Eşim için dua bekliyorum :(

Tekrar Merhaba.
Artık evimizde çocuklarımızlayiz Allah a bin şükür. Kızımı grip yapmışlar tek sıkıntımız o şu aralar :KK43: 39 derece ateşle 3 gundur sabahliyoruz. Buna da hamdolsun. Geçer elbet. Şimdi de annem hastanede. Esimle Aynı gün yatmisti hastaneye. Kaş hastalığı teşhisi kondu ama tedaviye cevap vermiyor.dua edin lütfen :KK43:
Canım senin sınavını çetin veriyor Rabbim. İnan ki mükafatın da çok büyük olacak biiznillah. Sen yeter ki duanı ve umudunu kesme. İnşallah çok güzel günlerin olacak

Allah razi olsun kızlar. Kaş diye çıkmış kas hastalığı olacaktı. Vücuduna siz geciremiyor annem.yardım olmadan dogrulamiyor bile yattigi yerden.gözlerini Açamıyor yutkunamiyor.4444 Salavat i tefriciye başladık bizde.yariladik sayılır. Okuyabilen olursa sevinirim. Okuyamasaniz da canınız sağolsun. Dua etmeniz yeter. Bi yanım bahar bahçe bi yanım kan ağlıyor. Annemi hiç böyle görmemiştim içimi yakıyor bu yatalak hali :KK43:((((

Allah razi olsun kızlar. Kaş diye çıkmış kas hastalığı olacaktı. Vücuduna siz geciremiyor annem.yardım olmadan dogrulamiyor bile yattigi yerden.gözlerini Açamıyor yutkunamiyor.4444 Salavat i tefriciye başladık bizde.yariladik sayılır. Okuyabilen olursa sevinirim. Okuyamasaniz da canınız sağolsun. Dua etmeniz yeter. Bi yanım bahar bahçe bi yanım kan ağlıyor. Annemi hiç böyle görmemiştim içimi yakıyor bu yatalak hali :KK43:((((
Okuruz canım tabiki..ben okudukça buradan bildirim yaparım sana. Aman sayıyı aşmayalım da yanlışlıkla

3075 kaldı canım. Son okuduğun 100 +25 de dahil. 2 çocukla çok zor oluyor bana.eşim için sürekli geçmiş olsuna gelenler oluyor.makina da bozuldu bulasikları da elde yikiyorum. Keşke daha çok okuyabilsem :KK43:

@aysedurmaz canım benim aklıma bir fikir geldi. Bu cumartesi benim annemin mevlüdü var. Ben orada bizim hatunlara dağıtırım inşallah. Annenin ismi ve babasının ismini verir misin canım? Yarın 12:00 gibi yola çıkacağım memlekete; buradan son sayıyı alırım. Dağıtınca sana yazmaya çalışırım inşallah.

X