Eşim i açık sacik resimlere bakarken yakaladım

Dollyz21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2017
63
24
38
Eşimi internet ortamında haberlerde çıkan ünlülerin açık seçik fotoğraflarına bakarken yakaladım daha doğrusu girdiğini anladım söylediğimde inkar etti önce sonra her erkek bakar dedi neyse konuştuk kapattık diye düşünüyordum aradan uzun bir zaman geçtikten sonra yine girdiği sitelerden anladım kiyine bakmış ve bakmadım dedi yalan söyledi artık güvenmediğimi söyledim küçük bi yavrumuz varne yapacagimi bilmiyorum güvenimi yitirdim cocugumuzun üstüne yeminler ediyor bir daha olmayacak diye de bi öncekinde de diyordu yani kimseyle konuşamıyorum yardim edin böyle mi erkekler bakıyorlar mi bence çok yanlış evli bir erkeğin bi şekilde bakıp etmesi

Eşimi internet ortamında haberlerde çıkan ünlülerin açık seçik fotoğraflarına bakarken yakaladım daha doğrusu girdiğini anladım söylediğimde inkar etti önce sonra her erkek bakar dedi neyse konuştuk kapattık diye düşünüyordum aradan uzun bir zaman geçtikten sonra yine girdiği sitelerden anladım kiyine bakmış ve bakmadım dedi yalan söyledi artık güvenmediğimi söyledim küçük bi yavrumuz varne yapacagimi bilmiyorum güvenimi yitirdim cocugumuzun üstüne yeminler ediyor bir daha olmayacak diye de bi öncekinde de diyordu yani kimseyle konuşamıyorum yardim edin böyle mi erkekler bakıyorlar mi bence çok yanlış evli bir erkeğin bi şekilde bakıp etmesi
Her erkek bakıyor diye birşey yok benim kocam açık seçik şeyler dikkatini çekiyor bakiyorsa dışarda da bakar sonra bakmakla kalmaz tavrimi koyarim ortaya dikkate alinicak birşey bu şahsi fikrim

Canım her erkek bakıyor. Ama gizli ama değil. Erkeklerde bi dürtü gibi bisey . Ama senin kırıldığını bile bile bakması kötü. Hep böyle miydi yoksa son zamanlarda mi başladı

Ne yapacağım güvenmiyorum artık sana dedim nasıl yürüyecek böyle hani kabul etse yalana kalkismasa yine kabul edilecek şey değil ama birde inkar yalan var nasıl güvenirim bir daha

Canım her erkek bakıyor. Ama gizli ama değil. Erkeklerde bi dürtü gibi bisey . Ama senin kırıldığını bile bile bakması kötü. Hep böyle miydi yoksa son zamanlarda mi başladı
Yani genel olarak bakımlı makyajlı kişiler dikkatini çeker ki bende öyleyim fiziğime giyim kuşamıma dikkat ederim bir hatası olmadi diye biliyorum ki ona da inanasim gelmiyor artık düzenli bi yaşantımız var evimizde huzurumuz birlikteliğimiz var ama neden böyle oluyor herşeyi açık birşey gizlemez anlatır şuan konuşmuyoruz çocuğa yansıtmamaya çalışarak yaşıyoruz diyelim görünürde birlikte ama ruhen uzak

Yani genel olarak bakımlı makyajlı kişiler dikkatini çeker ki bende öyleyim fiziğime giyim kuşamıma dikkat ederim bir hatası olmadi diye biliyorum ki ona da inanasim gelmiyor artık düzenli bi yaşantımız var evimizde huzurumuz birlikteliğimiz var ama neden böyle oluyor herşeyi açık birşey gizlemez anlatır şuan konuşmuyoruz çocuğa yansıtmamaya çalışarak yaşıyoruz diyelim görünürde birlikte ama ruhen uzak
Hiç takma görmezden gel . Yine makyajını yap süslen. Ona aslında o baktığı fotoğraflardan daha çekici olduğunu belli et ama gözüne de sokma 😀 bu erkekler monotonluktan sıkılıyor her zaman

Size kötü bir haberim var: Bütün erkekler bakıyor. Ben aksini hiç görmedim. Ama yorumum yok normal olup olmadığı tartışılır.

Magazine mi meraklı acaba?
Peki siz bakmaz mısınız,ünlülerle ilgili öyle fotoğraflara?Meraktan soruyorum yani. Ben bakarım.Bazen okurum haberi.

bosan

hem böyle saçma bir konu için çocugunuzun üzerine nasıl yemın ettirirsin ,

gene bakacak tekrar bakacak görüdğü senın olmadın her an bakacak ,

sinir oldum vallahiiii
Ben yemin ettirmedim kendi kendine etti böyle birşey beklemedim yani o şekilde inandırıcı olacağını düşündü herhalde elime telefona cevap vermek dışında dokunmayacam diyor ki elindwn düşmüyordu telefon haber şu bu diye ama bulduğum tek şey sitedeki resimlere baktığı farklı birşey görmedim

X