EŞİM HİÇ ERİL DEĞİL VE BU DURUM BENİ RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI

Suan bu konuyu okuyan herkes kendi kocasına bir sukretti aasdg

Ay başlığı görünce yüreğime indi, adam baya dişil enerjili sandım ama sen abartmişsın sanki bacım

Biraz hassas bi adam belli ki. İlla maço mu olması lazım... O zayif ciliz diye laf ediyorsun da o senin fizigini sorun ediyor mu? Ya da asansörden korkuyor diyorsun, e senin korktugun hicbir sey yok mu mesela? Erkek diye zayıf yanları olamaz mi? Trollse komik, değilse üzücü

Bence abartmamış diğer konularını da okuyunca eşinin çocuk gibi olduğu ve konu sahibinin de onun annesi gibi olmak zorunda kaldığı görülüyor :/

İlk madde hap yutamaması bir sorun değil bazı kişiler hap yutamaz doktor hep şurup ve iğne yazar

Yemekleri yavaş yemesi ne kadar yavaş bilmiyorum ama sofra adabıdır yavaş yemek yediklerimizi bol çiğneyerek yutmak sağlık açısından çok faydalı

Asansöre ben de kolay kolay tek binemem mümkünse merdiven kullanırım

Herkes araba kullanmak zorunda değil

Çok panik demişsiniz terapi ile çözülebilir

Sizi kucaklayamıyor spor ve diyet ile çözülebilir gibi duruyor

Erkeğin kibar olması ne kadar güzel geçen eşim doktora gitti ben de yanındaydım ya o doktor nasıl kibar nasıl naif bir beyefendi etkilenmemek mümkün değil hayran kaldık

Özetle siz bu adamı sevmiyorsunuz ve bir sürü sebep sıralamışsınız boşanmak mantıklı

Bence abartmamış diğer konularını da okuyunca eşinin çocuk gibi olduğu ve konu sahibinin de onun annesi gibi olmak zorunda kaldığı görülüyor :/
Şaka bir yana hatırladım şimdi, geçmiş konularına baktım. Böyle şikâyet edip duracağına, tırnaklarını bile kendinin kestiği bir adamdan boşansın madem. Yavaş yiyor, ilaç yutamıyor, cılız vs bu ayrıntılardan daha ciddi problemler var. Belli ki sevmiyor da artık, nefes alışı bile batıyor. İnsan sevince boyu posu kilosu hiçbiri problem olmaz. Kusur olarak görmez insan sevdiğinde.

Nerede o üç hapı birden yutup asansörün düğmesine kırarcasına basıp araba da kornadan kornaya küfür savurup dürümü 3 lokmada yutan eriller kim evlendiyse söylesin ablaya
Bence siz eşinizden bir sebeple soğumuşsunuz da bunlar tuzu biberi mi acaba ? Ya da evlenmeden önce nasıldı bilemedim
Yorum yapmamayı tercih edeceğim

Aynen öyle swan. Adam dişini fırçalamak, duşa girmek ve kirli eşyasını değiştirmek için bile eşinin komutuna ihtiyaç duyuyor. Kadın nasıl eril görebilsin böyle bir adamı? Kadınlar kendilerine eş arıyor, kaynanasının doğurduğu çocuğu evlatlık almak için evlenmiyor ki :/

Genelde ne üyeleri ne konularını aklımda tutarım. Bir konusunda da yavaş yemeyi erilliğe göre yorumlayınca hak vermemişim, ne alâkası var demişim; yemek adabıyla uzunca çiğnenerek yenir çünkü.

Hep bu minvalde konular açmış ve dediğin ayrıntılardan bahsettiği konusu midemi bulandırdı. Adamı ne erkek ne koca sıfatıyla görmediği için -ki haklı gerekçeleri var; adamın attığı adım bile batar olmuş. Böyle yemesine, fiziğine kadar eleştirince dolayısıyla insanlar tepki verdi. Bunlar bahane, kadın tiksinmiş kocasından.

Ay şaka mı bu Şekerim evlenirken gözünü mü bağladılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…