Eşim için dua bekliyorum :(

@aysedurmaz
Rabbim eşine sifa versin çocuklarına ve size bagislasin insallah.
Operasyonu hayirla atlatıp tez vakitte sağlığına kavusmasi icin 1000 Ya Safi okuyorum.Insallah birlikte uzun saglikli bir ömrünüz olsun ...Amin
Rabbim kimseyi sevdikleriyle sinamasin. Amin

Allah razı olsun hepinizden. Valizlerimizi hazırladım Evimi temizledim çocuklarıma sarılıyorum doya doya bende. Cigerimin yarısı da burada kalıyor. Koklarken bile özlüyorum şimdiden. Ikisinin de birer sapkasini aldım yanıma. Keşke cebime saklasam da gotursem yanımda :KK43: annem de 15 gundur bi hastalıkla savaşıyor. Hastalığın tanısı konulamadi.bugün yatış vermişler ona da. Neye yansam neye dua etsem kimin yanında olsam bilemedim ki...

Allah razı olsun hepinizden. Valizlerimizi hazırladım Evimi temizledim çocuklarıma sarılıyorum doya doya bende. Cigerimin yarısı da burada kalıyor. Koklarken bile özlüyorum şimdiden. Ikisinin de birer sapkasini aldım yanıma. Keşke cebime saklasam da gotursem yanımda :KK43: annem de 15 gundur bi hastalıkla savaşıyor. Hastalığın tanısı konulamadi.bugün yatış vermişler ona da. Neye yansam neye dua etsem kimin yanında olsam bilemedim ki...
Rabbim en güzel şekilde sağlık sıhhat verip bu günleri ardınızda bıraksın aile birliğinizi bozmadan inşallaaah

canım belli ki sınavın büyük ama biliyoruz ki sabrın sonu selamet asla isyan etmeden ne kadar dua ile atlatırsan inşallah o kadar kolay feraha edersin. bol bol inşirah oku.
" Hasbünallahu ve ni'mel vekil, ni'mel mevlâ ve ni'mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke'l masîr" oku
rabbiyessir duasını oku ve 6 tane şifa ayetleri var nete yazarsan çıkar onları oku. benimde dualarımdasınız canım

@aysedurmaz 1000 Ya Safi okudum cnm.
Rabbim sifa verir insallah. Bugünü hayirla atlatmaniz ve eşinin sağlığına kavusmasi icin dua ediyorum arkadasim.Rabbim size ve yavrulariniza bagislasin insallah.Amin
Annen için de gecmis olsun canim insallah önemli birsey değildir.Sabret insallah hepsini geride bıraktığınız saglikli mutlu günleriniz gelecektir Allah in izniyle..

@aysedurmaz İbrahim oğlu Serdar'ın şifası niyetine;

500 tane Şuara Suresi 80. Ayet,
100 tane Enbiya Suresi 87. Ayet,
70 Fatiha,
70 Rabbiyesir,
21 Ayetel Kursi,
21 Tefriciye,
21 İnşirah,
21 Salavat-ı Tıbbil Kulubi,
100'er tane Ya Şafi, Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Selam, Ya Vehhab, Ya Fettah, Ya Şekur, Ya Basıt, Ya Hafız, Ya Kerim, Ya Mucib, Ya Vekil, Ya Veliyy, Ya Hayy, Ya Kayyum, Ya Kadir, Ya Berr ve Zül Celali vel İkram;

Okudum.

Allah razi olsun hepinizden. Ameliyat bugün olacak.beklemedeyiz. saat vermedi dr.2.ameliyat sizin dediler sadece.12 gibi girer tahminen dediler.
Allah yardımcınız olsun arkadaşım.Ya Safi okumaya devam ediyoruz insallah Mübarek Cuma gününün hürmetine Rabbim dualarimizi kabul buyurur saglikla hayirla dönersiniz evinize.Senin için de inşirah okudum Rabbim ferahlık güç versin kardesim.Amin

X