarak telefonuna yüklediği için telefonuna bile virüs girmiş
şifre bilgilerinizi yenileyin

yalnız öyle programlar hesabınızı çalıyor dikkat edin derim
birinin başına geldi bu hatta uygulama olarak telefonuna yüklediği için telefonuna bile virüs girmiş
şifre bilgilerinizi yenileyin
Sildim uygulamayı, şifremide değiştirdim.
Teşekkür ederim umarım çalınmaz :/

cristina garcia jardines ne ola ki 🤔
Google dan baktım bişey çıkmadı.
Sayılarla arası çok iyi saçma sapan uzun sayılardan olışan şifreleri var.Hepsi ayrı ayrı aklında durur.Kredi kartı numaraları aklındadır falan.Belli ki bu hesap aktifte değil profil fotosu da yok stalk hesabı gibi duruyo.

Sildim uygulamayı, şifremide değiştirdim.
Teşekkür ederim umarım çalınmaz :/
giriş hareketleri kısmı var instagramda, oradan da kendi telefonun hariç diğer girişler için çıkış yaparsan sorun kalmaz diye düşünüyorum

X