Eşim için dualarınıza ihtiyacım var

Yavrum bi ya şafi mi başlatsanız belli ki bu necm süreleri abdestli engeline takılıyor
Ben de ezbere bilmediğim için çekindim. Yoksa çok daha fazla okurum. Şimdi okursam ezberlersem biraz daha alırım inşallah

Yavrum bi ya şafi mi başlatsanız belli ki bu necm süreleri abdestli engeline takılıyor
Aynen abdestli olması bırde ozel gunde okunmuyor olmasından kaynaklı bitmiyor..
Konu sahibi necm suresı acmıs 70.000 den bu sayılara kadr gelmiş en azından tamamlansaydı diyerek surduruyoruz sonra nasipse ya şafi acalım

Bu okumalarım bitsin beni Ya Şafi lere etiketleyebilirsin. İşe gider gelirken tesbih çekiyorum ihtiyacı olana bağışlarım. Şimdi yedekte yok ama

Bu okumalarım bitsin beni Ya Şafi lere etiketleyebilirsin. İşe gider gelirken tesbih çekiyorum ihtiyacı olana bağışlarım. Şimdi yedekte yok ama
Tamam canım Allah razı olsun
Genc bır arkadasımız ıcın ya şafi toplanıyor ordanda alabılenler alsın kızlar hastanede yatıyormus beyın tümöründen kaynaklı. Durumu baya bır cıddıymıs oraya destek atarsanız cok ıyı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…